۲
"عباس فخرآور" از خیانت های "احمد باطبی" می گوید
جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۱ ساعت ۱۰:۰۴
کد مطلب: 7977
گزارشگر :
 
"عباس فخرآور" از خیانت های "احمد باطبی" می گوید
"امیرعباس فخرآور" یکی از اعضای کنفدراسیون دانشجویان ایرانی به تازگی در صفحه فیس بوک خود دست به انتشار کلیپی علیه "احمد باطبی" زده است.
"امیرعباس فخرآور" یکی از اعضای کنفدراسیون دانشجویان ایرانی به تازگی در صفحه فیس بوک خود دست به انتشار کلیپی علیه "احمد باطبی" زده است.

به گزارش رسانه ایران عباس فخرآور در مورد این ویدئو نوشته است:

«پس از درخواست های فراوان دوستان و همرزمانم تصمیم گرفتم در پاسخ به اتهامات، خیانت ها و بی شرمی های احمد باطبی و ناصر زرافشان بخشی از رازهای دوران دوستی، زندان و پس از زندان را در این ویدیو بازگو کنم.

برای آنها که تازه پای به میدان مبارزه گذاشته اند اکیدا دیدن این ویدیو را که بخش های مهمی از تاریخ جنبش دانشجویی ایران در آن دیده می شود ببینند و با چشمان بسته به دنبال دروغ های امثال باطبی و زرافشان، بع بع سر ندهند.

می دانم که باطبی پیمان عارف را هم وادار به انجام مصاحبه ای کرده بود که با سانسور فراوان آن را منتشر کرد تا سندی برای دروغ هایش علیه من دست و پا کند. پیمان هم با دیدن این ویدیوی ۲ ساعته می تواند به حافظه اش کمک کند و امیدوارم از این پس اجازه ندهد خبرچین های آبرو باخته ای همچون باطبی با آبروی وی و دوستانش بازی کنند.

این ویدیو از سوی وکیل طلاق بنفشه زند - بوناتزی که این روزها وکالت باطبی را به عهده دارد، در همان دقایق اولیه انتشار مورد حمله قرار گرفته است! تا ویدیو حذف نشده است آن را ببینید و پاسخ برخی سوالاتتان را در آن بیابید.»

Share/Save/Bookmark
احسان
۱۳۹۱-۱۰-۱۶ ۱۶:۴۰:۳۳
بابا این فخرآور که خودش اطلاعاتی، اونوقت گیر داده به باطبی بیچاره (1829)
 
مهسا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۱۷ ۲۱:۰۲:۲۵
با سلام خدمت همه زحمت کشان عزیز می خواستم تشکر کنم از سایت بسیار زیبا و پر محتوایتان
یک خبر در مورد جم در وبلاگی خواندم دیدم شما به اخبار ماهواره اهمیت می دهید لینکش را برایتان می گذارم:

ارتباط سعید کریمیان، مدیر شبکه جم با سازمان مجاهدین خلق درد سر ساز شد!

http://gemmetv.blogfa.com/post/143 (1834)