۱
حمله ایران آریایی به رضا پهلوی
شنبه ۶ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۲۹
کد مطلب: 26268
مولف :
 
تلویزیون سلطنت‌طلب «ایران آریایی» در اظهارات اخیر خود به شدت از رضا پهلوی و عملکرد در شورای ملی ایرانیان انتقاد کرده است.

آرین وطن‌خواه، مدیر و مجری تلویزیون سلطنت‌طلب «ایران آریایی» در اظهارات اخیر خود به طور جدی از رضا پهلوی و عملکرد وی در اجتماع سلطنت‌طلبان موسوم به شورای ملی ایرانیان انتقاد کرده است.

وطن‌خواه در برنامه زنده خود که از ایران آریایی پخش می‌شد، اعلام کرد: «عملکرد شاهزاده (رضا پهلوی) مورد قبول نیست... ما اکنون خیلی عقب افتادیم و آواره شدیم! درد بزرگی در آوارگی و سر راهی بودن هست. جمهوری اسلامی با عوامل خود در حال فشارآوردن به ما است اما برخی هیچ‌گونه فعالیت موثری نمی‌کنند.»

وی همچنین با اشاره به اعلام تلویزیون «افق ایران» به‌عنوان تنها رسانه مورد تایید «رضا پهلوی»، افزود: «عملکرد شاهزاده تفرقه‌افکنانه است. او چه‌طور می‌تواند ما را که جان دادیم و مبارزه کردیم را رَد کند… من از ایشان می‌خواهم که بگوید منظورش از این پیام که در تلویزیون اندیشه پخش می‌شود چیست؟ غیر از تفرقه‌افکنی است؟»

مدیر شبکه ایران آریایی تصریح کرد: «ما نیاز به تایید او نداریم… ما بسیار با او مشکل داریم به‌دلیل اعمالش. حال که تلویزیون «افق ایران» هم در ایران مخاطب و بیننده ندارد و توجهی به آن نمی‌شود… چطور ما که تماما با نظام اسلامی مبارزه می‌کنیم مورد تایید نیستیم، اما تلویزیون «افق ایران» که در تلویزیون «اندیشه» پخش می‌شود و پر از آگهی و سریال‌های شوهرجون است، مورد تایید است؟”

شایان ذکر است که پیش از این تلویزیون «ایران آریایی» در شمار موافقان رضا پهلوی و حامیان شورای ملی ایرانیان محسوب می‌شدند.


انتهای پیام/ رسانه ایران
Share/Save/Bookmark
محمد1
۱۳۹۴-۰۴-۰۶ ۱۸:۵۰:۴۸
همشون برن بمیرن (7776)