همایون به نوری زاده: سعودی به ناموست داره تجاوز می کنه!
سه شنبه ۶ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۵۰
کد مطلب: 38082
همایون به نوری زاده: سعودی به ناموست داره تجاوز می کنه!
فعالیت ضد ایرانی سعودی در حمایت همه جانبه ای گروه های مختلف اپوزیسیون جمهوری اسلامی در چند ماه گذشته به شدت پررنگ شده است.

به گزارش رسانه ایران، فعالیت ضد ایرانی سعودی در حمایت همه جانبه ای گروه های مختلف اپوزیسیون جمهوری اسلامی در چند ماه گذشته به شدت پررنگ شده است.

از حضور شاهزاده سعودی در جمع مجاهدین خلق و حمایت از ایشان تا مصاحبه های پیاپی با رضا پهلوی ( که البته حواشی زیاد به همراه داشت ) و همچنین در هفته های گذشته، حضور تجزیه طلبان سکولار در مراسم حج (!) که با دیدارهایی با مقامات سعودی همراه بود( خبر مربوطه را اینجا ببینید )، از جمله مهمترین از فعالیت های به شمار می رود.

اما با این حال شهرام همایون، مدیر و برنامه ساز تلویزیون سلطنت طلب، با تاکید بر موارد بالا از رخنه سعودی در میان اپوزیسیون ابراز نگرانی می کند.

وی مدعی است که علاوه بر موارد ذکر شده، برخی رسانه ها ( اشاره به تلویزیون علی رضا نوری زاده ) که هیچگونه پیام تبلیغاتی پخش نمی کنند و یا به فروش کالا نمی پردازند، مستقیم از عربستان سعودی حمایت می شوند و مجبور هستند که سیاست های سعودی در میان اپوزیسیون را توجیه کنند.

نمونه بارز این توجیه عملکرد سعودی توسط نوری زاده، زمانی بود که رضا پهلوی به دلیل گفتگو با روزنامه الوطن، با شخصی به نام محمد السلمی، مدیر مطالعات خلیج عرب (فارس)، مورد انتقاد شدید دیگر سلطنت طلبان قرار گرفت.

افرادی مانند شهرام همایون معتقد بودند که نوری زاده به دلیل نزدیکی با سعودی ها تدارک این مصاحبه را دیده است. اما نوری زاده با تاکید بر دوستی دیرینه با محمد السلمی این موضوع را رد می کند و همچنان از سلمی به نیکی یاد می کند و به توجیه مصاحبه می پردازد.( خبر مربوطه را اینجا ببینید )
فیلم
Share/Save/Bookmark