رییس جمهور بعدی فرانسه؛ ادامه دهنده راه ترامپ در مسیر پوتین
يکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۵
کد مطلب: 39381
رییس جمهور بعدی فرانسه؛ ادامه دهنده راه ترامپ در مسیر پوتین
برخی تحلیلگران نسبت به روی کارآمدن احزاب راست افراطی در اروپا ابراز نگرانی کرده اند. این افراد معتقدند که با بروی کار آمدن احزاب راست، و حمایت روسیه از این گروه ها، امکان متلاشی شدن اتحادیه اروپا و گرایش به سمت روسیه در بین کشورهای اروپایی بوجود می آید.

به گزارش رسانه ایران، مارین لوپن، رهبر حزب جبهه ملی فرانسه و از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری این کشور در گفتگو با رسانه های بین المللی در پاریس گفت، سیاست های دونالد ترامپ و ولادیمیر پوتین برای فرانسه خوب است.

خانم لوپن که با بروی کار آمدن احزاب راست افراطی در اتحادیه اروپا، امید بیشتری برای پیروزی در انتخابات 4 ماه آینده را دارد. لوپن همچنین سیاست های ضدمهاجرتی و مخالف با اتحادیه اروپا را دنبال می کند.

پیش از این رهبر جبهه ملی فرانسه، از تصمیمش برای برگزاری رفراندوم خروج از اتحادیه اروپا (فرگزیت) در صورت پیروزی در انتخابات می گفت.

لازم به یادآوری است که برخی تحلیلگران نسبت به روی کارآمدن احزاب راست افراطی در اروپا ابراز نگرانی کرده اند. این افراد معتقدند که با بروی کار آمدن احزاب راست، و حمایت روسیه از این گروه ها، امکان متلاشی شدن اتحادیه اروپا و گرایش به سمت روسیه در بین کشورهای اروپایی بوجود می آید.[اینجا بخوانید]

فیلم
Share/Save/Bookmark