شکایت جمTV از دو ضدانقلاب، به دلیل نشر اکاذیب درباره قتل کریمیان
چهارشنبه ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۳
کد مطلب: 40675
روز گذشته، تلویزیون جم تی وی، به واسطه شرکتی به نام "WediaCorp" از امید دانا و امیرعباس فخرآور، به دلیل نشر اطلاعات دروغ درباره قتل کریمیان، به یوتیوب شکایت کرده و همین موضوع باعث شد تا ویدیوهایی که این دو درباره قتل مدیر جم در یوتیوب نظریه پردازی کرده بودند، حذف شود.

پس از قتل سعید کریمیان در شنبه شب گذشته، برخی از رسانه های فارسی زبان و چهره های ضدانقلاب، پیش از انتشار گزارشات پلیس ترکیه به معرفی قاتل مدیر جم تی وی پرداختند.

به گزارش رسانه ایران، در این بین افرادی مانند امید دانا، سلطنت طلب نوپای مقیم استکهلم مدعی بود که سعید کریمیان با جمهوری اسلامی «ارتباط تنگاتنگ مالی و اقتصادی» دارد و در ادامه نتیجه نظریه پردازی خود، تاکید داشت که دستگاه اطلاعات ترکیه (میت)، کریمیان را به قتل رسانده است.

در طرف دیگر اما، امیرعباس فخرآور، یکی از چهره های اپوزیسیون طرفدار ترامپ، که رابطه خانوادگی سعید کریمیان دارد (سعید کریمیان، برادر داماد فخرآور است) با حضور در تلویزیون سلطنت طلب پارس، مدعی بود که قتل وی مدیر جم تی وی، توسط جمهوری اسلامی صورت گرفته است.

در همین راستا روز گذشته، تلویزیون جم تی وی، به واسطه شرکتی به نام "WediaCorp" از امید دانا و امیرعباس فخرآور، به دلیل نشر اطلاعات دروغ به یوتیوب شکایت کرده و همین موضوع باعث شد تا ویدیوهایی که این دو درباره قتل سعید کریمیان در یوتیوب نظریه پردازی کرده بودند، حذف شود.

واکنش امید دانا به حذف ویدیو از یوتیوب به دلیل شکایت جم را در زیر ببینید:

فیلم

امیر عباس فخرآور نیز که بواسطه رابطه فامیلی با مدیر جم تی وی، توجه برخی رسانه های فارسی زبان را به خود جذب کرده بود نیز، در واکنش به شکایت جم تی وی و حذف ویدیوهای مربوط به او از روی یوتیوب، بدون اشاره درباره دلیل حذف ویدیوها، لینک دیگری از برنامه ضبطی خود درباره قتل سعید کریمیان را منتشر می کند.

http://rasanehiran.com/images/docs/files/000040/nf00040675-2.png
Share/Save/Bookmark