دلیل عدم حضور محمدرضا خاتمی در همایش اصلاح طلبان
شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۳۸
کد مطلب: 21786
گزارشگر : رسانه ایران
 
دلیل عدم حضور محمدرضا خاتمی در همایش اصلاح طلبان
دبیرکل انجمن اسلامی دانشگاه‌های سراسر کشور شکستن دست و مسافرت را دلایل عدم حضور ۲ چهره اصلاح‌طلب همچون رضا خاتمی و غلامحسین کرباسچی در همایش اصلاح‌طلبان عنوان کرد.
به گزارش رسانه ایران، محسن رهامی، دبیرکل انجمن اسلامی دانشگاه‌های سراسر کشور، درباره چرایی غیبت برخی چهره‌های تندروی جریان اصلاحات در همایش اصلاح‌طلبان با طرح این پرسش که «مثلاً چه کسانی؟» در مورد عدم حضور محمدرضا خاتمی و غلامحسین کرباسچی، تصریح کرد: آقای کرباسچی به مسافرت رفته است و آقای محمدرضا خاتمی نیز دستش شکسته و در بیمارستان بستری است.

به نقل از فارس، رهامی در حالی سفر کرباسچی را بهانه عدم حضور این افراد در همایش اصلاح‌طلبان کرده است که این نشست از مدت‌ها پیش اعلام و رسانه‌ای شده بود.

محمدرضا عارف رئیس بنیاد امید ایرانیان نیز در همایش اصلاح‌طلبان گفت که من یک کار خیلی واجب داشتم و نمی توانستم به این همایش بیایم اما دیدم اگر نیایم در فضای مجازی حاشیه سازی می‌شود.

محمدرضا خاتمی دبیرکل حزب منحله مشارکت و غلامحسین کرباسچی دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی‌است که در جریان انتخابات ریاست جمهوری با وجود اینکه در ستاد مهدی کروبی مشغول به کار بود در روز انتخابات رای خود را در صندوق اخذ رای دانشگاه امیر کبیر به نفع میرحسین موسوی به صندوق انداخت.
Share/Save/Bookmark