۱
«اعتقاداتم را با هیچ چیز عوض نمی کنم»؛
پاسخ قاطع بانوی گل ایران به پیشنهاد «اینتر میلان»
سه شنبه ۱ آذر ۱۳۹۰ ساعت ۲۰:۱۱
کد مطلب: 5518
پاسخ قاطع بانوی گل ایران به پیشنهاد «اینتر میلان»
بیان محمودی، بانوی فوتبالیست ایرانی به پیشنهاد باشگاه اینتر میلان ایتالیا پاسخ منفی داد. وی در جواب خواسته ی باشگاه اینترمیلان مبنی بر این که در صورت برداشتن حجاب می تواند در ایتالیا بازی کند گفت: اعتقاداتم را با هیچ چیز عوض نمی کنم.
محمودی اهل جوانرود كرمانشاه
مسئولان باشگاه اینترمیلان از من خواسته بودند در صورت برداشتن حجاب خود می‌توانی در لیگ ایتالیا بازی کنی که پیشنهاد آنها را رد کردم.
است و چندين بار جوان نمونه شهر خود معرفي شده. او سال گذشته كاپ اخلاق مسابقات ليگ برتر را هم كسب كرده است. 

خانم محمودی به نسیم گفته است: مسئولان باشگاه اینترمیلان از من خواسته بودند در صورت برداشتن حجاب خود می‌توانی در لیگ ایتالیا بازی کنی که پیشنهاد آنها را رد کردم.

به گزارش رسانه ایران به نقل از جهان، وی در سخنانی قابل تقدیر تاکید کرد: حجاب و اعتقاداتم را با هیچ چیز عوض نمی‌کنم. خانم گل فوتبال ايران در كل ۲۰ بازي سال گذشته حتي يك كارت زرد هم نگرفته و خودش معتقد است كه همه خوش‌اخلاقي‌هايش به دليل فوتبال است.

ملی پوش
ملی پوش سابق کشورمان البته غیر از ایتالیا از کشورهای دیگری هم پیشنهاد بازی داشته است اما می گوید که چون با حفظ حجاب نمی تواند در آنجا بازی کند، آن ها را رد کرده است.
سابق کشورمان البته غیر از ایتالیا از کشورهای دیگری هم پیشنهاد بازی داشته است اما می گوید که چون با حفظ حجاب نمی تواند در آنجا بازی کند، آن ها را رد کرده است.

خانم محمودی مرداد ماه امسال به روزنامه شرق گفت که "تقريبا اكثر كشورها به من پيشنهاد دادند. هم با خودم مستقيما صحبت كردند و هم با فدراسيون و خانم شجاعي (نايب‌رييس فدراسيون در بخش بانوان) صحبت‌هايي انجام دادند اما هنوز هيچ تصميمي در اين مورد نگرفتم.

از كشورهايي مثل ايتاليا، آمريكا، قطر و اين اواخر هم از امارات پيشنهاد داشتم." او البته گفت که چون قطر و امارات کشورهایی مسلمان هستند درباره آن ها فکر می کند و بعد پاسخ می دهد.
خانم محمودی همچنین گفت که "مي‌خواهم يكي، دو سال استراحت كنم و بعد
از كشورهايي مثل ايتاليا، آمريكا، قطر و اين اواخر هم از امارات پيشنهاد داشتم." او البته گفت که چون قطر و امارات کشورهایی مسلمان هستند درباره آن ها فکر می کند و بعد پاسخ می دهد.
مدارك مربي‌گري در سطح A و B آسيا را بگيرم و به كار مربي‌گري ادامه بدهم."

اما اقدام تحسین برانگیز ملی پوش سابق تیم ملی در رد پیشنهاد اینترمیلان و تاکید بر اینکه اعتقادات اسلامی اش را با هیچ چیز عوض نمی کند، در شرایطی است خرداد ماه امسال مسئولان برگزار کننده مسابقات مقدماتی المپیک لندن، باوجود تایید لباس های بانوان ایران برای شرکت در این مسابقات، به آنها اجازه ندادند تا مقابل تیم ملی اردن صف آرایی کنند.

این اقدام آنها باعث شد تا نتیجه بازی سه بر صفر به سود اردنی ها رقم بخورد و بانوان ایران با وجود شایستگی از این رقابت ها حذف شوند.

حذف تيم ملي بانوان فوتبال كشورمان در شرايطي صورت پذيرفت كه بسياري از رسانه هاي خبري داخلي و خارجي هنري كسينجر، وزير خارجه اسبق آمريكا را مقصر اصلي اين حادثه دانستند. کسینجر مسئوليت رسيدگي به شكايات فيفا را بر عهده دارد.
Share/Save/Bookmark
دختر مسلمان
۱۳۹۰-۰۹-۰۱ ۲۰:۲۵:۵۶
از طعنه جاهلان نخواهم ترسيد
بر خنده اين زمانه خواهم خنديد
من بر سر عشق پاک خود ميمانم
((تا کور شود هر آنکه نتواند ديد))

خواهرم دل مهدی زهرا را شاد کردی ...
خوش به سعادتت...
یا زهرا سلام الله (1205)