رابطه جنسی با حیوانات هم آزاد شد!
دوشنبه ۵ دی ۱۳۹۰ ساعت ۰۷:۲۱
کد مطلب: 6059
رابطه جنسی با حیوانات هم آزاد شد!
پیش از این داشتن هرگونه رابطه جنسی با همنوع و یا حیوانات در ارتش ممنوع و دارای مجازات بود.
درپی آزادی روابط هم‌جنس‌باز‌ها در ارتش آمریکا، مجلس سنای این کشور قانونی را از تصویب گذرانده است که به موجب آن روابط جنسی سربازان ارتش با حیوانات نیز آزاد خواهد بود.

به گزارش رسانه ایران به نقل از ایسنا، مجلس سنای آمریکا چندی پیش با ۹۳ رای موافق و ۷ رای مخالف نه تنها از ایجاد رابطه جنسی سربازان با همجنس‌هایشان حمایت کرد بلکه همچنین رابطه جنسی سربازان آمریکایی با حیوانات را نیز بدون مجازات اعلام کرد.

در ۱۵ نوامبر کمیته خدمات نظامی سنا آمریکا طرحی را تصویب کرد که مطابق با آن، داشتن هرگونه رابطه جنسی با همنوع و یا حیوانات در ارتش را که تا پیش از این دارای مجازات و در حکم لواط بود، آزاد اعلام شده است.

از نظر «تونی پرکین» رییس شورای مطالعات خانواده در آمریکا، لغو قانون لواط در ارتش ریشه در درخواست سناتورهای دموکرات و حمایت‌های باراک اوباما از سیاست‌های ارتش دارد.

به گزارش روزنامه تریبون چاپ نیجریه، پرکین در این باره معتقد است که برخلاف انتظارش سناتورها هیچ تلاشی برای مبارزه با لغو این قانون از خود نشان ندادند. از نظر او تصویب قانون آزادی روابط جنسی سربازان ـ حتی با حیوانات ـ در قوانین ارتش مشکلات فراوانی بوجود خواهد آورد که کاخ سفید باید پاسخگوی آن باشد.
Share/Save/Bookmark