معشوق تازه بریتنی اسپیرز یک پسر ایرانی است؟
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۱۵
کد مطلب: 39361
معشوق تازه بریتنی اسپیرز یک پسر ایرانی است؟
بریتنی اسپیرز تا مدت ها سعی در پنهان کردن این رابطه داشت ولی در روزهای اخیر تغییر رویه داده و با سام اصغری در مجالس خصوصی و محافل عمومی ظاهر می شود.
این روزها رابطه «بریتنی اسپیرز» خواننده مشهور امریکایی با یک پسر ایرانی به نام «سام اصغری» به یکی از سوژه های داغ رسانه های خبری تبدیل شده است و سایت های هنری مطالب گوناگونی در این زمینه منتشر کرده اند.

به گزارش رسانه ایران، به نوشته صدای امریکا، بریتنی اسپیرز تا مدت ها سعی در پنهان کردن این رابطه داشت ولی در روزهای اخیر تغییر رویه داده و با سام اصغری در مجالس خصوصی و محافل عمومی ظاهر می شود.

سام اصغری مربی پرورش اندام و بدنسازی است و از چندی پیش فعالیت های حرفه ای خود را به عنوان مدل و بازیگر شروع کرده است.

بریتنی اسپیرز اواخر تابستان گذشته و در جریان فیلمبرداری کلیپ جدیدش «اسلامبر پارتی» سام اصغری را ملاقات کرد و با او آشنا شد.

سام اصغری به عنوان بازیگر در موزیک ویدئوهای خواننده ها و گروه های معروف دیگری هم حضور داشته است.

او در ماه های اخیر در چند آنونس تبلیغاتی و تجاری هم حضور داشت و به عنوان یکی از مدل های محبوب و گران قیمت بازرگانی شناخته می شود.

بریتنی اسپیرز شنبه شب گذشته عکسی با سام اصغری در صفحه اینستاگرم خود منتشر کرد و سال جدید را به هوادارانش تبریک گفت. آنها سال نوی میلادی را در یک میهمانی بزرگ و مجلل در لس آنجلس جشن گرفتند.

بریتنی اسپیرز هنوز به صورت رسمی از رابطه خود با سام اصغری سخن نگفته است.

این خواننده امریکایی در سال های اخیر زندگی جنجالی و پر حاشیه ای داشته و درگیر مشکلات شخصی و خانوادگی مختلفی بوده است. او تاکنون دو بار ازدواج کرده و دو پسر ده و یازده ساله دارد.
Share/Save/Bookmark