کمیسیون امنیت ملی، اغتشاش در سخنرانی لاریجانی را بررسی می کند
دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۱ ساعت ۰۷:۲۹
کد مطلب: 8461
گزارشگر :
 
کمیسیون امنیت ملی، اغتشاش در سخنرانی لاریجانی را بررسی می کند
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه قطعا حادثه اغتشاش در سخنرانی رئیس مجلس در جهت تشویق اذهان عمومی و اخلال در امنیت کشور محسوب می شود گفت: کمیسیون امنیت ملی به زودی در جلسه‌ای با حضور مسئولان ذیربط به بررسی این موضوع خواهد پرداخت.
به گزارش مهر عوض حیدرپور عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در خصوص حادثه شهر قم با بیان اینکه اسناد و فیلم جلسات حلقه انحراف برای بررسی راهبردهای این حلقه در انتخابات های آینده ریاست جمهوری موجود است که نشان می دهد اقداماتی همچون اتفاقات امروز در سخنرانی رئیس مجلس شورای اسلامی در راستای همان برنامه ریزی صورت گرفته است.

حیدرپور در خصوص اقدام بر هم زنندگان سخنرانی رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: طبق اطلاعاتی که به دست ما رسیده است، چنین رفتارهایی غیر قابل پیش بینی نبود و باید انتظار تکرار چنین حوادثی را تا روز انتخابات داشت.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه قطعا حادثه امروز در جهت تشویق اذهان عمومی و اخلال در امنیت کشور محسوب می شود گفت: کمیسیون امنیت ملی به زودی در جلسه ای با حضور مسئولان ذیربط به بررسی این موضوع خواهد پرداخت.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد که مسئولان ذیربط با عمل به وظایف خود در حوزه امنیتی و انتظامی از بروز رفتارهای مشابه که کام مردم را در چنین روزهای تلخ می کند بپرهیزند.

به گزارش مهر، سخنرانی رئیس مجلس شورای اسلامی در جمع راهپیمایان سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در حرم حضرت معصومه(س) به علت شعارهای عده‌ای ناتمام ماند.

لاریجانی در حرم مطهر حضرت معصومه(س) در جمع مردم شرکت کننده در راهپیمایی سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در قم به سخنرانی پرداخت. نماینده مردم قم در مجلس در حالی سخنرانی خود را شروع کرد که شعارهای "بصیرت بصیرت" و برخی شعارهای دیگر این سخنرانی را با اختلال مواجه کرده بود.

در همین رابطه سایت خبری مجلس با سازماندهی شده خواندن اعتراضات به لاریجانی اینطور نوشت: صبح امروز در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهر مقدس قم عده اندکی که مشخص بود از قبل سازماندهی شده بودند، تلاش کردند با برخی شعارها علیه رئیس مجلس، مانع سخنرانی دکتر لاریجانی در مراسم شوند و در مراسم باشکوه گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی در شهر مقدس قم ایجاد آشوب کنند.

Share/Save/Bookmark