۱
واکنش "عباس فخرآور" به خبر رسانه ایران
دوشنبه ۶ آذر ۱۳۹۱ ساعت ۲۲:۰۸
کد مطلب: 7688
گزارشگر :
 
واکنش "عباس فخرآور" به خبر رسانه ایران
عباس فخرآور ضمن بازنشر این خبر در صفحه فیس بوک خود، مجددا شرکت کنندگان در "کنفرانس پراگ" را "علاف های اولاف پالمه ای" خواند که برای دید و بازدید خانوادگی به پراگ رفته اند و خبرچین وزارت اطلاعات ایران هستند.
انتشار خبر رسانه ایران با عنوان "اعتراف عباس فخرآور به بی سوادی خواهرش" و بازنشر آن در رسانه ها، واکنش فخرآور را در پی داشت.

به گزارش رسانه ایران عباس فخرآور ضمن بازنشر این خبر در صفحه فیس بوک خود، مجددا شرکت کنندگان در "کنفرانس پراگ" را "علاف های اولاف پالمه ای" خواند که برای دید و بازدید خانوادگی به پراگ رفته اند و خبرچین وزارت اطلاعات ایران هستند.


وی در صفحه فیس بوک خود نوشت: "من نمیدونم چرا هر بار این پیک نیک خانوادگی "علاف های اولاف پالمه ای" راه می افتد، صدا و سیما به جای گیر دادن به آنها به خانواده فخرآور گیر می دهد؟! خیلی هم رو دارند اینها، راست راست توی چشم آدم نگاه می کنند و دروغ می گویند. در عکسی که در همین متن منتشر شده دیده می شود که در تیتر خبر وبسایت صدا و سیما اشتباه فاحش املایی است و اراذل را ارازل نوشته اند، آن وقت به خواهر ما مهلقا گیر می دهند. آقای ضرغامی، خواهر ما که میلیاردها دلار بودجه کشور را در اختیار ندارد تا مثل شما ادیتور استخدام کند، شما چرا در وبسایت این رسانه گران قیمت این قدر غلط املایی دارید؟! در ضمن مرحمت کنید قدری هم به دید و بازدیدهای خانوادگی "دارو دسته نوفل لو شاتویی ها" یا همان "علاف های اولاف پالمه ای" بپردازید، شاید ما هم فهمیدیم اهداف این جماعت تجزیه طلب و خبرچین وزارت اطلاعات که هر سه ماه در گوشه ای از اروپا یا امریکا دور هم جمع می شوند چیست؟!"

Share/Save/Bookmark
سیروس
United States
۱۳۹۱-۰۹-۰۷ ۱۳:۴۷:۴۱
چه اهمیت دارد یک آدم مسخره که اپوزیسیون مثل دلقک نگاهش میکنند مثل فخرآور چکار میکنه؟ چرا با نوشتن در موردش میخواهید اسمش را سر زبانها بیاندازید ..این آدم بیخود و دلقک را (1768)