۱
تحلیلگر BBC از چرایی «آمریکا ستیزی» می گوید
پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۸
کد مطلب: 39892
تحلیلگر BBC از چرایی «آمریکا ستیزی» می گوید
«يازده سپتامبر هم در ميدان محسني عزاداري كردند ولي بوش آنها را محور شرارت خواند. ساده لوحي غربزدگان ايراني ترحم برانگيزست».

«از این آقایی که آمده [ترامپ] متشکریم! تشکر به‌خاطر اینکه زحمت ما را کم کرد؛ چهره‌ی واقعی آمریکا را نشان داد» بخشی از سخنان آیت الله خامنه ای در جمع کارکنان نیروی هوایی ارتش که در پاسخ به اظهارات ترامپ داده شد.

دونالد ترامپ در روزهای اخیر، تلویحا گفته بود که ایران باید از اوباما به دلیل توافق هسته ای و ملایمات در 8 سال اخیر متشکر باشد.

به گزارش رسانه ایران، در چند هفته اخیر و پس از روی کار آمدن دونالد ترامپ بر مسند ریاست جمهوری آمریکا، اظهارات و موضع گیری های عجیب و خارج از عرف او موجب شده تا اکثر تحلیلگران به این نتیجه برسند که «آمریکا چهره واقعی خود را نشان داده است».

در همین راستا، علی علیزاده، تحلیلگر سیاسی مقیم لندن که در رسانه هایی چون صدای آمریکا و بی بی سی به عنوان کارشناس سیاسی شناخته می شود در واکنش به نظام سیاسی آمریکا پیام های زیر را در صفحه اجتماعی خود منتشر کرد: يازده سپتامبر هم در ميدان محسني عزاداري كردند ولي بوش آنها را محور شرارت خواند. ساده لوحي غربزدگان ايراني ترحم برانگيزست.

توییت های علیزاده در این باره را در زیر بخوانید:

Share/Save/Bookmark
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۱ ۱۰:۵۲:۰۴
خوبه اگه به موجودیتی نقد داریم، حداقل از جاده انصاف خارج نشیم

آفرین به تحلیلگری که اینقدر آزاده است... (8662)