موج اخراج ها در صدای آمریکا

جام نیوز , 1 آبان 1390 ساعت 14:02

در ادامه موج اخراج ها باز هم یکی دیگر از مسئولین صدای آمریکا از کار برکنار شد.


پس از اخراج 'جمشید چالنگی'، 'احمد باطبی'، کورش صحتی' نوبت به 'رودی بختیار' مشاور ارشد رئیس بخش فارسی صدای آمریکا رسید که طومارش پیچیده شود. وی ظهر روز جمعه به همراه دو مأمور امنیت صدای آمریکا به خارج از ساختمان هدایت شد.

به گزارش رسانه ایران و به نقل از جام نیوز؛ ۲۲ اکتبر(۳۰مهر) سایت رادیو کوچه خبر داد: «در پی اخراج سه نفر از عوامل تحریریه "صدای آمریکا" صبح امروز مشاور ارشد این رسانه متعلق به وزارت امور خارجه آمریکا اخراج شد.»

در روزهای آغازین ماه اکتبر سه نفر از اعضای تحریریه این رسانه به یک باره اخراج شدند. این در حالی است که "کوروش صحتی" و "احمد باطبی" پیشتر اخراج شده بودند اما علاوه بر آن ها "جمشید چالنگی" کارمند رسمی صدای آمریکا نیز از سمت خود برکنار شده بود.

همچنین این سایت در تازه ترین خبر از شبکه صدای آمریکا نوشت: «ظهر روز جمعه بیست و یکم اکتبر "رودی بختیار" مشاور ارشد رئیس صدای آمریکا اخراج شده است.»

این سایت در ادامه افزود: «"رودی بختیار" چندی پیش با دعوت مدیر جدید صدای آمریکا، "رامین عسگرد" به این مدیا(رسانه) آمده بود.»

رادیو کوچه در پایان نوشت: «از جزئیات و دلیل اخراج این مشاور ارشد رئیس صدای آمریکا هنوز اطلاعاتی در دست نیست اما گفته می شود اخراج امروز او بدون خبر قبلی بوده است. وی ظهر روز جمعه به همراه دو مأمور امنیت صدای آمریکا به خارج از ساختمان هدایت شده است.»


کد مطلب: 4839

آدرس مطلب: http://rasanehiran.com/vdcf.mdjiw6dc1giaw.html

رسانه ايران
  http://rasanehiran.com