۱
اعتراض کارمند BBCفارسی به انتقاد شاهین نجفی از بی بی سی
چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۵۲
کد مطلب: 15222
مولف : محمود شریعتی
 
شاهین نجفی در این موزیک بی بی سی را به یک گرگ در پوستین میش تشبیه کرده و می گوید اگر راه جمهوری اسلامی به چاله است، راه بی بی سی به چاه است. همچنین شاهین نجفی بی بی سی را صدای دولت متبوع انگلیس خوانده است.
پناه
کاربری نوشته: مصاحبه با یک شبکه به معنای تایید اون نیست. کما اینکه مخالفین رژیم ایران در داخل بارها و بارها گفته اند اگر صدا و سیما به آنها مجال دهد با شبکه های خارجی مصاحبه نمی کنند.
فرهاد بهمن کارمند بی بی سی فارسی به انتقاد شاهین نجفی از بی بی سی اعتراض کرد.

وی در صفحه فیسبوک خود به آهنگ انتقادی شاهین نجفی اعتراض و آن را نشانه ای از چرخش دیدگاه شاهین نجفی نسبت به بی بی سی دانسته است.

شاهین نجفی چندی پیش با ارائه آهنگی به نام BBBBC منتشر کرد که در آن بی بی سی را تاجر خبر معرفی کرده است که اخبار جعلی را هم می خرد.

آقای نجفی در این موزیک بی بی سی را به یک گرگ در پوستین میش تشبیه کرده و می گوید اگر راه جمهوری اسلامی به چاله است، راه بی بی سی به چاه است. همچنین شاهین نجفی بی بی سی را صدای دولت متبوع انگلیس خوانده است.

پناه فرهاد بهمن، گزارشگر بی بی سی فارسی در واکنش به این موزیک با اشاره به برنامه سال پیش بی بی سی با حضور شاهین نجفی تغییر مواضع او را چرخش ناگهانی توصیف کرده و گفته هوادارن شاهین
کاربر دیگری نوشته: خیلی جالبه که کارکنان بی بی سی سفت و سخت تعصب دارن انگار کل سرویس جهانی مال خودشونه...!! آروم تر باو!
نجفی معلوم نیست که فردا باید به چه ساز او برقصند.

بی بی سی فارسی سال پیش در برنامه ای با حضور شاهین نجفی وی را خواننده ای معرفی کرد که سانسور را بر نمی تابد و معتقد است شرافت انسانی باور به آن چیزی است که بیان می کنیم.
این اعتراض آقای فرهاد بهمن با واکنش کاربران اینترنت مواجه شد. بخشی از نظرات کاربران فیسبوک در زیر آمده است.

Share/Save/Bookmark
علی محمد نصیری لرستانی
۱۳۹۳-۱۱-۱۵ ۱۳:۱۶:۵۱
ایران ماله همه ایرانی هاست،باهرنظرومرام ومسلکی،به یکی هم مثل بی بی سی اصلا ربط نداره مسائل مربوط به ایران، (7314)