مریم رجوی سواد نوشتن یک نامه را هم ندارد
يکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۱۵
کد مطلب: 7543
گزارشگر :
 
مریم رجوی سواد نوشتن یک نامه را هم ندارد
خود مریم رجوی توانایی تنظیم یک نامه یا یک درخواست ساده را هم ندارد. خود من هم بارها نامه‌های نوشته شده یا درخواست‌ ها را تنظیم، بازنویسی و غلط‌ گیری کردم و همان زمان متوجه کم ‌سوادی اعضای زن شورای رهبری می ‌شدم.
به گزارش دیده بان نقش مسئولین زن در سازمان از جمله مریم ‌رجوی نمایشی بوده و آنها هیچ توانایی و قابلیتی برای اداره یا سازماندهی امور را ندارند.

حسین ‌نژاد مترجم سابق مسعود رجوی در مصاحبه با خبرنگار دیده ‌بان در عراق گفت: هیچ‌ یک از مسئولین زن سازمان مجاهدین حتی خود مریم رجوی سواد سیاسی و تخصص کافی برای اداره امور، سازماندهی و مدیریت را ندارند و این افراد به صورت کاملاً نمایشی در پست‌های مدیریتی اختراع شده از سوی مسعود رجوی قرار گرفته‌اند.
وی ادامه داد همه تصمیم‌گیری‌ ها و سیاست‌ گذاری ‌های این گروهک از سوی چند نفر محدود انجام می‌شود و بقیه اعضای مجاهدین از جمله زنان شورای رهبری نقش سیاهی لشکر را دارند و مانند همه فرقه ‌ها مورد سوء ‌استفاده قرار می‌ گیرند.

یکی از همین افراد عباس داوری است که حتی متن سخرانی‌ های مریم رجوی را تنظیم و از پادگان اشرف برای وی به اورسورواز در فرانسه ارسال می‌کند، وگرنه خود مریم رجوی توانایی تنظیم یک نامه یا یک درخواست ساده را هم ندارد. خود من هم بارها نامه‌های نوشته شده یا درخواست‌ ها را تنظیم، بازنویسی و غلط‌ گیری کردم و همان زمان متوجه کم ‌سوادی اعضای زن شورای رهبری می ‌شدم. 

مترجم رجوی افزود: اعضای شورای رهبری مجاهدین که همگی زن هستند حتی قدرت فهم فعل و انفعالات سازمان را هم نداشته و از دلایل تصمیم‌ گیری‌ ها و اقدامات گروهک بی ‌اطلاع اند. آنها هنوز تصور می‌کنند که قرار است روزی قدرت را در ایران در دست بگیرند! 

وی ادامه داد: این وضعیت مطلوب رجوی و مطابق با سیاست‌های او است و همیشه اعتقاد داشته که نیروها هرچه بی‌ سوادتر و کم اطلاع‌ تر باشند فرمانبرداری آنها بیشتر است و تناقضات سازمان را کمتر درک می‌کنند.
Share/Save/Bookmark