اشتباهات "مه لقا فخرآور" تمامی ندارد
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۱ ساعت ۰۱:۱۱
کد مطلب: 7787
گزارشگر :
 
اشتباهات "مه لقا فخرآور" تمامی ندارد
"مه لقا فخرآور" خواهر "عباس فخرآور" در اظهارنظری در صفحه فیس بوک خود، "سعید بهبهانی" مجری "میهن تی وی" را موجودی بیمار و بی شخصیت خواند.
"مه لقا فخرآور" خواهر "عباس فخرآور" در اظهارنظری در صفحه فیس بوک خود، "سعید بهبهانی" مجری "میهن تی وی" (Mihan TV) را موجودی بیمار و بی شخصیت خواند.

به گزارش رسانه ایران مه لقا فخرآور در صفحه فیس بوک خود نوشت: "صحبت های خنده دار و بی ارزش امین موهدی در برنامه یک موجود بیمار و بی شخصیت بهبهانی. البته همه این ماموران، رژیم را خوب می شناسند مامورانی که با گذاشتن یک کامپیوتر جلوی خودشان سال ها است در تخریب و انحلال و اختلاف در اپوزیسیون نقش دارند. بهبهانی، سربی، اون آقای رنگانگ و ... که خودشان بهتر می دانند. به من گفته بودند که موهدی ها بیمار روانی هستند ولی باورم نمی شد."

"سعید بهبهانی" در برنامه روزانه خود در "تلویزیون میهن" گفتگویی با "امین موحدی" پیرامون شورای ملی رضا پهلوی و رسوایی های آن صورت داده است.

نکته جالب در نوشته های خانم فخرآور، وجود غلط های املایی است که تاکنون چندین بار تکرار و خبرساز شده است. اما باید دید این بار نیز وی اشتباهش را می پذیرد یا فرافکنی خواهد کرد.

گفتنی است که مه لقا فخرآور علیرغم ضعف در ادبیات و زبان فارسی به تازگی در سایت "کیهان نوین" مشغول به فعالیت شده است.

Share/Save/Bookmark