پلیس بلژیک در آستانه بازی با اسپانیا هشدار داد
دوشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۲۷
کد مطلب: 30522
گزارشگر :
 
پلیس بلژیک در آستانه بازی با اسپانیا هشدار داد
تیم ملی اسپانیا فردا شب (سه‌شنبه) در دیداری دوستانه میهمان بلژیک است، کشوری که در آن ردپایی از عوامل حملات تروریستی اخیر پاریس پیدا شده و چند مظنون هم دستگیر شده‌اند. پلیس بلژیک در ابتدای هفته جاری در ارتباط با حملات و بمب‌گذاری‌های اخیر در پاریس، چند مظنون را در شهر بروکسل دستگیر کرده است که این موضوع نگرانی‌هایی را درباره تهدید شدن امنیت بازیکنان تیم‌های ملی اسپانیا و بلژیک و نیز تماشاگرانی که این بازی را از نزدیک نظاره‌ خواهند کرد، به وجود آورده است.
به گزارش رسانه ایران، پلیس بلژیک هم اما در این بحبوحه اعتراف کرده که تکرار شدن اتفاقاتی اخیر پاریس در خاک بلژیک غیرممکن نیست. کاترین دوبوله، یکی از افسران ارشد پلیس فدرال بلژیک در این خصوص گفت: ما نمی‌توانیم تضمین کنیم که هیچ حمله تروریستی در خاک بلژیک صورت نگیرد.

جوان نوشت، دولت بلژیک بعد از اتفاقات اخیر، تدابیر امنیتی شدیدی را در این کشور وضع کرده و با افزایش شمار نیروهای امنیتی خود در بروکسل سعی در تأمین امنیت پایتخت این کشور داشته است.

تیم ملی اسپانیا قرار است امروز (دوشنبه) به بلژیک سفر و خود را برای بازی که فردا شب در ورزشگاه کینگ بائودین بروکسل برگزار می‌شود، آماده کند. گفته می‌شود که ویسنته دل‌بوسکه به توصیه فدراسیون فوتبال اسپانیا از شاگردان خود خواسته که هتل محل اقامت خود در پایتخت بلژیک را ترک نکنند.

در همین حال فدراسیون فوتبال بلژیک اعلام کرده است هوادارانی که قصد تماشای بازی تیم ملی کشور و اسپانیا را دارند، نباید هیچ گونه کیف یا کوله‌پوشتی را با خود به داخل ورزشگاه ببرند و هیچ محلی هم برای دریافت امانات آنها وجود نخواهد داشت.

تیم‌های ملی بلژیک و اسپانیا فرداشب از ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران به مصاف هم می‌روند.
Share/Save/Bookmark