۴۳۰
تلاش برای تجاوز به یکی از شرکت کنندگان آکادمی گوگوش
شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۱ ساعت ۱۷:۵۴
کد مطلب: 8591
گزارشگر :
 
امیرحسین، یکی از شرکت کنندگان این دوره مسابقات آکادمی گوگوش
برای «امیرحسین» هم مانند «ارمیا»، شرکت در این مسابقه تبدیل به یک چالش بزرگ شده؛ چالشی که با راه‌ افتادن یک کمپین فیس‌ بوکی با عنوان «کمپین تجاوز گروهی به امیرحسین آکادمی گوگوش»، هویت او را مورد خشونت قرار داده ‌است.
تلاش فیس بوکی جهت راه اندازی کمپینی برای تجاوز به یکی از شرکت کنندگان این دوره آکادمی موسیقی گوگوش در تلویزیون "من و تو" خبرساز شده و گویا امسال بیش از چند و چون رقابت هنرجوها در این مسابقه تلویزیونی، این شرکت‌کنندگان برنامه هستند که حاشیه ساز شده ‌اند.

به گزارش رسانه ایران پس از پخش گمانه هایی در خصوص اینکه برندگان آکادمی گوگوش از پیش مشخص شده اند و همچنین شایعاتی در خصوص شرکت کنندگان و سابقه آنها، این بار یک کمپین فیس بوکی به حاشیه ای برای تلویزیون من و تو بدل شده است.

در این رابطه رادیو زمانه آورده که برای «امیرحسین» هم مانند «ارمیا»، شرکت در این مسابقه تبدیل به یک چالش بزرگ شده؛ چالشی که با راه‌ افتادن یک کمپین فیس‌ بوکی با عنوان «کمپین تجاوز گروهی به امیرحسین آکادمی گوگوش»، هویت او را مورد خشونت قرار داده ‌است.

امیرحسین اما به اندازه «جاستین بیبر»، خواننده و بازیگر کم سن و سال اهل کانادا، شهرت ندارد. این سوپراستار موسیقی پاپ، همان اندازه که شهرتش را مدیون اینترنت است، هدف حمله ‌های اینترنتی هم قرار گرفته و صفحه ‌های فیس‌بوکی که در مخالفت با او و سبک لباس پوشیدن و ظاهرش باز شده است، اعضای میلیونی دارند.


برخی کارشناسان معتقدند هر نوع فضای خاکستری و مبهم در حوزه جنسیت سبب ایجاد چنین برخوردهایی می شود. این ابهام در مورد "امیرحسین" در لباس پوشیدن و آرایش چهره او دیده می‌شود. همین موجب شده که کمپین خشونت جنسی علیه او ایجاد گردد و البته در فیس‌بوک هم طرفدار پیدا کند.

برای افرادی که عضو این کمپین شده‌اند نفرت از مردی که لباس ‌ها و آرایش بدنی‌ اش ابهام‌آمیز است مساله و مشکل است.

صفحه‌ای که برای تعدی به این شرکت کننده آکادمی گوگوش راه افتاده، در زمانی کوتاه نزدیک به 3 هزار عضو پیدا کرده است. مدیران این صفحه فیس بوکی توضیح داده اند که «ما با دموکراسی مخالف نیستیم، با همجنسگرایان هم همین طور»؛ درواقع آنها بیش از هر چیز سبک و شیوه لباس‌ پوشیدن امیرحسین را هدف قرار داده‌اند و او را به این دلیل به «مرد نبودن» و «نداشتن مردانگی‌» متهم کرده‌اند.

یک روانکاو و مشاور نوجوانان همجنسگرا در کانادا می گوید: مسئله خشونت همجنسگراهراس مشکل اینجا هم هست. دختران و پسران جوانی که شبیه جنس مخالف لباس می‌پوشند یا رفتار می‌کنند، مدام گرفتار توهین و آزار و اذیت جنسی و همجنسگراهراسی می‌شوند. بسیاری از این نوجوانان حتی همجنسگرا هم نیستند. چند نوجوان به خاطر این آزار‌ها مخصوصا آزارهای اینترنتی همکلاسی‌ها، اقدام به خودکشی کرده‌اند. در امریکا که یک نوجوان به نام جیمی رودمایر جان خودش را هم از دست داد به خاطر همین آزار‌های جنسی اینترنتی خودکشی کرد.

گفته می شود که با وجود ارسال گزارش ‌های متعدد حاکی از تخلف کمپین «تجاوز گروهی به امیرحسین آکادمی گوگوش» از سوی کاربران و فعالان اجتماعی، فیس‌بوک تاکنون اقدامی برای حذف این صفحه انجام نداده است. خارج از فیس بوک هم امکان مبارزه با همجنسگراستیزی اینترنتی چندان وجود ندارد و قوانین مستقلی برای دنبال کردن آن در فضای مجازی موجود نیست.


بهنام دارایی‌زاده، روزنامه‌نگار و کارشناس حقوقی می‌گوید: «واقعیت این است که در حال حاضر، حتی در کشورهای مترقی هم هیچ رژیم حقوقی منسجم و قابل اتکایی که بتواند به موارد نقض حقوق دگرباشان جنسی در فضای مجازی یا اینترنت بپردازد وجود ندارد.» 

پیش از این هم کمپین ‌های مشابه در فیس ‌بوک شکل گرفته بود. به عنوان مثال، عکس یک رهگذر در خیابان‌های شهرهای ایران را در فیس بوک می‌گذاشتند که: این رهگذر نشانه‌های جنسیتی عرفی مردانه را نداشت؛ زیر ابرو برداشته بود، بینی ‌اش جراحی پلاستیک شده بود، آرایش کرده بود، مو‌هایش مدلی بود که عرف مردانه نداشت، بلوز و شلوار رنگین بر تن داشت و شاید مثلاً با کیفی زنانه همراه بود. مخاطبان نیز در این رابطه در کامنت های خود می گفتند: «اه، حالم بد شد»، «متنفرم از این‌ها»، «این به خودش می‌گه مرد؟» و «این‌ها بیمارند و باید به پزشک مراجعه کنند». 

متین قوام، کارشناس مسائل جنسی و جنسیت به رادیو زمانه می‌گوید: «گرایش جنسی آقای امیرحسین از آکادمی موسیقی گوگوش چیزی نیست که بشود آن را از لباس پوشیدن ایشان، نحوه رفتار ایشان، گوشواره ایشان و نماد‌ها و نشانه‌های ظاهری فهمید. اصلاً مسئله گرایش جنسی برای بسیاری از افراد مسئله‌ای خصوصی است که نباید و درست نیست در مورد آن حدس و گمان زد.»


وی با اشاره به تغییر ارزش ‌های زیبایی‌شناسی در پوشش می‌گوید: «دنیای مد دیگر بر دوگانه زن و مرد استوار نیست. طراح‌های لباس سعی می‌کنند که لباس‌های خود را برای انواع گوناگونی‌های جنسی و جنسیتی افراد جامعه جهانی طراحی کنند. امیرحسین ممکن است متعلق به خرده فرهنگ‌هایی باشد که در چند دهه اخیر به وجود آمده اند و به آن در زبان انگلیسی فرهنگ "متروسکشوال" می‌گویند. متروسکشوال MetroSexual واژه مشتق شده از کلمه متروپولیتن به مفهوم شهر و وابسته به فرهنگ شهری و کلمه هتروسکشوال به مفهوم دگرجنسگراست. افراد متروسکشول کسانی هستند که که هنر مُد برای ایشان اهمیت دارد و با اینکه ممکن است گرایش جنسی دگرجنسگرا داشته باشند با کمال میل طراحی‌های مطرح در دنیای مد را می‌پوشند و به آن‌ها اهمیت می‌دهند.»

فرهنگ مد و طراحی لباس اکنون سال‌ها است که تحت تاثیر طراحان زن و طراحان لباس همجنسگرا قرار دارد. این طراحان، در خلاقیت هنری خود و همگام و همراه با جنبش ‌های جنسی و جنسیتی در امریکای شمالی و اروپا سعی کرده‌اند که مرز بین دوگانه‌های زن و مرد و زنانگی و مردانگی را تا حدودی به چالش بکشند.

این شرکت کننده آکادمی گوگوش گفته که به دنیای مد تعلق دارد.
Share/Save/Bookmark
عجب!!!
۱۳۹۱-۱۲-۰۶ ۰۰:۳۶:۵۹
کار زشتیه. نکنین این کارا رو. نکنین... (2059)
 
جابری
۱۳۹۱-۱۲-۰۶ ۰۱:۰۲:۱۵
از گوگوش و اطرافیان گوگوش بیشتر از این هم انتظار نمی توان داشت. (2061)
 
مینا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۸-۰۷ ۲۰:۱۶:۵۳
لطفا زود و از جلوی خودت قضاوت نکن (4588)
 
..........
United States
۱۳۹۲-۰۹-۱۹ ۱۳:۵۳:۵۱
چه فکری می کنی این حرف و میزنی خودت چی هستی مگه ؟ (5063)
 
پردیس
۱۳۹۳-۰۶-۰۷ ۱۶:۰۰:۱۵
واقعا برای ذهن خراب هم وطنام متاسفم (6808)
 
۱۳۹۳-۰۶-۲۵ ۱۵:۲۹:۳۶
NO (6870)
 
۱۳۹۳-۰۸-۲۹ ۰۲:۲۵:۰۰
واقعا برای همه تون متاسفم. دیگه این کارو نکنین. (7103)
 
kimi
۱۳۹۳-۰۹-۰۷ ۱۳:۳۸:۳۴
khafe bawww (7131)
 
محمد
۱۳۹۱-۱۲-۰۶ ۰۱:۲۵:۲۱
چرا تو سایت های ایرانی این قدر چرندیات در مورد این برنامه بسیار خوب می نویسند؟
شاید دلیلش ناتوانی صداوسیما باشد...شاید! برید خودتون رو اصلاح کنید، اگر راست می گویید (2063)
 
هستي
۱۳۹۴-۰۱-۲۷ ۱۱:۴۷:۳۶
آفرين داداش حرف قشنگي زدي
يكي بياد ثابت كنه كه اون عكس دوم فتوشاپي نيس.
يكي نيست بگه با اين همه مسلمون بازي و40سال دوري هنرمندامون از ايران چراجلوي يكي مثل تتلو يا2afmرو نمي گيرن كه ميگه:(منو از ته دل از اون بوسا نمي كنن.)
جمعش كنين كصصصصصصصصافتا (7509)
 
سلمان
۱۳۹۱-۱۲-۰۶ ۰۱:۴۰:۴۸
به نظرم درست نیست همچین خبرهایی گفته بشه. گفتن و پخش کردنش بدتره. (2064)
 
نکته سنج
۱۳۹۱-۱۲-۰۶ ۰۱:۴۳:۰۷
جالب بود :
فرهنگ مد و طراحی لباس اکنون سال‌ها است که تحت تاثیر طراحان زن و طراحان لباس همجنسگرا قرار دارد. این طراحان، در خلاقیت هنری خود و همگام و همراه با جنبش ‌های جنسی و جنسیتی در امریکای شمالی و اروپا سعی کرده‌اند که مرز بین دوگانه‌های زن و مرد و زنانگی و مردانگی را تا حدودی به چالش بکشند. (2065)
 
۱۳۹۱-۱۲-۰۶ ۰۷:۵۶:۲۱
چرا به راحتی تهمت می زنید ایا می دانید در اخرت جواب گوی ای گفتارتان خواهید بود (2066)
 
پسرک فضول
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۰۶ ۱۰:۴۶:۳۴
به نظر من حاشیه هایی که عمومن در کنار اینگونه برنامه ها ایجاد می شود ناشی از بیکاری عده ای است که کاری ندارند و پای فیس بوک و گوگل پلاس می نشینند و هر انچه از هر جایشان بیرون می زند را بر روی کیبرد می انگارند. (2068)
 
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۰۶ ۱۱:۵۴:۴۱
من طرفدار امیرحسینم بنظرم خیلی باسلیقه لباس میپوشه منکه خیلی خوشم میاد حالا حتما همه باید لباس مشکی بپوشن که پشتشون حرفی نباشه . بنظرم اینا همش حرف مفته (2072)
 
شینا
United States
۱۳۹۱-۱۲-۰۶ ۱۳:۴۷:۵۳
تهمت ها تون سر به فلک کشیده (2073)
 
حبیب
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۰۶ ۱۴:۰۶:۱۳
بسه دیگه از خدا بترسید این دنیا تمام شدنی است جواب اون دنیا رو با این تهمت ها چی میدید (2074)
 
amir _anderlain
۱۳۹۱-۱۲-۰۶ ۱۵:۰۳:۴۳
لطفاخواهشن پشت سرپسرمردم حرف درنیارین!!!!! (2075)
 
سمیرا
۱۳۹۱-۱۲-۰۶ ۱۵:۱۱:۳۲
کارشون اصلا درست نیست. منم باهاتون موافقم که نوعی خشونته ولی از طرفی به نظرم نباید راجع بهش خبر منتشر می کردین.
نباید کارای اشتباه پخش بشن (2076)
 
سمیرا
۱۳۹۱-۱۲-۰۶ ۱۵:۱۴:۱۲
باید از همین ایران باهاشون برخورد کرد. به خاطر ایرانی بودنمون (2077)
 
الهه
۱۳۹۱-۱۲-۰۷ ۰۰:۰۷:۳۵
ای بابا.از دست ایرونی های حسود.باز یه خوشکل دیدن حسادتشون کل کرد.بدجنسا (2078)
 
شیدا
۱۳۹۱-۱۲-۰۷ ۰۲:۱۰:۵۵
من به عنوان یک ایرانی از خوندن این مطالب شرم دارم و با خودم میگم آدما چطور میتونن بدون در نظر گرفتن خدا راجع به دیگران قضاوت کنن! (2079)
 
مهراد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۰۷ ۱۵:۳۴:۲۲
کوری نمی بینی کت شلوار تنشه مثل بقیه نیست تو همین تهران چند نفربا سر و وضع فجیح میان ابرو برداشتن؟تو همین آکادمی همشون مثل دختران دیگه این زرزرا واسه چیه؟ (2082)
 
Afsaneh
۱۳۹۱-۱۲-۰۷ ۱۹:۴۷:۱۰
لطفا این مسخره بازی ها را جمع کنید یه چیز مفید بزارین که اطلاعات مردم بره بالا (2083)
 
امیر
United States
۱۳۹۱-۱۲-۰۷ ۲۰:۴۲:۴۲
گور بابای همشون (2085)
 
نانا
۱۳۹۱-۱۲-۰۷ ۲۲:۲۰:۰۸
عزیزان از ماست که بر ماست.پس همه این حرفا یاوه وچرته.همیشه مسایل ناچیز و پیش پا افتاده واسه این کوته فکرا بزرگو فاجعست. (2087)
 
asm
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۰۷ ۲۳:۴۳:۰۹
آسمان. اینکه امیرحسین چی می پوشه به خودش ربط داره آزاده چون بلوغ فکری داره. (2088)
 
شیرین
۱۳۹۱-۱۲-۰۸ ۰۰:۴۴:۳۵
من ک عاشقتم امیرحسین (2091)
 
علی
۱۳۹۱-۱۲-۰۸ ۰۱:۵۴:۰۲
نه ذات خودتون خرابه در مورد دیگران اینطور عجولانه قضاوت میکنید اگه ایران برگذار میشد که برادران همه دخترا رو صیغه میکردن بعد هم میگفتن حلاله توف توی روی ادم خراب کار (2092)
 
بهار
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۰۸ ۱۱:۴۹:۰۸
شما برای خودتون هم حرف در میارید . (2094)
 
دنیا
۱۳۹۱-۱۲-۰۸ ۱۳:۲۸:۰۱
اگه این نوع پوشش و استفاده از بعضی وسایل ,مثل گوشواره به گوش کردن مرد ها و غیره در بعضی کشورها نماد همجنس گرا بودنه خب عقل سلیم حکم میکنه که افراد عادی از این نوع پوشش استفاده نکنند تا مورد اتهام واقع نشه.غیر از اینه؟؟؟؟؟ بر فرض به عنوان مثال اگه شما ها بدونید خال کوبی کردن بدن نماد انسان های شیطان پرسته(به عنوان مثال گفتم) آیا حاضرید خال کوبی کنید؟؟؟ آیا باز هم حاضرید به خاطر علاقه به خالکوبی کردن این اتهام و قبول کنید؟؟؟؟ خب عقل سالم میگه بهتره آدم این کارو نکنه تا مورد اتهام جمعی قرار نگیره. در مورد امیر حسین هم همین طور اگه دوست نداشت مورد این اتهامات قرار بگیره خب گوشواره گوشش نمیکرد یا مثلا اون انگشتر فیروزه ای رو دستش نمیکرد. خب تقصیر خودشو. این کارا چیه آخه... (2104)
 
United States
۱۳۹۲-۰۹-۱۹ ۱۳:۵۸:۰۳
خوب هرکس یه سلیقه ای داره و بخاطر خودش زندگی می منه نه دیگران پس هر حرف مفتی که هرکس میزنه اصلاً براش حائیز اهمیت نیست (5064)
 
صبا
۱۳۹۱-۱۲-۰۸ ۱۴:۴۶:۲۱
من عاشق امیر حسین هستم ببینمش یه بوسش میکنم عشقمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم (2115)
 
منصف
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۰۸ ۱۵:۰۱:۲۳
سه هزار نفر!!!!!!!!!!!
چه خبره بابا؟ چند نفر به یه نفر؟!!!!!!!!!!!! (2116)
 
sima
۱۳۹۱-۱۲-۰۸ ۱۵:۳۰:۳۴
جالب بود چه چيزهايمي شنوي (2118)
 
نيلوفر
۱۳۹۱-۱۲-۰۸ ۱۵:۵۷:۵۴
متاسفانه به خاطر انحراف فكري بعضي از افراد و بر اثر بيكاري بيش از حد،هر كسي به خودش اجازه مي دهد هر طور دلش مي خواهد از اينترنت و كامپيوتر استفاده كند.خيلي خوشحالم اين ياوه گويي ها هيچ تاثيري نه در صداي بسيار زيبا و نه در طرز لباس پوشيدن اين هنرمند جوان ما نداشته و بايد بگويم آهاي آدماي روي زمين،هيچ كجاي قرآن خداي ما نگفته مرد چي بپوشه و زن چي بپوشه.پس نه تنها توي ايران بلكه اون ور دنيا كه همه چيز آزاده ،به من و شما هيچ ربطي نداره كي چه لباس و آرايشي به تن و بدن خودش داره.امير حسين بيمار نيست.اون مغز شما 3000 نفره كه بيماره كه اين صفحه رو درست كرديد و LIKE هم مي كنيد.گرچه،حسادت نوعي بيماري روانيه كه هيچ درماني نداره و عين خوره آدم ها رو از درون داغون ميكنه.اما اميدوارم خدا به شما مريض هاش صبر بده كه كمتر به زيبايي خدادادي امير حسين عزيز حسادت كنيد (2119)
 
دیدی
۱۳۹۱-۱۲-۰۸ ۱۶:۱۰:۳۸
من خودم اروپا بودم گوشواره اصلا معنی گی بودن نیست و فرهنگشون انطوریه اما تو ایران فرق داره پسرهایی که ابرو بر میدارن یا ارایش میکنن بنظر من مرخرفن (2120)
 
iWhite
۱۳۹۱-۱۲-۰۸ ۱۷:۵۳:۱۵
شهوت، از نیازهای حیوانی است و خاک بر سر کسانی که از حیوان هم کمترند...

حتی حیوانات هم با "هم جنس" آمیزش ندارند!!!

خوک، گرگ، میمون و... > انسان
!!! (2123)
 
مائده
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۰۸ ۱۸:۱۲:۰۰
به نظر من امیر حسین با این کار میخواد جلب توجه کنه.........نه چیز دیگه ایی........پس این فکر های مزخرف رو بریزید دور (2124)
 
سوگل
۱۳۹۴-۰۷-۰۲ ۲۲:۴۶:۵۴
اوخی توچی با این کامنتت نمیخوای جلب توجه کنی
بدبخت (8079)
 
مارال
۱۳۹۱-۱۲-۰۸ ۱۹:۱۹:۰۰
به شما ها هییییییییییییییییییییچ ربطی نداره...
دیدید که آرایش نمیکنه.ابروهاشم که برنداشته...
توروخدا خفه شید... (2130)
 
ماعده
۱۳۹۱-۱۲-۰۸ ۲۳:۲۳:۰۸
دوست داشته به خودش برسه به شما چه (2135)
 
نفس
۱۳۹۱-۱۲-۰۹ ۰۰:۰۹:۳۳
بسسسسه بابا بکشین بیرون از امیر (2136)
 
behdad
۱۳۹۱-۱۲-۰۹ ۱۲:۱۷:۲۵
بالاخره لباس و پوششه ظاهری افراد نشانه شخصیته افراد می باشد ولی من به این جمله اعتقاد دارم ایرانی در همه جا می تونه ایرانی باشه نیازی به گوشواره انداختن نیست و امسال این کارا نیست
موفق باشید (2140)
 
United States
۱۳۹۱-۱۲-۰۹ ۱۹:۰۷:۳۹
امیر هم خوب می پوشه هم خوشگله ـرایش هم نمی کنه به کوری چشم بعضیا اوله میشه (2149)
 
ساحل
۱۳۹۱-۱۲-۱۰ ۱۶:۲۸:۳۸
بین چه مردمی داریم زندگی می کنیم؟!!افسوس (2173)
 
فاطمه
۱۳۹۱-۱۲-۱۰ ۱۷:۵۱:۲۳
فقط امیر حسین از همه لحاظ بیست... هم خوشگلی (2174)
 
متین
۱۳۹۱-۱۲-۱۰ ۱۸:۵۱:۳۲
به شما چه هر کی هر جوری دلش بخواد می گرده. (2175)
 
.....
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۱ ۰۱:۰۴:۰۴
چی بگمممممم. (2178)
 
نیکی
۱۳۹۱-۱۲-۱۱ ۱۲:۵۸:۳۳
عزیزم کجایه امیر حسین زیر ابرو برمیداره؟دقت کرده باشی دوربینو میارن تو صورتش بعد ابرو ها پر.اون وقت میگین زیر ابرو؟؟؟درمورد ارایششم که دیدین دستمال کشید به کل صورتش حتی یه لکه ارایشم روش نیفتاداون وقت میگی ارایش؟؟؟؟قیافه خدادادیه!!!تیپشم که کاملا مردونس با کت و شلوار میاد دیگه کت شلوار که زنا نمیپوشن... موهاشم که میزنه بالا عیبش چیه؟؟؟بلند که نکرده بریزه دورش!!!کلا مطلبتون خیلی توهین امیز بود هم به اون هم به طرفداراش (2180)
 
United States
۱۳۹۲-۰۹-۰۷ ۱۹:۱۱:۲۱
با این نظر کاملا موافقم.شما هم خودتو اصلاح کن. (4925)
 
عسل
United Kingdom
۱۳۹۲-۱۰-۱۸ ۱۹:۵۴:۰۰
باهات موافقم دقیقا همین که تو میگی !اینا فقط یه مشت حسود هستن !به طرفداراشم میگم که با این حرفای چرت اعصاب خودتونو به هم نریزید این ادماارزش ندارن (5312)
 
China
۱۳۹۱-۱۲-۱۲ ۲۰:۳۴:۱۰
noqte chin too dahane har ki ke be amir jan tohin kne (2189)
 
سارينا
۱۳۹۱-۱۲-۱۲ ۲۲:۳۵:۴۰
اصلا شما هرچي ميخواين فكر كنين اولا كه به حرف گربه سياه بارون نمياد. دوما با ي گل بهار نميشه (2190)
 
Germany
۱۳۹۱-۱۲-۱۳ ۱۳:۲۳:۴۶
اون 3000 نفر یه مشت روانی هستن شما هم یه مشت نفهم که کار اون رو اشاعه میدین (2193)
 
ali
United States
۱۳۹۱-۱۲-۱۳ ۲۲:۳۹:۵۰
همین حرف های مزخرف که سطح فرهنگ مارو نسبت به اروپا عقب نگه داشته (2195)
 
ghazal
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۴ ۱۶:۰۳:۰۹
ای خدا عجب ادمایی !!!!میگن تهمت بده اونوقت خودشون.....
ب نظرم کار هرکی ب خودش مربوطه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (2202)
 
یگانه جووووووووون
۱۳۹۱-۱۲-۱۴ ۱۶:۵۷:۵۷
خیلی دوست دارم امید وارم امسل نفر اول بشی.عاااااااشقتم (2204)
 
فائزه
۱۳۹۱-۱۲-۱۴ ۱۷:۳۴:۵۹
حسودیشون میشه!!پسرمون خوشتیپه!دست خودش که نبوده!چشم هرچی حسوده کور!! (2207)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۴ ۲۰:۰۷:۰۳
دري وريه اميرحسين خيلي خيلي خيلي خوشگله ديگه نمي خوام از اين چيزا بشنوم همين (2208)
 
۱۳۹۱-۱۲-۱۴ ۲۰:۱۶:۵۲
من خيلي دوسش دارم اگه بد هم هست نمي خوام بدونم چون من با ديد خودم بهش نگاه ميكنم واقعا كه ديگه از اين حرفا نزنيد اگه اين جوري بود كه ريش نمي ذاشت نشنوم ديگه (2209)
 
حمید
۱۳۹۱-۱۲-۱۴ ۲۱:۱۹:۴۹
آخه یکی نیست که به این نفهمی که این چرت و پرت هارو نوشته پشت صحنه ی آکادمی رو نشون بده و بگه که آخه احمق امیر حسین جلوی دوربین دستمال به صورتش کشید وهیچی رو صورتش نبود.این مطلب مسخره به من که طرفدارشم برخورد. (2210)
 
amir
۱۳۹۱-۱۲-۱۴ ۲۱:۲۷:۳۶
چرا انقدر از این برنامه بدتون میآد.اون جای صدا و سیما میسوزه که مردم منو تو میبینن (2211)
 
نسترن
۱۳۹۲-۱۰-۱۵ ۰۲:۰۲:۰۴
چقدر بي ادب واقعا شما لطف كنيد اول تربيت بشيد بعدا نظر بديد. (5287)
 
طرفدار گوگوش
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۷-۱۷ ۱۷:۳۴:۵۳
ایول بهت نسترن منم باهات موافقم (6951)
 
annahita
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۴ ۲۲:۱۹:۰۹
lvagean k khejalat dare alaki tohin mikonin hasoodin in bache khoshgele berin jam konin baba hale adam beham mikh_ore ah (2212)
 
م.ک
۱۳۹۱-۱۲-۱۴ ۲۲:۵۳:۲۱
امیر حسین ، واقعا صداش خوبه ، دیدید که جلوی دوربین به صورتشم دست کشید ، واقعا متاسفم .... (2214)
 
م.ک
۱۳۹۱-۱۲-۱۴ ۲۲:۵۳:۳۶
امیر حسین ، واقعا صداش خوبه ، دیدید که جلوی دوربین به صورتشم دست کشید ، واقعا متاسفم .... (2215)
 
shonrahm
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۵ ۰۹:۵۶:۴۰
eyval be nazare aghaye pesarake fozol mardome ma bikaran alaki posht sare digaran harf dar miyaran.sedash biste ray bedin ta aval beshe (2219)
 
مهلا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۵ ۱۴:۱۹:۱۴
سلام من که فکر نمیکنم امیرحسین آرایش کرده باشه و واقعا متاسفم برای اونایی که این همه توهین به امیرحسین کردن خجالت داره...

امیرحسین یک مرد متشخص هست و طرز لباس پوشیدنش هیچ ربطی به همجنسگرایی نداره
من به امیرحسین افتخار میکنم چون خیلی صدای خوب و دلنشینی داره وبه کسی اجازه نمیدم که درموردش بد بگن.... (2222)
 
نازیلا
۱۳۹۲-۱۰-۰۷ ۱۴:۲۷:۵۸
سلام من اصلابانظرتوموافق نیستم (5227)
 
نگین
۱۳۹۱-۱۲-۱۵ ۲۳:۳۳:۰۶
امیر حسین جون عالی هستی امیدوارم امسال اکادمی رو ببری (2232)
 
لفظ قلم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۶ ۰۰:۰۰:۰۶
حالا آکادمی درستشه یا عکدمی؟!!!
کپی درسته یا کاپی؟!!! (2233)
 
طرفدار گوگوش
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۷-۱۷ ۱۷:۳۶:۲۲
ههههههه آکادمی درسشه اما اونایی که گوگوشو دوس دارن و طرفدارش هستن باید عکدمی بگن (6952)
 
ارکیده
۱۳۹۱-۱۲-۱۶ ۱۱:۴۲:۰۳
امیرحسین فوق العادس (2238)
 
خوشگل
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۹-۲۷ ۰۹:۵۶:۴۶
فوقالعاده ندیدی ب این بلبله گوش میگی خوشگل!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یوهاهاهاهاهاهاهااااااااااااااااااااا (5132)
 
الی
۱۳۹۱-۱۲-۱۶ ۱۴:۴۶:۱۵
چش ندرن ببینن یکی خودش خشگله (2244)
 
Nazanin
۱۳۹۲-۱۰-۱۵ ۰۲:۰۳:۳۵
اره هاني حتما تو خوبي هه (5288)
 
الی
۱۳۹۱-۱۲-۱۶ ۱۴:۴۷:۵۶
چش ندارن ببیینن یکه خشگله.... (2245)
 
پریسا
۱۳۹۱-۱۲-۱۶ ۱۸:۰۸:۲۲
واقعا متاسفم واسه آدمای مریضی که نمیتونن موفقیت یه آدمو ببینن تا یکی خوشگل و پر طرفداره الکی چرتو پرت واسش مینویسن دوست داره اینطوری لباس بپوشه به کسی چه ربطی داره آخه (2253)
 
عسل
United States
۱۳۹۱-۱۲-۱۶ ۱۹:۱۹:۴۸
واقعا شما کاروزندگی ندارین؟؟؟!!!الحق که همتون ایرانی هستین..ایرانیا تو کل دنیا به حاشیه سازی شهرت دارن..توروخدا سرتون تو لاک خودتون باشه.این یارو معلوم نی از کجا اومده ارزش حاشیه سازیم نداره.خیلی فنچه...صداشم که چیز تاپ و نویی نیس.روح آقای ناصر عبدلاهی شاد.......... (2255)
 
کامران
۱۳۹۱-۱۲-۱۶ ۱۹:۴۳:۵۲
احترام هر انسانی واجب و محترم اما خودتون ببینید بک مرد از این آقا حمایت کرده؟؟؟ این خوبه؟؟ چند تا تین ایج با دیدن ایشون دل و.دین میبازن!!!!!!خب خوب نیست دیگه!!! (2256)
 
نادیا
۱۳۹۱-۱۲-۱۶ ۱۹:۵۰:۰۵
امیر حسین عاشقتم!
صدات فوق العاده ست..
تا اخرش باهاتم و بهت رای میدم!
ایشاا.. که اول بشی.... (2258)
 
رویا
۱۳۹۱-۱۲-۱۶ ۲۰:۵۶:۰۵
اصلا حرف درآوردن برای مردم رو دوست ندارم مخصوصا برای امیرحسین به قول ما توی مدرسه اوووو . ولی ماهستیم وامیرحسین رو حمایت می کنیم کی بامن موافقه؟ (2260)
 
aaa
۱۳۹۱-۱۲-۱۶ ۲۱:۳۳:۴۳
امیرحسین چرااینقدرفیس میکنی (2261)
 
مینا
۱۳۹۱-۱۲-۱۶ ۲۱:۵۵:۰۸
amirhosein do_set daram ta tahesh patvaisadam omidvaram avalshi chon liaghatesho dari (2264)
 
nazi
۱۳۹۱-۱۲-۱۶ ۲۲:۴۳:۳۰
من دلیل اینکه برای هر کس که تازه به شهرت میرسه حرف درمیارنو نمیفهمم.
بابا بذارین به زندگیش برسه... (2265)
 
۱۳۹۲-۰۹-۲۱ ۱۴:۰۱:۱۱
منم باهات موافقم به مردم چه ربطی داره چی کار میکنه (5086)
 
azadeh baniani
۱۳۹۱-۱۲-۱۷ ۰۰:۳۷:۱۸
اولا ظاهر دليل نميشه ثانيا به فرض درست بودن ما راي به صداش ميديم نه طرزفكرش (2266)
 
zahra
۱۳۹۱-۱۲-۱۷ ۰۱:۲۴:۰۰
واقعا که ایناکاروزندگی ندارن والبته چشم دیدن کسی که از خودشون بهتره رو ندارن.واقعاکه......امیرحسین خودش خوشگه لباس پوشیدنش هم عالیه به کسی هم ربطی نداره که چه جوری لباس میپوشه .مادوستش داریم وبهش رای میدیم.دیگه هم برای هرکسی اونم امیرحسین حرف درنیارین لطفا....همه موافقید؟ (2267)
 
007
۱۳۹۱-۱۲-۱۷ ۰۸:۲۲:۱۰
واقعابراتون مهمه كه امير حسين چي باشه چي بپوشه ،ارايش كنه يا نكنه اخه به شما چه. يعني همه مشكلات زندگيتون تموم شده كه تو كاره امير حسين و غيره فضولي كنين عقايد هر شخصي به خودش ربط داره و قابل احترامه . امير حسين صدات عاليه بهت تبريك ميگم (2268)
 
M@R@L
۱۳۹۱-۱۲-۱۷ ۰۹:۵۹:۴۱
امیر حسین برندس!!!
حرفای بقیه هم برام مهم نیست!
عاشقتیم امیرحسین: (2270)
 
شهرام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۷ ۱۰:۰۷:۵۶
آقا اطلاعاتتون رو تغییر بدین. 3 هزارتا شده 5هزار و 500 تا... یعنی چه خبره هااااا (2271)
 
دماوند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۷ ۱۰:۱۸:۰۲
با کامران موافقم. اولا پشت سرش حرف در نیارین.
دوما اینایی که دوستش دارن همشون تینیجر هستن.
کدوم مردی میخواد مثه این باشه آخه؟؟؟ (2272)
 
sara
۱۳۹۱-۱۲-۱۷ ۱۱:۵۱:۳۳
چرا شما پسرا اینقدر حسود هستید؟
امیر حسین خیلی خوشگل هست در اون هیچ شکی نیست
اینقدر دخالت در زندگی مردم نکنید کی میخواهید درست باشید؟؟؟؟؟؟؟
دست از بچه بازی بر دارید (2273)
 
asal
۱۳۹۱-۱۲-۱۷ ۱۲:۰۹:۲۲
ماکاری به تیپ وقیافه کسی نداریم.ی اکادمی هس که ازروصدابایدانتخاب شن.امیرحسینم تاالان ازهمه بهتربوده همه بالاخره ی مشکلوداشتن حتی ارمیا.پس حقشه اول شه (2274)
 
برید گم شید
۱۳۹۱-۱۲-۱۷ ۱۲:۲۰:۰۱
همش دروغه اشغلای اعوضی (2276)
 
باران
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۷ ۱۲:۲۱:۱۴
امیر حسین تو باید اول بشی چون صدات خیلی خیلی عالیه (2277)
 
شروین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۷ ۱۲:۳۷:۰۲
من که با حرف رویا موافق نیستم. دخترا فقط طرفداره این پسره میشن. مجید کاراش مردونه تره. ارمیا هم تازه بهتر از امیرحسینه (2278)
 
ثنا
۱۳۹۱-۱۲-۱۷ ۱۲:۵۶:۲۲
امیرحسین خیلی دوستت دارم خیلی خوب میخونی عزیزم.............! (2280)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۷ ۱۷:۴۷:۳۹
ارمیا بهترینه و صداش الیه (2283)
 
محمدرضا
۱۳۹۱-۱۲-۱۷ ۱۸:۲۹:۰۳
امیرحسین جا اگه اول نشی در حقت نامردی کردن..البته زبونم لال (2284)
 
ستایش
۱۳۹۱-۱۲-۱۷ ۱۹:۴۲:۱۹
واقعا برای اونایی که این حرفارو میزنن متاسفم امیرحسین بین اون همه شرکت کننده بهترینه (2287)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۷ ۲۰:۳۸:۳۸
متنفرم ازت (2288)
 
امیر
۱۳۹۱-۱۲-۱۷ ۲۳:۵۲:۵۶
اصلا امیر حسین دو جنسه باشه یا خودش شبیه دخترا درست کنه ایا یک دوجنسه حق زندگی کردننداره یا کسیکه خودش شبیه دخترا درست کنه حق زندگی نداره این چ تفکری که شمادارین خجالت نمیکشید (2291)
 
zahra
۱۳۹۱-۱۲-۱۸ ۰۲:۵۲:۰۶
واقعاکه کور بشه چشمی که نتونه خوشگلی امیرحسین رو ببینه.اره اصلامثل دخترا لباس میپوشه. ابروهاشم برمیداره.ارایشم میکنه ...میخواین چی کارکنین مادوستش داریم ومیدمنیم که اول میشه...بریدنماز روزه هاتون رو درست کنین نمیخواد به امیرحسین جون گیربدین.امیر حسین خیلی خوشگلی (2293)
 
اسممو نمیدونم
۱۳۹۱-۱۲-۱۸ ۱۰:۱۹:۵۹
فقط امیر بهمن و امیرحسین (2294)
 
علیرضا
۱۳۹۱-۱۲-۱۸ ۱۲:۵۱:۱۲
عالی (2295)
 
alireza
۱۳۹۱-۱۲-۱۸ ۱۲:۵۴:۵۹
منم میام اکادمی (2296)
 
حنانه
۱۳۹۱-۱۲-۱۸ ۱۳:۴۴:۵۲
من عاشق دلسا بودم حیف که رفت اما حالا ندا هست (2297)
 
درسا
۱۳۹۱-۱۲-۱۸ ۱۴:۱۰:۳۸
نمیدونم کی این فرهنگ عصر حجری میخواد از سرزمین اصیل وباستانی ما رخت بر ببنده اصلامهم نیست کی چی میبوشه وچه دینی داره وارایش میکنه یا نه مهم اینه که خدااینقدر بهشون لطف داشته که صدای به این زیبایی بهشون داده وماازش لذت میبریم .درضمن هر چی بی بندو باری هست توی کشوراسلامی ماست که همه چیزروازدریچه ی شهوت وهوس میبینند.خسته نباشید گلهاوافتخارات ایران (2298)
 
شاهین
۱۳۹۱-۱۲-۱۸ ۱۶:۳۸:۲۶
خیلی مسخره هستید اقا جون شخصیت هرکس به خودش ربط داره شورشو در اوردید امیر حسین جان دوست دارم موفق باشی (2303)
 
شکوفه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۸ ۱۶:۴۵:۰۵
امیر حسین عشقم صداش تکه هرکی از حسودی این چرندیاتو گفته بره خودشو درست کنه (2304)
 
آسمان
۱۳۹۱-۱۲-۱۸ ۱۷:۳۶:۵۵
آفرین بالا خره یه سایت حرف راست رو زد
امیر حسین چیش به دو جنسه هانمیخوره???
لباسش???
اخلاقش???
رفتاررش???
گوشوارش???

... آبروی آکادمی رو برد یه ذره به خودتون بیاید از قیافش داد میزنه چیه!!!نمیدونم تا حالا چرا تو آکادمی مونده چه میدون یا پارتی داره یا کلی ایل و تبار که بخوان بهش رای بدن (2305)
 
موسی
۱۳۹۱-۱۲-۱۸ ۲۱:۵۲:۳۳
هرکی هر حرفی می خواد بزنه بزنه امیر همجنسگراست (2307)
 
محبوب
۱۳۹۱-۱۲-۱۸ ۲۱:۵۴:۱۰
منم دوستش دارم صداش خوبه به بقیش چیکار دارین (2308)
 
چانگ چینگ چون
۱۳۹۱-۱۲-۱۸ ۲۲:۲۲:۳۲
این قدر به به دخترا نلالین چون هر چی باشن پسرها رو هستن (2309)
 
امیر
۱۳۹۱-۱۲-۱۸ ۲۲:۳۸:۱۹
امیر کر بختیاری دمت گرم محکم ادامه بده اما جون خوت کمتر تر بزن چندی پشتت وایسیم (2310)
 
کالار
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۸ ۲۳:۲۶:۳۲
از اینکه دباره کسی راحت حرف میزنید این نشانه دموکراسی وازادی بیان نیست بلکه غیبت و بهتان (2311)
 
ستاره
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۸ ۲۳:۵۳:۲۸
امیرحسین جان
تیپت چهره ی دوست داشتنیت صدات
تکه عزیزم
انقدر از رو ظاهر آدما قضاوت نکنین (2312)
 
شاد
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۰۰:۰۵:۳۷
امير حسين واقعا تکی کسانيکه اين حرفها را مِزنند از تو حسودی می کنند .صدات خيلی قشنگه ارامبخشه اميدوارم اول بشی (2313)
 
شبنم
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۰۰:۴۹:۱۰
از این همه شایعه پراکنی آخه چی بهتون میرسه جز اینکه شخصیت آدمارو میبرید زیر سوال؟ (2315)
 
الي
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۰۱:۲۷:۵۴
کي گفته اميرحسين هم جنسگراس چرا گناهشو ميشورين؛از اين به بعد يكي در موردش چرت بگه با من طرفه؛ (2316)
 
من لرم
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۰۱:۳۱:۰۳
من نميدونم او (2317)
 
زیبا
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۳:۰۴:۴۷
خاک بر سر این سایت و سه هزارنفر احمقی که عضوشن ..اینا خودشون یه چیزیشون میشه بند کردن به امیرحسین بدبخت ...تهمت نزنین به خدا زشته این حرفها...از نحوه ی پوشش امیرحسین خوشم نمیاد مخصوصا از اون تک گوشواره ی بلند رنگارنگش ولی این دلیل نمیشه کل هویت و آبروی اونو زیر سوال ببریم و بریم روی اعصابش ....واقعا که ایرانی جماعت جوگیر و جو زده است همیشه... (2321)
 
سجاد
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۴:۳۲:۲۳
مطالب خوبی بود متشکرم (2322)
 
سجاد
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۴:۳۴:۴۳
من عاشق ندا هستم سالی دیگه میام اکادمی (2323)
 
یه نفر
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۵:۰۴:۲۴
من میدونم ک اینا شایعه ای بیش نیست خودشم ک تو برنامه گفت.بعدشم ب من و شما ربطی نداره کی چیکار میکنه و چی میپوشه (2324)
 
zahra
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۵:۱۷:۵۴
واقعابراتون متاسفم.امیرحسین به این خوشگلی لباس پوشیدنش هم همه میپسندن به شما ها هم ربطی نداره.امیرحسین مرسی خیلی قشنگ میخونی امیدوارم برنده بشی..... (2325)
 
x
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۶:۰۵:۱۵
غلط کردن (2326)
 
x
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۶:۰۶:۰۷
هههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه (2327)
 
یه نفر
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۶:۰۷:۵۱
امیرحسین برنده میشود (2328)
 
HAMED
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۶:۳۲:۲۹
بهتره تو كار يا رفتار ديگران دخالت نكنيم (2329)
 
خودم
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۶:۵۸:۲۲
فقط امیر حسین (2330)
 
هم وطن
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۷:۱۷:۴۸
دیگه این موضوع مسخره اینقدر کش ندید از روی لباس مردم هویتش رو تشخیص می دید (2331)
 
ناشناس
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۱۸:۱۸:۵۹
من از امیر حسین بدم میاد کاشکی به جای امیر که واقغا از ته قلب دوستش دارم و عاشقشم امیر حسین حذف میشد (2335)
 
k_orosh
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۰:۲۴:۳۱
به نظر من زندگی هر کس به خود اون فرد ربط داره و کسی حق نداره توی زندگی کسی تداخل ایجاد کنه امیرحسین خیلی هم زیبا لباس می بوشه و امیدوارم به چیزی که حقشه برسه (2337)
 
طرفدار
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۰:۵۰:۵۷
بهتره چیزو رو ندیده قضاوت نکنید حتما شما هم با امیرحسین هم دستین که خوب کاراشو می دونین هر چی باشه خیلی بهتر از شماست (2340)
 
mahsima
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۱:۴۸:۰۱
عالی من عاشق امیرحسین ام بوسسسسس (2341)
 
haniye
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۱:۴۹:۱۷
واقعا برای تمام کسایی که نحوه ی لباس پوشیدن متفاوت را دلیل ر همجنس گرایی میدونن متاسفم.امیر حسین یک ادم عادی و در واقع یک مرد عادیه که جنبه ی پایین ایرانی ها باعث شده مشکلات زیادی برای این هنرمند دوست داشتنی ایجاد شه... (2342)
 
نیلوفر
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۱:۵۳:۲۲
به نظرتون این موضوع حتی اگه راست باشه که نیست به کسی ربطی داره؟
کی مجبوره واسه کاراش به کسی جز خدا جواب بده؟
شما اگه خیلی ادعا دارید کلاه خودتونو محکم نگه دارید که هر کدوم ما عیبامون خیلی بیشتدر از این حرفاست که درباره ی کسی نظر بدیم (2344)
 
هاله
۱۳۹۱-۱۲-۱۹ ۲۳:۳۵:۲۶
مرده مرده تو مردونگىش شك نكن (2347)
 
ايمان
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۰۹:۱۸:۳۸
دنيا فقط امير حسين.بتركه چشم حسودا (2353)
 
سامي
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۱۰:۵۳:۳۰
ندا برنذه ميشه (2354)
 
علیرضا
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۱۲:۰۶:۳۷
بوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووس روشنا خیلی دوست دالم (2355)
 
باران
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۱۳:۵۷:۱۷
امیرحسین جانم جانم بمیرم الهی برات (2356)
 
shahin
United States
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۱۳:۵۹:۵۵
من خودم طرفدار ارمیا هستم ولی اخه چرا شماها الکی به مردم تهمت میزنید تورو خدا از کاراتون دست بردارید دیگه شورشو دراوردید (2357)
 
ريتا
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۱۶:۱۳:۱۰
ازهمه بهتره امير حسين (2359)
 
هرکی
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۱۶:۵۸:۱۶
دروغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغ (2360)
 
هرکی
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۱۷:۰۰:۳۳
دروغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغاز حسودیتون این حرف ها (2361)
 
mina
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۱۷:۴۵:۴۶
سلام امیر حسین جوووون خوبی عشقم مطمئا تو برنده میشی (2368)
 
علی
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۲۰:۲۶:۳۵
اگر کسی کمی از علم فیزیولوژی و پزشکی اگاهی داشته باشه میفهمه که این پسر غرق در هورمون مردانه تستوسترونه و تمام زیباییهای مردانه او به همین دلیله خیلی ساده لوحانه است که به خاطر گوشواره تمام مردان علاقمند به این نوع پوشش را متهم به همجنس گرایی بکنید اینها فقط سلیقه است حضرت محمد هم مو بلند میکرده که در بین ما الان زیا دمرسوم نیست بلکه طبق مد زمان خودش زندگی کرده امیر حسین هم طبق مد زمان خودش زندگی میکنه به توصیه حضرت علی فرزندانتان را برای نسل خودشان تربیت کنید نه نسل پدرانشان او جوان برومند و با استعدادی است لطفا قدر سرمایه های ملی خود رابدانید و متمدنانه از او حمایت کنید او یگ نعمت الهی است و مسائل شخصی او به خودش ربط دارد (2371)
 
United Kingdom
۱۳۹۲-۱۰-۱۸ ۲۰:۰۰:۱۳
موافقم (5313)
 
مینا
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۲۰:۴۱:۱۷
فضولا بس کنید!
امیر حسین جون دوست داریم (2372)
 
كيميا
۱۳۹۱-۱۲-۲۱ ۱۴:۰۵:۲۹
من خيلي نظر نميدم ولي همه ي كسايي كه اينجوري در موردش اين طوري حرف ميزنن بيشعور ترين ادمهاي روي زمينن ديگه اين مسخره بازي هارو تمام كنيد چون اگر ببينم كه دوباره داريد ادامه ميديد باهاتون برخورد ميكنيم اتفاقا خيلي هم عالي ميخونه اگر ميتونيد سال ديگه خودتون توي اكادمي شركت كنيد (2385)
 
سارا
۱۳۹۱-۱۲-۲۱ ۱۸:۵۴:۴۵
امیر حسین عالیست ولی من امیر بعمن رو بیشتر عاسقسم عشیشم امیرم (2389)
 
ارمینا
Russian Federation
۱۳۹۱-۱۲-۲۱ ۲۰:۰۰:۱۵
امیرحسین جون به حرفه هیچکس گوش نده عزیزم عاشقتم خیلی دوست دارم (2391)
 
نفس
۱۳۹۱-۱۲-۲۱ ۲۰:۲۰:۱۸
خدایی حیفه نگیدخواهشا،چطوردلتون میادخوب؟فدات امیرحسن خوشکلم (2392)
 
ثنا
۱۳۹۱-۱۲-۲۱ ۲۰:۳۱:۴۲
امير حسين بايد اول بشهههههههههه. (2394)
 
هدیه
۱۳۹۱-۱۲-۲۲ ۰۸:۴۹:۲۶
کاش این افرادبه ظاهر متمدن که اتفاقا داعیه دیانت هم دارند میفهمیدند احترام به حقوق وسلیقه دیگران وحفظ حرمت انسانها وظیفه هر آدم باشعور وتربیت شده در خانواده سالم والبته دارای روان خالی از عقده ها وکمبودهاست. برای پسر خوب وعزیزمون امیرحسین آرزوی موفقیت میکنم (2395)
 
ایسان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۲۲ ۰۹:۳۹:۲۸
خوشم میاد دخترای ایرانی انقد بدبختو حقیر شدن تا یک پسر میبینن دستو پاشون به لرزه میفته چه برسه پسری بره من وتو ...........الان دقیقا عاشق چی این پسر شدید ؟؟؟؟؟؟ابرو خودتون رو همه جا باید ببرید ایا؟؟؟؟ (2396)
 
مهسا
۱۳۹۱-۱۲-۲۲ ۱۲:۰۱:۳۴
خاک تو سرتون تا کی میخوای پشت این و اون حرف بزنید واقعا که بدبخت ها (2398)
 
nafiseh
۱۳۹۱-۱۲-۲۲ ۱۲:۵۹:۳۵
مردم فقط منتظرن یه چیزی ببینن یه چیزی ازش بسازن از قدیم گفتن در دروازه رو میشه بست ولی در دهن مردم رو نمیشه بست ما که این چیزا رو باور نمیکنیم!!! (2399)
 
shadi
United States
۱۳۹۱-۱۲-۲۲ ۱۳:۵۵:۰۰
پسر خوش سیمای ولی اصلا ازش خوشم نمی اد ....ولی بنظر من دخترکش نیست..... (2401)
 
sara
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۲۲ ۱۵:۲۳:۰۵
امیر حسین جان ما حمایتت میکنیم عاشقتم (2403)
 
f.s.raha
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۲۲ ۲۰:۳۴:۰۰
باباتو رو خدا به اون كسي كه اعتقاد داريدانقد حرف براي جوانهاي مردم در نياريدآخه من نمي دونم شماها اين حرفارو از كجاتون در مياريد؟؟؟؟؟؟؟شماها با اين كارهاتون ما رو بيشتر باشخصيت خودتون ونوع حكومتتون آشناييت ميديد/////بابابسه ديگه كي ميخوايد دست از اين افكار ورفتارهاتون برداريد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (2404)
 
ورجاوند
۱۳۹۱-۱۲-۲۳ ۰۸:۳۷:۵۳
واقعا شما از اعراب سوسمار خور بدبخت تر هستید از کی تاحالا اون هایی که ریش میزارن همجنسگران!ما که خیلی اطرافمون است. (2407)
 
مليكا
United Kingdom
۱۳۹۱-۱۲-۲۳ ۱۶:۰۱:۰۴
اميرجون ماعاشقتيم دوست داريم باهات ميمونيم
تواول ميشي
مطمئنم (2409)
 
sahar
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۲۴ ۱۳:۰۶:۳۱
به نظر من کسانی که در اکادمی شرکت می کنند برای خوانندگی اومدن و ما باید به صداشون بیشتر توجه کنیم تا ظاهرشون .من فکر میکنم امیر حسین صدا و اجرای خیلی خوبی داره و با استعداده و امیدوارم با اول شدنش به همه ی این شایعه ها پایان بده (2414)
 
دنیا
Russian Federation
۱۳۹۱-۱۲-۲۴ ۱۶:۰۴:۳۴
از نظر من امیرحسین یکی از جذاب ترین و خوش قیافه ترین پسرای اکادمیه.
i love you (2417)
 
hana
United Kingdom
۱۳۹۱-۱۲-۲۴ ۱۶:۳۵:۳۸
نمیدونم ما ایرانیها چرا فقط دنبال ظاهر ادمها میگردیم و باطن اونها اصلا واسمون مهم نیست (2418)
 
مصطفي
۱۳۹۱-۱۲-۲۴ ۱۷:۱۴:۰۲
اينقدر راحت راجب كسي قضاوت نكنيد....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (2419)
 
رهام
Germany
۱۳۹۱-۱۲-۲۴ ۱۷:۴۳:۰۷
اینجا نمی تونن از خودشون بهتر وخوش تیپ تر وببینن،.به این حرفا گوش نده موفق باشی. (2420)
 
من
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۲۴ ۱۸:۰۶:۵۴
امیر حسین اوله اونو به جپچالش نکشید بابا (2421)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۴ ۱۸:۳۳:۰۶
عاشقتم امیر حسین (2422)
 
پارميدا
۱۳۹۱-۱۲-۲۴ ۲۲:۳۶:۰۰
امير حسين اول ميشه و براش ارزوي موفقيت ميكنم
دوست دارم امير حسين (2424)
 
پارميدا
۱۳۹۱-۱۲-۲۴ ۲۲:۳۷:۲۳
تيكه اي امير جووووووووون (2425)
 
پارميدا
۱۳۹۱-۱۲-۲۴ ۲۲:۳۹:۱۷
امير حسين اول ميشه
براي كوريه چشم حسوداش (2426)
 
zahra
۱۳۹۱-۱۲-۲۵ ۰۰:۵۱:۲۴
bidalil nist ke iraniya hamishe aghab mondehan chon kotah fekr va kotah nazarn (2432)
 
بهناز
۱۳۹۱-۱۲-۲۵ ۱۳:۴۹:۳۹
این حرفاروبی خیال.امیرحسین به من بگوچراریشتوزدی اخهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (2435)
 
شيد
۱۳۹۱-۱۲-۲۵ ۱۴:۵۰:۱۳
خيلي مطلب چرندي گفتيد.هركسي طبق سليقه اش ومدلباس ميپوشه.واين نظرات شماازتفكر كوتاه وخرابتونه (2436)
 
m.a
۱۳۹۱-۱۲-۲۵ ۱۵:۳۲:۳۵
عزيز دلم خيلي دوست دارم
عشقم اميد وارم نفر اول بشي عزيز دلم اصلا با اين حرفا خودتو ناراحت نكن مهم اينه كه تو ي ايران زمين يكى رو دارى كه داره برات شبانه روز دعا مي كنه و قلبش تو سينه براي تو مي زنه امير حسين من عاشقانه دو ست دارم
به اميد روزي كه از نزديك هم ديگه رو ببينيم
ilove you my love (2438)
 
صبور
۱۳۹۱-۱۲-۲۵ ۱۸:۰۹:۲۰
عاشششششششششششششششششششششششقتم امیر حین جونم یه دونه ای صرفا واسه نمونه ای. (2439)
 
۱۳۹۳-۰۱-۱۴ ۰۸:۰۷:۴۴
وای چه زیبا (5992)
 
roya
۱۳۹۱-۱۲-۲۵ ۲۳:۳۸:۴۲
امیر حسین بدون بااینکه حذف شدی ولی بدون بازم برا من وکسانی که طرفدارتن همیشه اولی. (2443)
 
عسل
۱۳۹۱-۱۲-۲۵ ۲۳:۵۲:۱۳
من همیشه عاششششششششششقت بودم و هستم خییییلی ناراحتم از اینکه حذف شدی و دیگه نمیتونم ببینمت رقصت هم مثله خودت زیبا هست دوووووووووووووستت دارم (2446)
 
فرشه پاک.
۱۳۹۱-۱۲-۲۶ ۰۰:۰۸:۰۳
امیرحسین دوستت دارم با عشق تو همیشه تو قلب طرفداراتی.با آرزوی موفقیتت عزیز گلکم. (2447)
 
هما
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۲۶ ۰۰:۱۰:۰۳
سلام.امیرحسین خیلی با استعداده.ناراحت شدم که تو فینال نیست .اما مطمئنم که موفق می شه و آلبومهای خوبی می ده (2448)
 
balaaa
۱۳۹۱-۱۲-۲۶ ۰۰:۱۹:۰۱
عزیزمیییییییی.حقت نبود ک حذف بشی.دوست داارم. (2449)
 
هانیه
۱۳۹۱-۱۲-۲۶ ۰۲:۲۸:۱۷
خیلی اکادمی مسخره شده که باید خوب هارو حذف کنن بدها بمونن واقعأ ناحقه ولی امیرحسین جون تو واسه ما اولی به چرت اونا هم گوش نکن از حسودیه (2452)
 
هستی
۱۳۹۱-۱۲-۲۶ ۰۲:۵۱:۰۰
امیر حسین بهترین شرکت کننده آکادمی بود مهم اینه توی قلب ما هست صداشم که معرکست از همین النم معلومه که میخوان کیو اول کنن اون فینال مسخرشونم به ر خودشون میخوره (2454)
 
negin
۱۳۹۱-۱۲-۲۶ ۰۳:۳۹:۳۸
امیرحسین عزیزم از اینکه حذف شدی شدیدا ناراحتم کلی با صدای قشنگت عشق کردم همه چیزت دوست داشتنی بود اما متاسفانه همه با اینکه از تیپت خوششون میومد و تغییر در تیپ خودشون ایجاد کردن و تو شدی مدل ولی بهت حسودی کردن و نخواستن که باشی با اینکه از ته قلبشون میدونستند بهترینی ولی تو قلب هوادارات تو اولی منتظر دیدن چهره و شنیدن صدای زیبات هستم (2455)
 
۱۳۹۱-۱۲-۲۶ ۱۰:۰۸:۲۶
الهی کسایی که این حرفا رو میزنن فدای اون سیبیل مردونش بشن . امیر حسین حتی برعکس بقیه ی اون پسرا ابرو هاشم بر نداشته و زیرش پره . ارایشم که خودتون دیدین نداشت . دیشبم که خیلی محترمانه گفت بهتره شایعه درست نکنین و به کسی هم توهین نکنین. (2457)
 
طناز
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۲۶ ۱۲:۰۶:۱۵
امير حسين هم قيافش هم صداش عالي بود.واقعا شكه شدم نميدونم چي بگم (2460)
 
زهرا
۱۳۹۱-۱۲-۲۶ ۱۳:۴۶:۴۱
امیرحسین جان من عاشقتم برای اکادمی ومردم متاسفم که هرچی منگلرو نگه میداره هرچی خوبه حذف میکنه اونا لیاقت تورو نداشتنو ندارن.خیلی خیلی دوست دارم. (2465)
 
نسيم
۱۳۹۱-۱۲-۲۶ ۱۴:۲۸:۱۶
من 11 سالمه و امير جون خيلي دوستدارم اون يپا خواننده هركي اميرحسين رو دوست نداره دستش بشكنه تو بهترين لباس هارو ميپوشي وبهترين تيپ روداري عزيزززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززم (2467)
 
nazanin
۱۳۹۱-۱۲-۲۶ ۱۴:۳۷:۵۶
خدارو شكر ك حذف شدي.ايشالا ندا بشه سوم.چندشه (2468)
 
رها
۱۳۹۱-۱۲-۲۶ ۱۵:۲۳:۱۵
امیرحسین خیلی دوستت دارم ازاینکه حذف شدی خیلی ناراحتم من یکی ازطرفدارای همیشگیت هستم عاااااااااشقتم عزیزم (2469)
 
ava &gisoo
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۲۶ ۱۵:۵۷:۰۶
اميرحسين جون ما خيلي دوست داريم.اصلا اصلا حقت نبود.ديگه اكادمي ديدن نداره بدون تو.ما همه جوره دوست داشتيم و داريم وخواهيم داشت.عاااااااااااااااااشششششششششششقتييييييييممممممممممممممممم.خيلي دوست داريممممممممم. (2470)
 
سایه
۱۳۹۱-۱۲-۲۶ ۱۷:۲۴:۲۶
امیر حسین دوستت دارم و
حقت نبود حذف بشی.
تو خیلییییییییییییییییییییییییییییییییییی
با مزه و خوش تیپی.دوستت داریممممممممممممممممممممم
ممنون از صدای ارامش بخشت (2471)
 
سایه
۱۳۹۱-۱۲-۲۶ ۱۷:۲۶:۲۴
امیر حسین دوستت دارم و
حقت نبود حذف بشی.
تو خیلییییییییییییییییییییییییییییییییییی
با مزه و خوش تیپی.دوستت داریممممممممممممممممممممم
ممنون از صدای ارامش بخشت
من از طرفدارات هستم
اگه اهنگ جدیدی ساختی هزار
بار دانلود می کنم (2472)
 
مجيد
۱۳۹۱-۱۲-۲۶ ۱۸:۰۴:۲۸
امير حسين جان واقعا ناراحت شدم كه حذف شدي اما بايد بگم كه اين چيزاي كه پشت سرت ميگن رو گوش نده به كارت ادامه بده تو موفق ميشي استعدادشو داري (2473)
 
zahra
۱۳۹۱-۱۲-۲۶ ۱۸:۰۴:۴۶
امير حسين جان من عاشقتم خيلي هم دوست دارم كاش به جاي تو مجيد ميرفت هر كسي اين آهنگي رو كه خوندي رو برات انتخاب كرده بمير ايشالا من چه با عينك چه بي عينك چه با گوشواه چه بي گوشواره هميشه عاشقتم (2474)
 
۱۳۹۳-۰۲-۰۵ ۲۰:۱۸:۵۵
بابک انتخاب کرده خدا خفش کنه (6155)
 
zahra 3
۱۳۹۱-۱۲-۲۶ ۱۸:۱۸:۲۴
امير حسين من عاشقتم هر كي با تو مخالف باشه ميزنم لللللللههههششششش ميكنم منظوم آسمان خانوم و امسال اونه و با پارميدا هم موافقم (2475)
 
بهناز
۱۳۹۱-۱۲-۲۶ ۱۸:۲۵:۱۸
امیر حسین عاشقتم
حقت نبود حذف شی (2476)
 
مهلا
۱۳۹۱-۱۲-۲۶ ۱۹:۲۳:۵۵
امیر حسین تو زنا را بیشتر دوست داری یا مردا را (2477)
 
یسنا
۱۳۹۳-۰۵-۱۴ ۱۴:۲۵:۲۱
خب معلومه زنا......... (6735)
 
سیا
۱۳۹۱-۱۲-۲۶ ۱۹:۵۸:۱۵
فقط ارمیا (2478)
 
سارا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۲۶ ۲۰:۴۳:۵۰
امیر حسین جان من صداتو خیلی دوست داشتم خیلی ناراحت شدم که حذف شدی اما تو ا الان خواننده محبوب منی مسابقه مهم نیست (2481)
 
رویا
۱۳۹۱-۱۲-۲۶ ۲۱:۳۲:۳۳
خیلی دوست دارم خیلی ناراحتم ازاینکہ حذف شدی من کہ شخصادیگہ اکادمی رونمی بینم (2482)
 
ارش
۱۳۹۱-۱۲-۲۶ ۲۲:۲۷:۲۶
امیرحسین تیپت عالیه و دوست داریم!اما ارمیا اول میشه نه ندا (2483)
 
اوا
۱۳۹۱-۱۲-۲۶ ۲۲:۴۴:۵۰
امیرحسین عزیز
صدات بسیار زیبا و خودت هم اگه کمی تواضع به رفتارت اضافه شه، بسیار دوست داشتنی هستی! واقعا جای تو و دلسا در فینال خالیه، اما من به رای دادن ادامه می دم و مثل تو امیدوارم ندا بین این 3 نفر اول بشه و انتخاب بعدیم، مجیده، اما متاسفانه مردم ما به آدمایی که صادق نیستن علاقه دارن و هر چی دروغای اونا بزرگ تر باشه، بیشتر عاشقش می شن! (2484)
 
ایدا
۱۳۹۱-۱۲-۲۶ ۲۳:۴۰:۰۶
امیر حسین عاشقتم (2485)
 
فاطمه
۱۳۹۱-۱۲-۲۷ ۰۰:۴۲:۲۸
امیر حسین جونم عشقم تو بهترینی متاسفم عشقم (2486)
 
فاطمه
۱۳۹۱-۱۲-۲۷ ۰۰:۴۴:۱۵
کسافت غلط کن نازنین دلت میاد عشقم بهترینه امیر حسین (2487)
 
مریم
United Kingdom
۱۳۹۱-۱۲-۲۷ ۱۰:۵۳:۳۵
واقعا متاسفم یرای اونهایی که این حرفهارو نوشتن.ازبس امیرحسین خوشگل وخوش تیپ باشخصیت وباکلاس ازحسودی دارن میترکن.ایرحسین جون خودت روناراحت نکن.اصلا هم حق امیر حسین نبود که حذف بشه. (2488)
 
مریم
United Kingdom
۱۳۹۱-۱۲-۲۷ ۱۰:۵۵:۰۵
اصلااصلاحق امیر حسین نبود که حذف بشه. (2489)
 
مریم
United Kingdom
۱۳۹۱-۱۲-۲۷ ۱۱:۰۰:۵۵
امیرحسین جون صدات فوق العاده ودیوانه کننده است.حقت نبود حذف بشی.بخون وادامه بده چون استعدادشوداری100% (2490)
 
فاطمه
۱۳۹۱-۱۲-۲۷ ۱۲:۱۱:۴۸
امیرحسین جون امیدوارم مثل همیشه موفق باشی (2491)
 
ایرانی
۱۳۹۱-۱۲-۲۷ ۱۲:۴۶:۳۱
امیر جان نمی خواستم حذف شوی (2493)
 
بهمن
۱۳۹۱-۱۲-۲۷ ۱۴:۴۷:۵۰
حقت بود (2495)
 
ye nafar
۱۳۹۱-۱۲-۲۷ ۱۵:۳۹:۲۵
kheili do_set daram amir hosein nabayad hazf mishoooooooooooooooooooi har ki ke be to mige hamjensgara khodeshe rasti manam mikham dar ay_ande mesle to tarahe lebas sham (2496)
 
YASNA
۱۳۹۳-۰۵-۱۴ ۱۴:۲۹:۲۷
OOOOOOOHMYGAD........ (6737)
 
یوسف
۱۳۹۱-۱۲-۲۷ ۱۷:۰۸:۱۰
امیر حسین صداش واقعا قشنگ بود واقعا متاسفم که حذف شد به جاش باید مجید حذف میشد امیر حسین دوستت دارم امیدوارم یک روز خواننده ی خوبی بشی وکسایی که باعث شدن حذف شی بفهمن اشتباه کردن (2498)
 
mail
۱۳۹۱-۱۲-۲۷ ۱۷:۱۴:۴۳
واقعا حقش نبود نامردیه ! (2499)
 
کیمیا
۱۳۹۱-۱۲-۲۷ ۱۷:۲۷:۴۳
امیر حسین جون خیلی دوست داریم وافتخار میکنیم بهت امید وارم خیلی زود البوم بدی بیرون واینکه خیلی زیبا وجیگری عاشقتم (2500)
 
مبینا
۱۳۹۱-۱۲-۲۷ ۱۹:۰۲:۵۶
لطفا البوم بده (2502)
 
رویا
۱۳۹۱-۱۲-۲۷ ۲۰:۴۴:۲۱
لطفا به بهمن بگید خفه شه چون واقعا حق امیرحسین نبود که بره من هم با یوسف موافقم چون حق مجید بود که بره .حالا می خوام ببینم که کی فینال چرت وپرتشونو می بینه .من فقط با یک اتفاق دوباره می شم بیننده ی شبکه ی من وتو درحالی که امیرحسین مثل کسری بره ودر من و تو کارکنه درغیر این صورت شبکشون بدرده خودشون می خوره (2503)
 
محسن
Sweden
۱۳۹۱-۱۲-۲۷ ۲۱:۴۰:۵۲
نامردی کردن که حذف شدی (2504)
 
قثظش
۱۳۹۱-۱۲-۲۷ ۲۲:۴۲:۵۲
اهنگت به صدات نمی خورد با این اهنگ حقت بود (2506)
 
مارال
۱۳۹۱-۱۲-۲۷ ۲۳:۰۱:۰۷
سلام بچه ها...اولا خاک بر سره همتون ... چون کله اکادمی از قبل با برنامه وارد شده چون میدونسته احمق هایی مثه شما باور میکنن..امیرحسین که تابلوئه هم جنس بازه رویا تو چرا ...؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (2508)
 
بنده
۱۳۹۱-۱۲-۲۷ ۲۳:۰۲:۴۶
به نام خداوند دلتنگی های من...
ای تفسیر هرکارم یارم به سلامت دار/تامن نزنم دل را باتار ملامت دار/ یارم به سلامت دار مارابه وفاداری/ درشوق وصال او همت به نهایت دار... بنده
شکست اولین گام پیروزی است به نظرمن شما برنده اید. اولش خیلی غمگین شدم ولی پیش خودم گفتم امیراقا یه فرقی بایدبابقیه داشته باشه دیگه...شما همیشه تک بودیدو هستید .دراوج حساسیت رفتید اما خوب رفتید وتودلامون ماندگارشدید... ماندگاری کجاو اول شدن کجا... خیلی سرتونو درداوردم . یاعلی التماس دعا... (2509)
 
امیرحسین
۱۳۹۱-۱۲-۲۸ ۰۰:۲۳:۲۹
اخه امیرحسین با این صدا باید حذف بشه!!!!!!!!!!!!!!!
اصلا فکرشو نمیکردم
خانم گوگوش ما ابخوایم خودتون انتخاب کنین باید کیو ببینیم..
مطمئنا امیرحسین اول بود..هنوزم باورم نمیشه (2510)
 
NASHNAS
۱۳۹۳-۰۵-۱۴ ۱۴:۲۷:۵۲
SHATAB PLIZ (6736)
 
مهسا
۱۳۹۱-۱۲-۲۸ ۰۱:۴۰:۱۲
واقعا که حیف این صدا...
باید اول میشد
حیف............ (2511)
 
مسیح
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۲۸ ۱۰:۵۴:۳۶
لطفا به رویا بگیددهنشوگل بگیره اخه توچی میدونی ازخوانندگی حقش بودحذف بشه شما دخترا فقط عاشق چهره وجینگولک بازیامیشیدنه عاشق صدا... (2512)
 
aylar
۱۳۹۱-۱۲-۲۸ ۱۳:۵۹:۵۲
vaghean ke in che vazeshe baba bayad bar asase hagh ray bedid haghe amir hosein nabod hazf beshe ba on seda haghe adriyan ham nabod akhe in che j_or ray dadane ma ke nafahmidim mardom be chi ray midan (2516)
 
اسرا
۱۳۹۱-۱۲-۲۸ ۱۵:۰۲:۴۲
بیاید حذف میشد (2517)
 
هومن
۱۳۹۱-۱۲-۲۸ ۱۶:۱۸:۱۴
امیرحسین من همونیم که فکر میکنی درسته اقا واقعا تو برنامه بهترین بودی حیف دیگه رای مردم بود (2519)
 
majid
۱۳۹۱-۱۲-۲۸ ۲۰:۲۵:۲۹
منم موافقم دخترا ازروی احساسشون تصمیم میگیرن حذف شدن امیرحسین حقش بود بایدحذف میشد (2521)
 
ناشناس
۱۳۹۱-۱۲-۲۸ ۲۰:۵۷:۴۰
هیچ وقت فکر نمیکردم حذف شی .فکر میکردم تا پای فینال هستی.اشکال نداره ولی خیلی صدا و قیافه مامانی داری .خیلی خوشگلی.برات ارزو موفقیت میکنم. (2523)
 
پوریا
۱۳۹۱-۱۲-۲۹ ۰۰:۰۳:۳۸
منم موافقم با حرف یوسف رویا حق امیر حسین این نبود خاک بر سرتون با این رای دادنتون (2524)
 
پارمیس
۱۳۹۱-۱۲-۲۹ ۰۱:۱۱:۰۸
واقعا واسه همتون متاسفم که سعی می کنین آدمایی مثه امیر حسینو با همچین خزعبلاتی خراب کنید...
یه مشت احمق (2525)
 
سارا
۱۳۹۱-۱۲-۲۹ ۰۱:۱۵:۳۶
آخه احمقا شما از کدوم قبرستونی میگید همجنس بازه!
باید اول میشد...
حماقت!
تنها چیزیه که میتونم بگم
کسی که فینالو ببینه احمقه (2526)
 
Arash
Sweden
۱۳۹۱-۱۲-۲۹ ۱۱:۳۶:۱۱
Berin baba Chi bod yaro ermiya afghani bayad ta hala hazf mishod mojahede khalghe kesafat (2528)
 
سارا
۱۳۹۱-۱۲-۲۹ ۱۹:۳۶:۱۴
امیر جون اخه دیگه به چه امیدی اکادمی ببینیم کا ش می شد حداقل یه بار دیگه روی استیج اکادمی گوگوش ببینیم:(((((( (2529)
 
سروش
۱۳۹۱-۱۲-۳۰ ۱۱:۵۰:۵۳
حالا از کجا معلوم که با رای ما حذف شده باشه؟ بهشون اعتماد ندارم (2535)
 
ناهید
۱۳۹۱-۱۲-۳۰ ۱۳:۵۴:۳۰
این رای گیری هم باید الکترال بشه (2536)
 
امیرحسین
۱۳۹۱-۱۲-۳۰ ۱۶:۴۸:۵۳
سلام
بنده چرت نوشتیا
واسه امام علی نوشتی
حض کردم حذف شد (2539)
 
رها
۱۳۹۲-۰۱-۰۱ ۰۲:۰۱:۳۳
بابا خيلي بي فرهنگي بي اخلاقي به حريم خصوصي وظاهر ادما نظر بديد خواهشا خودتون باكلاس كنيد (2560)
 
صبا
۱۳۹۲-۰۱-۰۱ ۰۳:۲۴:۴۵
امير حسين عزيز جای تو؛تو قلب ما نه رو استيج اكادمی (2561)
 
کیمیا
۱۳۹۲-۰۱-۰۱ ۱۹:۵۲:۱۴
امیرحسین جان بعضیاازبیشرفت بقیه بدشون میاد وتلاش میکنن تابایین بکشنش ازاول تمدن بشرهمین بوده وهست اصلابه این حرفاتوجه نکن (2565)
 
انيس
۱۳۹۲-۰۱-۰۲ ۱۳:۱۶:۵۷
به نظرمن هركسي هرطوري دوست داره لباس ميپوشه و ربطي هم به مسائل جنسی نداره (2574)
 
mobina
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۱-۰۲ ۱۵:۵۰:۴۴
امير حسين جان اصلا به اين حرفا ودروغ ها اهميت نده فدامدا مبينا (2575)
 
arghavan
۱۳۹۲-۰۱-۰۲ ۱۶:۰۷:۵۷
amir hossein jan khodeto narahat nakon mardome iran kareshon ineje baraye har honarm_andi shayee d_orost konan.barat arezooye behtarina ro mikonam. (2576)
 
افسانه
۱۳۹۲-۰۱-۰۲ ۲۰:۲۶:۴۱
ایرانیااا یه نفر ک بدونن خوش چرت خیلی میگن (2577)
 
حنانه
۱۳۹۲-۰۱-۰۲ ۲۰:۵۱:۱۷
امیرحسی خیلی ماهی من فکر میکردم تو اول میشی اما بعده تو به ندا امید دارم اصلا نگران نباش (2578)
 
سحر
۱۳۹۲-۰۱-۰۲ ۲۳:۵۱:۱۸
بالاخره ارمیا برد
واقعا لیاقتشو داشت (2579)
 
سلمان سجاديان
۱۳۹۲-۰۱-۰۳ ۰۱:۳۴:۰۶
ارميا واقعا حقت بود سلامت باشي و اميدوارم حتما البوم بدي (2580)
 
سلمان سجاديان
۱۳۹۲-۰۱-۰۳ ۰۱:۴۴:۳۸
ارميا جان بهترين اجرات به نظر من اهنگ ستار بود بهتره به اين سبك ادامه بدي شيراز خيلي طرفدار داري (2581)
 
ARASH
۱۳۹۲-۰۱-۰۳ ۱۶:۳۴:۰۴
salam.az zahamate hame shoma azizan sepasgozaram (2582)
 
کتایون
۱۳۹۲-۰۱-۰۳ ۱۷:۳۹:۲۵
واقعن متعسفم (2583)
 
توفان
۱۳۹۲-۰۱-۰۴ ۰۰:۳۱:۳۹
ارميا يك آدم متظاهر است ازش متنفرم. (2585)
 
sadaf
۱۳۹۲-۰۱-۰۴ ۰۲:۰۲:۵۷
آدمی اگر پیامبر هم باشد از زبان مردم آسوده نیست، زیرا :
اگر بسیار کار کند، می‌گویند احمق است !
اگر کم کار کند، می‌گویند تنبل است!
اگر بخشش کند، می‌گویند افراط می‌کند!
اگر جمعگرا باشد، می‌گویند بخیل است!
اگر ساکت و خاموش باشد می‌گویند لال است!!!
اگر زبان‌آوری کند، می‌گویند ورّاج و پرگوست ..!
اگر روزه برآرد و شب‌ها نماز بخواند می‌گویند ریاکاراست!!!
و اگر نکند میگویند کافراست و بی‌دین .....!!!
لذا نباید بر حمد و ثنای مردم اعتنا کرد
و جز از خداوند نباید ازکسی ترسید.
پس آنچه باشید که دوست دارید.
شاد باشید ؛ مهم نیست که این شادی چگونه قضاوت شود.
شیخ بهائی (2587)
 
hilda
۱۳۹۲-۰۱-۰۴ ۰۳:۰۲:۱۳
asheegheeetam amir hosein az hame nazar aliiiiii hasti (2588)
 
سعید
۱۳۹۲-۰۱-۰۴ ۱۷:۰۳:۵۴
امیر حسین هم قیافه ی خوبی برای خوانندکی داشت هم صدای خوبی حداقل خیلی بهتر از مجید بود این بی انصافیه که حذفش کردن،کاش مردم کشور ما ببینن که تو همه جای دنیا این تبعیض و بی عدالتی هست نه فقط تو کشور ما. (2590)
 
خوشگله
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۹-۲۷ ۰۹:۵۳:۴۵
اخه کجاش خوشگله هان؟هان؟ با اون گوشای بزرگش!!!!!!!! یوهاهاهاهاهاااااااااااااا (5131)
 
۱۳۹۲-۱۱-۱۸ ۲۲:۰۶:۱۶
موافقم /////یوهاهاها (5569)
 
fafa
۱۳۹۲-۰۱-۰۵ ۱۰:۴۸:۳۵
دم همتون گرم واقعا خسته نباشید به حرفای اینجور ادماهم توجه نکنید (2595)
 
ساغر
۱۳۹۲-۰۱-۰۶ ۱۲:۴۹:۰۲
بعضيا واقعاافت جامعه ان (2600)
 
كوروش پارسي
۱۳۹۲-۰۱-۰۶ ۱۴:۲۰:۵۴
ايرانياي عزيز از رشد ديگران ناراحت نشيد.كجاي دنيا درس دادن ودرس گرفتن اين همه عيب داره كه ما ايرانيان فعلي اين همه ، هم همه راه انداختيم . واقعاً شرم اوره ؟؟؟ (2601)
 
مجید
۱۳۹۲-۰۱-۰۷ ۱۱:۲۹:۱۹
خب این تقصیر خود امیر حسینه که هنوز هویت خودشو نتونسته پیدا کنه
بار اول گوشواره داره بار دوم ریش میزنه
یه بار عینکشو برمیداره یه بار برای خودش قیافه اونجوری درست میکنه خب معلومه که یه چیزایی در موردش میگن اما ارمیا بنظر من از نظر فنی خیلی بهتر بود ولی از نظر حجاب که اینهمه مورد بحث بوده نباید انالیزش کنیم ازادی یعنی اینکه ارمیا همونقدر حق داره که با حجاب باشه که ندا حق داره حجاب نداشته باشه
بنظر من دم ارمیا گرم (2604)
 
زری
۱۳۹۲-۰۱-۰۷ ۱۶:۱۸:۰۶
ارمیا حقش نبود (2609)
 
zahra
۱۳۹۲-۰۱-۰۷ ۱۶:۲۰:۴۰
منم با نظر شما موافقم (2610)
 
masoud
۱۳۹۲-۰۱-۰۸ ۰۲:۰۹:۱۳
هر رسانه ای با سیاست خاصی برنامه هایش را دنبال میکند.مسلم بدانید بالا آمدن دختری محجبه به حداقل آگاهی از موسیقی (در تلویزیونی سلطنت طلب )که شباهت زیادی از نظر طرز فکر به مجاهدین داره (روسری و....اما آوازه خوانی که در تمام فرق اسلامی ممنوع است را آزاد میدونه!!!!)با برنامه از قبل طراحی شده انجام شده!!!میگید نه ؟ فقط فکر کردید حکومت خودمان برنامه ریزی زسانه ای داره!!! جاهای دیگه صاف وسادن؟ (2617)
 
سعععععععععععععععععععععععععععععععععععععع
۱۳۹۲-۰۱-۰۸ ۰۳:۱۳:۴۰
ذر رررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر (2618)
 
maryam
۱۳۹۲-۰۱-۱۰ ۱۲:۲۲:۰۶
amir hosein jun vagean haghet zaye shod! to az hme nazar ali boodi:-! khodam be shakhse asheghetam dmetam garm!!! (2660)
 
farnaz
۱۳۹۲-۰۱-۱۰ ۱۳:۱۸:۴۵
اقا مجید به تو هیچ ربطی نداره که کی عینکشو برمیداره کی ریشاشو میزنه و... واقعا که نمی دونست که باید از شما اجازه بگیره (2661)
 
رها
۱۳۹۲-۰۱-۱۰ ۱۹:۰۹:۳۴
خیلی با حال بود الادمی (2666)
 
مهمان
۱۳۹۲-۰۱-۱۱ ۱۰:۰۱:۴۹
بابا چرا چرت میگین چرا از همه چیز ترس دارین و همه چیزا سیاسی میکنید این فقط یه سرگرمی موسیقی بود بس چرا تلاش میکنید ضهن مردما به چرندیات مشغول کنید (2675)
 
kiyana
۱۳۹۲-۰۱-۱۱ ۲۰:۰۴:۳۱
ghabul daram ke sedaye bazi dasht..va haghesh nabud ke hazf beshe..vali face dokhtarkoshi aslan nadasht!! (2684)
 
۱۳۹۲-۰۱-۱۱ ۲۰:۱۵:۲۹
واقعا چرا به این بنده خدا انگ می زنن امیرحسین خیلی به تنوع تیپش اهمیت می داد همین . واقعا لیاقت اول شدن رو داشت هر چند ارمیا هم خوب بود .سعی کنیم همیشه انصاف داشته باشیم (2685)
 
k_oroush
۱۳۹۲-۰۱-۱۵ ۱۷:۰۵:۰۳
ارمیا حقش بود که برد (2694)
 
k_oroush
۱۳۹۲-۰۱-۱۵ ۱۷:۱۰:۳۵
ارمیا حقش بود که اول شد (2697)
 
رامین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۱-۱۶ ۱۵:۳۷:۰۶
چرا تهمت بیخود میزنید از روی بیکاری نمیدونید چیکار کنید چون این اقا به تیپ و قیافش میرسه مشگل داره همجنسبازه؟ کی گفته مردونگی از نظر شما یعنی چی ؟ یمن ریش و پشم داشته باشیم مثل ادمای عهد بوغ لباس بپوشیم از صبح سحر خون بریم کار کنیم تا بوغ سگ پس تفریح و استراحت چی ؟چرا هرکی به خودش میرسه و به یه جایی میرسه براش شایعه درست میکنید بیاین یه خورده روشن فکر تر برخورد کنیم (2702)
 
فاطمه
۱۳۹۲-۰۱-۱۶ ۱۶:۵۷:۵۹
چرا به فکر خودمون نیستیم چه طور فیلم مختار نامه یه زن حق خوندن داره ولی ارمیا نه (2703)
 
yalda
Sweden
۱۳۹۲-۰۱-۱۶ ۱۸:۱۱:۴۹
vaghean moteasefam vasatun ke intur rajebe 1honarm_and shayeparakani mikunid amir hosein vaghean ba shakhseyate (2705)
 
amir
۱۳۹۲-۰۱-۱۶ ۲۰:۳۲:۳۴
حق اميرحسين بوداول بشه (2707)
 
احسان
۱۳۹۲-۰۱-۱۸ ۱۱:۴۶:۴۸
اصلان هم با حال نبود، ... گوگوش حالا اومده آکادمی راه بندازه برامون، تمام این جوانان رو دارن خراب می کنن.حقشونه (2713)
 
ابراهیم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۱-۱۹ ۱۴:۳۸:۱۶
بنظر من این اقا ازاونکسانی که توایران باچاقو به دختر بی پناه حمله میکنه خیلی خیلی مردتره (2717)
 
وحید
۱۳۹۲-۰۱-۱۹ ۲۳:۰۸:۱۳
اینها آدمای بی هویت و خودباخته هستند که هیچ چیز انها را سیر نمی کنه حتی همجنس بازی در آکادمیهای گوگوش وکاباره های ترکیه. (2728)
 
رضا
۱۳۹۲-۰۱-۲۰ ۰۰:۰۴:۱۴
بابا بس کنید بخدا شما مسلمان هستید و این حرفهارو واسه مردو در میارین خداااااااا از سر تقصیراتتون بگذره (2729)
 
ستاره
۱۳۹۲-۰۱-۲۰ ۱۵:۰۳:۱۰
درسته ارميا خوب خوند ولي اول شدن حق اميرحسين بود (2734)
 
شمیم
۱۳۹۲-۰۱-۲۰ ۱۷:۰۷:۳۴
امیرحسین یک مرد مثل تموم مردها اما چون به ظاهرش میرسه واسش حرف در میارن .انگار بد جور حسودی میکنن .اما این حق امیر حسین بود که برنده بشه . (2739)
 
الیاس
۱۳۹۲-۰۱-۲۳ ۰۳:۳۱:۰۵
این پسر واقعا هلوی پوست کنده هستش! جدا از اینکه صدای خیلی زیبایی داره چشمای خیلی خوشگل و نازی هم داره و آدمو محو خودش میکنه انگار نقش صورتشو فرشته ها کشیدن! قربونش برم!!! (2756)
 
agha javad
۱۳۹۲-۰۱-۲۳ ۰۷:۲۱:۱۰
امیرحسین واقعا صدای زیبایی داشت!!! این درسته که تیپ و آرایش برگرفته از تصورات و اعتقادات هست ولی این نیست چون این بشر تا حدودی دخترونه عمل کرده بیایم بهش تهمت همجنسبازی یا چیز دیگه بزنیم... این افراط همیشگی ما ایرانیاست... من خودم به شخصه از مردای زن نما بدم میاد ولی این صحبتها در مورد امیرحسین یه مقدار بی انصافی و زیاده رویه!!!!! رو برنده شدن ارمیا هم هر حسابی بخواییم باز کنیم حقش بود برنده شه! صداش فوق العاده بود... (2758)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۱-۲۳ ۱۳:۴۰:۵۴
نبايد زود قضاوت كرد اونم بنده ى خداست و مثل همه ى ما با شخصيته.هر چه هست از خداست (2759)
 
فرینوش
۱۳۹۲-۰۱-۲۳ ۱۴:۰۱:۰۰
توخانواده پدری ومادری من تنها من طرفدار امیرحسین بودم همشون یاارمیایی بودن یامجیدی وبه این بهانه که امیر حسین پارتی داره ازش بدشون میومداین اقاهمه جورحسودی داره ویه طرفدارهم خودش یکیه الکی به نافش این دری وری هارونبندین اینجامن خوب ازش طرفداری میکنم درضمن تاچشم همه حسودام کور بشه چشام کپی چشاشه (2760)
 
yasaman
۱۳۹۲-۰۱-۲۴ ۰۲:۰۶:۰۵
امیرحسین امیرحسین امبرحسین عاشقتم امیرحسین. (2766)
 
yasaman
۱۳۹۲-۰۱-۲۴ ۰۲:۱۱:۴۲
امیر حسین امیرحسین امیرحسین عاشقنم امیرحسین حق امیر حسین بود اول بشه البنه جای امیرحسین توی این اکادمی دوزاری نبودو نیست. (2767)
 
f4
۱۳۹۲-۰۱-۲۴ ۱۶:۰۰:۴۲
میدونید ما ایرانیا خیلی زود باوریم و چیزایی که این روزنامه ها مینویسن رو سریع باور میکنیم همشم زیر سر این دولت مزخرف که همش ذرت و پرت میگه بابا اینا رو باور نکنید به قول هومن همه ی اینا دروغ سیزده هست تجاوز به امیرحسین همش دروغه (2769)
 
سارا
۱۳۹۲-۰۱-۲۴ ۱۶:۱۸:۴۲
شما خودتونو ناراحت نکنین!!!!انقد اینا بیشعورن!!!!!
صداتوووووووووووووون خیلییییییییییییی قشنگه واقعا عالیه!!!!!!!!
حتی شاید از گوگوش بهتر میترسیدن جای گوگوشو بگیری برای همین نذاشتن اول شییییییییییی (2770)
 
mahsa
۱۳۹۲-۰۱-۲۵ ۱۸:۱۰:۰۲
امیرحسین جون ما همه عاشقتیم و تا آخر دنیا عاشقت میمونیم اصلا هم مهم نیست که بقیه چی میگن (2778)
 
نگين
۱۳۹۲-۰۱-۲۵ ۲۰:۰۳:۵۹
سلام (2780)
 
Tala
۱۳۹۲-۰۱-۲۹ ۰۳:۳۷:۰۸
أمير حسين جان همه ي اين هايي كه اين حرفارو ميزنن به اين فكر نمي كنن كه اكر روزي به انها هم مثل اين تهمت هارابزنن ..وإراحت ميشن.مردم ما فقط كافي بدونن كه يكي ازشون خوشكلتره اون موقع است همه ي تلاششونو ميكنن تاطرفداراشو نسبت بهش ازبين ببرن.اما ما هيج وقت بشتتو خالي نميكنيم.عاشقتم،طلا  (2794)
 
yasaman
۱۳۹۲-۰۱-۳۰ ۱۹:۳۵:۵۶
خخخخخخ دوست دارم امیر حسینم (2799)
 
امیر
۱۳۹۲-۰۱-۳۰ ۲۳:۴۴:۴۸
امیرحسین عالیه !اینا همش مزخرفه مردم بیکار وحسود ک چش ندارن موفقیت آدما رو ببینن اینارو میسازن تا جلوشونو خراب کنن اون نه آرایش میکنه و نه دخترونه لباس میپوشه چشاش مدلشونه وتیپشم خیلی جنتلمنه؛مهمتر از همه صداش بی نظیره !!!صورتشم همه میگن معصومه قیافه ی پسره خوب رو داره!!عالی امیرحسین!!! (2803)
 
۱۳۹۲-۰۱-۳۰ ۲۳:۵۵:۲۸
امیرحسین بی نظیره صداش تیپش لباس پوشیدنش سبک خودشه نه تقلیده نه خشکه وکسل کننده مثه ارمیا صداش وسیعه پرقدرته خیلیم حس داره تو خوندنش مثه مجیدم برنامه کودکی نمیخونه!این ی حقیقت هرکی باور نکنه داره خودشو گول میزنه ظاهرشم مثه جنتلمناس واقعا ...آدم باید آزاد باشه تو تیپ وطرز پوشش چه ارمیا چه امیرحسین!اصلانم مثه دخترا لباس نمیپوشه خیلیم مردونه رفتار میکنه مرد بودن به ریش ک نیس!خوشگلم هست خدا بهش این صورتو داده اونم تقصیر نداره سعی میکنه مرتب وشیک باشه!!! (2804)
 
شیدا
۱۳۹۲-۰۲-۰۶ ۱۵:۴۶:۲۸
امیر حسین عشقه ....
امیر حسین تکه و این ها همش مزخرفه که یه مشت بیکار اینا رو گفتند ...
اخه مگه امیر حسین باهاتون چی کار کرده که این کا را رو باهاش میکنین و این همه شایع براش درست میکنین ؟؟
تیپ امیر حسین عالیه .....صداشم که دیگه از اون مجید برنامه کودک که بهتره .... اخه چرا اینقدر حسودین ؟؟؟ امیر حسین هم خوشگله هم خوشتیپ خدا این زیبایی و بهش داده خوبه که جلوی همه هم با دستمال کشید و نشون داد که ارایش نمیکنه و خودش به این خوشگلیه ...رفتارشم خیلی خیلی مردونه اس ...صداشم که از همه ی اونایی که تو اکادمی بودند بهتر بود ...امیر حسین تکه ...... ♥ (2838)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۲-۰۹ ۱۷:۴۸:۲۲
نظرات بخونید تا شاید دیگه هی نگید شخصیت و عفاف و کوفت زن ایرونی .
حالم بهم خورد ، باور کنید 90 درصد اینایی که اینطوری قربون صدقه امیر حسین میشن یا شوهر دارن یا دوست پسری که بر گرده اش سوارن. (2850)
 
nahid
۱۳۹۲-۰۲-۱۲ ۱۷:۰۹:۴۸
امیرحسین عاشق صداتم (2860)
 
نینا
۱۳۹۲-۰۲-۱۸ ۲۱:۵۵:۰۴
باشه بابا انقدر قربون صدقه اش نرید مگه تا حالا پسر ندیدید واقعا که پسرا حق دارن خرتون کنن انقدر که براشون غش و ضعف میرید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (2895)
 
maede
۱۳۹۲-۰۲-۱۹ ۱۶:۱۶:۱۳
امیرحسی باید سرشو بکوبونه تودیوار (2914)
 
niloooo
۱۳۹۲-۰۲-۲۳ ۰۹:۵۶:۳۴
صدات بی نظیره داداشی
تو روح مخالفات (2937)
 
افسانه
۱۳۹۲-۰۲-۲۴ ۱۳:۱۰:۳۱
عاشق صداو تیپت هستم وراه برای خوانندگی تو باز است عزیزم . (2943)
 
مریم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۲-۲۵ ۱۴:۳۶:۵۵
صدات واقعا زیباست من کاری به کار این حرفا ندارم و به منم ربطی نداره فقط قشنگ میخوندی. (2948)
 
ناهید
۱۳۹۲-۰۲-۲۷ ۰۱:۵۱:۳۴
امیر حسین جان ما تو ر و خیلی دوست داریم و از این که تو اول نشدی خیلی ناراحت شدیم.دوستت داریم (2952)
 
داریوش
United States
۱۳۹۲-۰۲-۲۹ ۱۳:۲۴:۳۴
ب نظر من هر کسی هر جور دوس داره باید زندگی کنه،امیر حسین قیفش خیلی ردیفه.
کسایی هم ک این کارارو دارن میکنن،از حسودیه زیاده ک دس ب این کارا میزنن!!
چ کنیم،ایرانییم دیگه،خوش نداریم کسیرو ک انقد سریع محبوب میشرو ببینیم! (2964)
 
۱۳۹۲-۰۳-۰۱ ۱۳:۵۲:۱۱
خبر مزخرف تر از اين پيدا نكردين اين دروغ ها چيه به مردم ميبندين (2977)
 
اسمیر
۱۳۹۲-۰۳-۰۳ ۱۱:۴۹:۲۰
مردونگی که به ریش پشم نیست خیلیا 2من ریش پشم دارن. اندازه .....نیستن (2991)
 
000
۱۳۹۲-۰۳-۰۷ ۱۳:۵۹:۰۲
واقعاکه!!جون به جونتون کنن همینیدچرااینقدرغش وضعف میریدواسه پسرا/درضمن بریدتوسایتشون ببینیداکادمی وشرکت کنندگانش چه کاراکه نمیکنن چیزایی روکه نمیخواین قبول کنیدراحت چشمتون رو روش میبندین;حالایه دلقک دیدین غش کردین واسش؟؟؟ متاسفم برای نسلی که توراهه وشمامیخواین تربیتشون کنین +پاکترین احساسات عشق ومحبته ولی شماواسه چه چیزای بی ارزشی خرجشون میکنین (چشمهارابایدشست جوردیگربایددید...کمی تامل..) (3031)
 
امیررضا
۱۳۹۲-۰۳-۱۰ ۰۰:۴۹:۴۵
امیرحسین هیچ وفت همچین کاری رو انجام نمیده همش حرفه (3039)
 
وحید
۱۳۹۲-۰۳-۱۸ ۱۶:۱۳:۵۶
بیخیال جوون (3097)
 
مینا جون
۱۳۹۲-۰۳-۱۹ ۱۱:۴۱:۳۵
من با مرد بودن و نبودنت کار ندارم فقط میخواستم بگم ک صدات عالیه و حرف نداره ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه !!!!!!!!! (3102)
 
طرفدار امیر حسین
۱۳۹۲-۰۳-۱۹ ۱۳:۲۳:۵۶
با چه فکری اینو درست کردن بعضیا وااااااااقعا که چه ادمایی پیدا میشن (3108)
 
000
۱۳۹۲-۰۳-۲۰ ۱۵:۳۰:۰۶
شمایی که میگی بیخیال یه روزی بایدبیخیال زندگیت بشی پس خدا تفکر واندیشه روبرای چی داده بعدشم اکادمیشون که" تقلب آشکار"بوداینوکه خودشون واضح نشون دادن کسی که نگفت (3118)
 
حسین
۱۳۹۲-۰۳-۲۴ ۱۱:۱۸:۲۷
امیر جان کارت بسیار عالیست سربلندمون کردی (3129)
 
ب
۱۳۹۲-۰۳-۲۹ ۱۹:۲۴:۵۵
امیرحسین اصلا صدای خاصی نداشت فقط صداش کلفت بود فقط فقط بلد بود اهنگ غمگین بخونه یه اهنگ شاد هم که بهش دادن خرابش کرد . حقش بود حذف شه (3186)
 
سارا
United States
۱۳۹۲-۰۳-۲۹ ۱۹:۳۶:۲۴
ارمیا ومجیدعالی اند (3187)
 
مریم
۱۳۹۲-۰۳-۳۱ ۱۹:۵۸:۰۹
مرده شور امیر حسینو ببرن فقط ارمیا و مجید (3204)
 
K1
۱۳۹۲-۰۴-۰۴ ۱۶:۵۵:۵۸
امیر حسین حقش اولی بود و بس (3223)
 
آنیتا سوگلی امیرحسین
۱۳۹۲-۰۴-۱۰ ۰۶:۰۵:۴۸
... امیرحسین همه ی هست و نیست منه هرطوری هم که باشه من خیلی بدجور عاشقشم بعدشم عمه ننه ها امیر من فرم چشماش همینجوریه بعدم آرایش کنه به شما چه?حسودای عقده ای امیرحسین مال منه به جز اون هیچ کسی رو نمی خوام به خاطرش با 1001 دنیا می جنگم تا سوگلی و چشم خاکستریش باشم عشق منxoxox♥♡♥♡♥■ (3249)
 
alireza
۱۳۹۲-۰۴-۱۵ ۰۱:۵۲:۲۴
من خودم خیلی دوسش داشتم و دارم وقتی باسالومه حرف میزد هم گفت که هرکس آزاده هرجور میخواد رفتار کنه وتا وقتی به جامعه آسیب نزنه نمیشه از اون ایراد گرفت ما چون جلومون گرفته شده این کارا خیلی عجیبه مگه همه دنیا باید مثل منو شما لباس بپوشن تا مرد به حساب بیان؟ (3270)
 
سارا
Saudi Arabia
۱۳۹۲-۰۴-۱۶ ۰۲:۲۶:۳۵
امیر جان عاشقت بودم عاشقت هستم وعاشقت می مانم هر جوری که باشی پات ام و........... (3283)
 
صدف
۱۳۹۲-۰۴-۱۹ ۱۶:۰۸:۲۴
واقعا این جوری فکر میکنید ؟ من از خودش تو فیس بوک پرسیدم این مورد رو تکذیب کرد و دیدم که از دلسا هم پرسیده بودن که تو دختر بیوک قربانی هستی اونم تکذیب کرد واقعا براتون متاسفم که شخصیت مردم رو زیر سوال میبرید و شایعه پراکنی میکنید ... امید وارم به خودتون بیاید (3299)
 
سارا
۱۳۹۲-۰۴-۱۹ ۱۶:۲۴:۰۳
صدای مجید مثل وقتیه که من سرما میخورم تو دماغیه تو دماغی!!!!!!!!!!!!!!!! (3300)
 
آرزو
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۱۳:۱۳:۴۰
جمع کنین بابا این شایعات مزخرفو دو زاریتونو امیرحسین کاملا یه آدم نرماله و هیچ عیبی هم نداره این توجیهاتتونم به درد خودتون می خوره اصلا به فرض هم که هر چی میخواد باشه به شما چه؟؟؟؟؟
البته من طرفدارش نیستما من میگم فقط مجییییییییییییییییید جوووون
ولی امیرحسینم خوبه (3319)
 
عرفان
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۱۶:۴۹:۳۹
لعنت به اینجور ائمایی که میخوان مردمو ضایع کنن بد بختا فقط حسودی میکنن (3322)
 
المیرا
۱۳۹۲-۰۴-۲۵ ۱۷:۰۵:۳۹
کافر همه را به کیش خود پندارد!!!!!!!!!!!!!اگه کسی این چرتو پرتارو باور کنه مشخص میشه که خودش این کارس. (3340)
 
United States
۱۳۹۲-۰۴-۲۷ ۲۲:۲۹:۰۳
سلام. هر کسی از ایران میره برنامه اجرا میکنه نمایندگان ایران زمین هستند، امیر حسین جان پوشش خوبی داشتی ولی عیبه برای یک ایرانی که به حالت اروپایی ها گوشواره بزنه، زشته ما قومی برتر هستیم، اگر همه ایرانیها به پوشش خود اهمیت میداد هیچ کس جسارت نمیکرد که ما را اسثمار کنند حتی حکومتها، ما یک ایرانی هستیم از نژاد پاک آریا، ما به دنیا تمدن را یاد دادیم و اکنون مثل زنان یک پسر ایرانی بخواد مد بزنه بره جنسیت خود را هم عوض کنه، ما موقعی در دنیا حرفی برای گفتن داریم که انسان باشیم، مولانا را ثبت جهانی به نام کشور دیگر ثبت می کنند اونوقت تمام مردها سکوت کردند، البته مردها هم مردهای قدیم، الان مردها ابرو ور می دارند که دخترا باید پیششان لونگ بندازند، هر وقت ما به پوشش و هموطن خود اهمیت دادیم اونوقت هیشکی نمی توانه به اون ملت حکمرانی استبدادی بکنه (3356)
 
.kosar
۱۳۹۲-۰۴-۲۸ ۰۱:۳۱:۵۲
چه کار مردم دارید ه این حوری پشت سرشون حرف نیزنید بابا بخدا اونام آدمن مثل ما (3361)
 
الناز
۱۳۹۲-۰۴-۲۸ ۰۳:۰۵:۴۲
چرانقدردروغ میگیدخسته نشدیدحتی بچه هاهممتوجه میشوند (3362)
 
الناز
۱۳۹۲-۰۴-۲۸ ۰۳:۰۸:۱۰
دروغ نگودروغگو (3363)
 
ایرانی
۱۳۹۲-۰۴-۲۹ ۲۱:۰۳:۳۶
واقعا واسه ملت کوروش بزرگ متاسف شدم . از وقتی عرب زده شدیم به این روز افتادیم . واقعا شما چتون شده عرب زده های بدبخت حسود- ایا واقعا شما انسانید؟ (3369)
 
یاسین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۳۱ ۱۳:۰۶:۲۶
امیرحسین عشق منه این مزخرفات به درد عمتون میخوره (3377)
 
اصغر بئ پروا
۱۳۹۲-۰۴-۳۱ ۱۸:۱۰:۱۴
دوست دارم من اهنگ شرکت مئ کنم (3381)
 
به تو چه
۱۳۹۲-۰۵-۰۱ ۰۰:۴۸:۰۳
خجالت بکشید .........کسافتا (3384)
 
yas
۱۳۹۲-۰۵-۰۱ ۰۳:۱۴:۵۵
vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaay az daste shomahaaaaaaaaaaaa ... man nmidonam chera ta yki marof misheo mardom dosesh daran zod mizanin shakhsiate tarafooo LEH mikonid ... chera vaqeaan ???????????????? (3385)
 
فاطیما
۱۳۹۲-۰۵-۰۳ ۰۳:۴۴:۲۵
سلام .آخه خسته نشدید اول ارمیا حالا امیرحسین؟از روی ظاهر آدما قضاوت میکنید؟ چند روز پیش یکی ازقسمت های شایدبرای شما هم اتفاق بیفتد رو دیدم ظاهر ،لباس حتی ریش گذاشتن نقش اول فیلم مثل امیرحسین بود تنهافرقشون نداشتن گوشواره بود.حالا اونم همجنس بازه؟؟؟؟؟ (3402)
 
رها
۱۳۹۲-۰۵-۰۳ ۱۳:۴۸:۲۴
واقعا واسه افکارتون خرابتون متاسفم (3405)
 
رکسانا
۱۳۹۲-۰۵-۰۴ ۰۲:۳۴:۳۹
خیلی چیزای مزخرفیه. بسسسسسسسه دیگه این چیزارو جمع کنین. گناه داره امیرحسین عشق منه الآن تقریبا 1 سال شده که من دارم بخاطر این مزخرفات به جای امیرحسین عذاب می کشم (3421)
 
رکسانا
۱۳۹۲-۰۵-۰۴ ۰۲:۵۲:۳۹
عشقممممممممم تو به حرف اونا گوش نده واقعاااااااااااااااا حقت بود اول بشی. تو خوش تیپ ترین، مهربان ترین، خوش صداترین، رمانتیک ترین، خوش لباس ترین مرد دنیایی و من عاشقتم. من تو اصفهان زندگی میکنم.اگه یه روز اومدی اینجا ایشاللللللللللللللللللللللللللللللللللللللااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ببینمت، اینقدر دوستت دارم که هروز عکس هاتو میبینم و به آهنگات گوش میکنم. من تمام آهنگاتو شنیدم و فقط200تا عکس ازت دارم. (3422)
 
الیسا
۱۳۹۲-۰۵-۰۴ ۱۵:۳۸:۳۹
واقعا که یه وقت کسی این حرفاروباورنکنه ها همش دروغه تنتنتنتنتنتنتن دروغوهااااااااااااا (3425)
 
ناشناس
۱۳۹۲-۰۵-۰۵ ۱۷:۵۰:۵۰
شما چه تونه؟ عقده ای ها.... (3430)
 
۱۳۹۳-۰۵-۱۴ ۱۴:۳۲:۱۸
عقیده خودتیییییی (6739)
 
sarvenaz
۱۳۹۲-۰۵-۰۷ ۱۵:۱۳:۰۸
حال ادمو بااین کاراتون بهم میزنین.بی مصرفا (3446)
 
sarvenaz
۱۳۹۲-۰۵-۰۷ ۱۵:۱۵:۵۲
اه اه مزخرفه دروغتون بال داره (3447)
 
غزاله
United States
۱۳۹۲-۰۵-۰۸ ۱۵:۵۶:۵۱
سلام امیر حسین اگه به این نظرات اومدی شماره عشق منو که مجیده بده واقعا ممنون میشم 09306704044 این شمارمه اگه تونستی با این تماس بگیر (3460)
 
رکسانا
۱۳۹۲-۰۵-۰۹ ۲۳:۵۰:۳۵
عزیزم امیرحسین جونم
تولدت مبارک.
10000000000000000000000000000000.... سال به این سال ها (3484)
 
سارا
۱۳۹۲-۰۵-۱۱ ۱۵:۱۴:۱۱
شمایی که به قول خودتون میخواین مرررررررد باشین خخخخخ مرد که گریه نمیکنه حسودا از اینکه این همه مهربونو خوشگله و مورد توجهه آتیش گرفتین یه راه آسون برا خاموش کردن ....... (3495)
 
بیتا
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۳:۱۸:۴۹
اگر به خاطر گوشوارش و به خاطر خط چشمش که بنده خدا دستمال کشید رو چشمش دیگه باید چی کار کنه اگه به خاطرایناست که الان نصف بیشتر پسرای دنیا رو باید بهشون تجاوز کرد بعدشم امیر حسین برای صداش اومد نه برای قیافش تازه قیافشم که خوبه (3503)
 
elham
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۸:۰۱:۱۷
man vaghaan moteasefam ba ein afkar be dalile einke amir hosein ham marde jazabiye va ham khoshtipe eishon model hastan ma mosalmanim va ghiyamati ham hast man bazam moteasefam az ein hame hesadat ke to ma hast (3507)
 
گلنار
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۲۲:۲۴:۲۷
ببین اصلا دوس داره عشقش میکشه گوشواره بندازه خیلی هم بهش میاد و در مورد چشاش بگم که همچین چشایی کم یاب و فوق العاده زیبان و هر کسی نمیتونه داشته باشه البته هر چند ما باور نمیکنیم این وراجیارو و امیر جان تو هم ناراحت نباش اینا فکراشون مریضه بیخیال (3509)
 
ارش
۱۳۹۲-۰۵-۱۳ ۰۰:۳۳:۵۱
مردم ندید بدید شما لیاقتتون همون مجید مشنگ و ارمیای مارمولکه (3511)
 
star
۱۳۹۲-۰۵-۱۳ ۰۰:۵۱:۵۹
این ملت شریف ایران گاهی یه کارایی میکنن که برق سه فاز از کله ادم میپره الا مثلا دیوید بکام کریس رونالدو جاستین بیبر سامی بیگی و.... گوشواره میذارن همجنسگران اگه به خط چشمشه که حضرت محمدم چشاشو سرمه میزد واسه همین که مرجع تقلید میگن سرمه واسه مرد جایز است میتونین تو گوگل سرچ کنین بعدشم تو همین اکادمی مگه اون ادرین ابروهاشو از مامانم بهتر میگرفت بهش چیزی گفتین تو ص فیسبوک شخصیش یه عکس گذاشت گوشواره دارهadrian.jalali یا مثلا اون شاهین که دو تا نگین وصل کرد به ابروش تو ص فیسبوک یه عکس گذاشت با موی مش کرده مجیدم یه عکس دیدم موهاشو بلند کرده بود تا رو شونش مو بلند مردن هم مال دختراس تازه این پسرایی که تو ایرانن مثلا خیلی مردن با شلوار صورتی و یقه ی باز و ابرو برداشته و صورت برنزه و موی بلند کافر همه را به کیش خویش پندارد اینا چون خودشون ... فک میکنن همه مثله خودشونن نمیدونم جواب خدارو چه جوری میخوان بدن باز ما ادعای فرهنگ داریم ماهواره رو روشن میکنی میبینی مردا یکی در میون گوشواره دارن اگه همه همجنسباز باشن نسل ادم باید منقرض بشه بعدشم امیرحسین صداش از همه بهتر بود اومد واسه خوندن مردم ندید بدید با اون افکار دوره خیارشور شاه بهش رای ندادن وقتی میخون صدای نفسش نمیومد نه مثله اون مجید با اون صدای کلاه قرمزیش و اون ارمیا که با ماسک اکسیژن باید میومدن بیرون اگه مجید مردش بود اهنگ مرد تنها رو میخوند (3512)
 
نیلوفر
۱۳۹۲-۰۵-۱۳ ۱۶:۳۳:۳۸
واقعآ راسته ایرانیا کوته فکرن نمیشه اونجوری که دوست داری زندگی کنی خوب بابا چرا گیر میدین عشقشه اینجوری لباس بپوشه.مگه زنا یه چادر میکشن تا نوک دماغشون کسی بهشون گیر میده (3517)
 
آرزو
۱۳۹۲-۰۵-۱۴ ۰۰:۴۸:۳۱
خانم یا اقای استار تو طرفداری خودتو بکن لطفا و پاتو از کفش مجید و ارمیا بکش بیرون اگه مجید نمی تونست آهنگ مرد تنها رو بخونه لابد امیرحسین می تونست آهنگ فتنه رو بخونه. واقعا که!! (3520)
 
آرزو
۱۳۹۲-۰۵-۱۴ ۰۰:۵۳:۱۷
والا من نمی دونم چرا ما یاد گرفتیم واسه طرفداری از یکی بقیه رو بکوبیم انگار مثلا با این کار ارزش اون طرف میره بالا.. بابا مجید و ارمیا بیشتر رای اوردن دیگه حالا اگه یکی از این دوتا حذف شده بود ملت داشتن به امیرحسین و ندا فحش می دادن چرا ما اینجوریم واقعا؟! (3521)
 
۱۳۹۲-۰۵-۱۴ ۱۶:۵۲:۰۷
خالا نه اینکه مجید خیلی فتنه رو خوب خوند نصف شعرو که یادش رفت ارزو خانوم بعدشم مثله اینکه نمیدونین طرفدارای مجید و ارمیا چه حرفای زشتی به امیرحسین زدن (3526)
 
star
۱۳۹۲-۰۵-۱۴ ۲۱:۲۵:۵۰
اگه حرفی زدم که طرفدارای مجید و ارمیا ناراحت شدن معذرت ولی کجای حرف من فحش بود شما که نمیدونین طرفدارای این دوتا چه قدر حرفای زشتی به امیرحسین زدن به خدا 6تا جمله مینوشتن حتی یه کلمه اش قابل گفتن نبود بس که زشت بود حالا کار اینا درسته که اینجوری ارزو خانوم جلوی من گارد میگیری منم طرفدار امیرحسینم دوس ندارم براش زرت و پرت کنن اونم به خاطر طرفداری از یکی دیگه منم از چغلی کردن برای دیگران و دیگرانو کوبیدن بدم میاد ولی تو این مدت اینو از مردم مخصوصا طرفدارای این دو تا شاخ شمشاد یاد گرفتم تو همین نظرات یکی نوشته مرده شور امیرحسینو ببرن فقط ارمیا و مجید تازه اینکه بسیییییاررررررررر مودبانه بود در برابر حرفایی که طرفدارای ارمیا و مجید بهش زدن تو فیسبوک پس بیخودی قضاوتم نکنین بازم میگم که ازتون معذرت میخوام (3529)
 
۱۳۹۳-۰۲-۰۵ ۲۰:۲۸:۰۱
درد و بلای امیرحسین تو سر مجید و ارمیا (6157)
 
آرزو
۱۳۹۲-۰۵-۱۵ ۱۰:۱۹:۵۴
ببخشیدا اگه منظورتون از نصف شعر همون دو کلمه اولشه پس امیرحسین هم تو آهنگ منو ببخش نصف شعر یادش رفت تو آهنگ گروهیشونم با ندا جان تپق زد اینا رو هم ببینین لطفا (3531)
 
ادم بیریخ مجید
۱۳۹۳-۰۲-۰۵ ۲۰:۳۴:۴۶
ببین داری شورشو در مییاری یک بار میگیم دو بار میگیم صد بار که نمی گیم بعدن یک دفعه می بینی به خاطر چرت و برت های ارزو خااااااااااااااااااااااااااااااااااااااانوووووووووووووووووووووووووم یه عالمه فحش تو سایتتونننننننننههههههههههههه گفته باشم (6158)
 
آرزو
۱۳۹۲-۰۵-۱۵ ۱۰:۴۷:۳۲
منم اگه تند حرف زدم معذرت می خوام برای اینکه حرصم می گیره وقتی می بینم به خاطر امیرحسین یکی مثل مجید که آزارش به مورچه هم نمی رسه باید فحش بخوره فقط به خاطر اینکه بیشتر از امیرحسین رای آورده. چرا قبول نمی کنین که همونطور که شما امیرحسین رو دوست دارین خیلیا هم مجید و بقیه رو دوست دارن؟ شما خودتون کامنتای این چند صفحه رو بخونین ببینین چقدر به مجید گیر دادین. من خودم اصلا از امیرحسین خوشم نمیاد ولی هیچوقت تا حالا توهینی بهش نکردم حتی یکی دو صفحه عقب تر ازش دفاع کردم چون واقعا به نظرم حرفایی که پشت سرش هست چرت و پرته. در ضمن خواهش می کنم طرفدارای مجید رو با ارمیا یکی نکنین. درسته که ارمیا رو دوست دارم ولی با عرض معذرت از طرفداراش چون خودم تو ف. بوک هستم شاهد بودم که طرفدارای ارمیا(بعضیاشون نه همشون) نه فقط به امیرحسین بلکه به همه بچه ها از جمله مجید و ندا و امیربهمن توهین می کردن که ارمیا رو بکشن بالا در حالی که روی هم حتی بیست تا کامنت الکی و توهین نسبت به بقیه از طرفدارای مجید ندیدم پس یخورده منصف باشین (3532)
 
خرم سلطان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۵-۱۸ ۰۱:۵۹:۴۲
دوستان عزیز من طرفدار مجیدم ولی با این حال دوس ندارم الکی به کسی تهمت بزنم . هیچ مدرکی مبنی بر این ادا که امیر حسین همجنسگراست یا ارمیا عضو سازمان مجاهدینه نیست . از شما عزیزان خواهش می کنم این قدر به هم توهین نکنید هم مجید هم امیرحسین هم ارمیا و... هموطنای ما هستن نباید چون عده ای طرفدار مجید یا ارمیا به میر حسین یا بر عکس توهین کردن ما هم اشتباه اونارو تکرار کنیم و به دیگران توهین کنیم من کاملا مدیران این صفحهرو محکوم میکنم ما تموم مشکلاتمون تو ایران همین دخالت تو کارای دیگرانه همه این حقو دارن که برای زندگی طرز لباس پوشیدن وبقیه مسایل شخصی خودشون تصمیم بگیرن شما هم بهتره این صفحه رو محکوم کنید و نه مجید یا ارمیا امیدوارم حال امیر حسین عزیز هم خوب باشه و به خاطر این حرافای(با عرض معذرت )چرند نه خودش و نه خانوادش ناراحت نشده باشن (3569)
 
ندا
۱۳۹۲-۰۵-۲۲ ۰۶:۱۱:۳۶
عزیزم‏ ‏این‏ ‏قدر‏ ‏ ‏این‏ ‏چرت‏ ‏و‏پرت‏ ‏ها‏ ‏رو‏ ‏نگو‏ ‏توی‏خود‏ ‏اکادمی‏‏ ‏ی‏ ‏زنی‏ ‏فکر‏ ‏کنم‏ ‏سلماز‏ ‏اسمش‏ ‏بود‏ ‏از‏ ‏همه‏ ‏سوال‏ ‏هایی‏ ‏رو‏ ‏پرسید‏ ‏و‏ ‏از‏ ‏امیر‏ ‏حسین‏ ‏.رسید‏ ‏ایا‏ ‏ارایش‏ ‏میکنه‏ ‏و‏ ‏خط‏ ‏چشم‏ ‏میکشه‏ ‏اونم‏ ‏ی‏ ‏دستمال‏ ‏با‏ ‏خنده‏ ‏برداشت‏ ‏و‏ ‏کشید‏ ‏به‏ ‏چشمها‏ ‏و‏ ‏صورتش‏ ‏بعد‏ ‏گرفت‏ ‏جلوی‏ ‏دوربین.‏ ‏لباس‏ ‏هاشم‏ ‏همه‏ ‏مردونه‏ ‏و‏ ‏عالی‏ ‏شیک‏ ‏هست‏ ‏در‏ ‏ضمن‏ ‏از‏ ‏کی‏ ‏تا‏ ‏حالا‏ ‏کت‏ ‏و‏ ‏شلوار‏ ‏اونم‏ ‏با‏ ‏رنگ‏ ‏مشکی‏ ‏مدونه‏ ‏نیست؟ ‏ (3622)
 
۱۳۹۲-۰۵-۲۲ ۰۶:۲۵:۱۵
امیر‏ ‏حسین‏ ‏صداش‏ ‏فوق‏ ‏العاده‏ ‏هست‏ ‏مرده‏ ‏شور‏ ‏همتون‏ ‏رو‏ ‏ببرن‏ ‏بی‏ ‏مغز‏ ‏های‏ ‏احمق (3623)
 
amir
۱۳۹۲-۰۵-۲۴ ۱۴:۴۳:۴۱
چقدر شما ها بدبختيد از شدت حسوديتون به خوشگلي و خوش صدايي امير حسين داريد اين كارارو مي كنيد بد بختاي بيچاره به فكر خودتون باشيد تو كار مردم دخالت نكنيد (3647)
 
۱۳۹۲-۰۵-۲۷ ۰۰:۲۳:۲۳
ادمای کثافت لجن حتی اسم امیرو گذاشت ریما هی میگفت مرد نیستی حالا یکی نیست بهش بگه ادمین تو خیلی مردی مرد بودن به یه جو شخصیته نه به با ابروی مردم بازی کردن و تهمت و فحش حالا یه اشتباهی کرد مردم ول بکنش نیستن تولدش بود هلن تو فیسبوکش بهش تبریک میگه بعضی از این پسرای الللللللللللدنگ بهش میگفتن به جای برادر عزیز باید میگفتی خواهر بسه دیگه حتما باید بگه غلط کردم ولش کنین همه جوره بهش گیر دادین از تیپش حرف زدنش حتی تعداد زیا لایکاش کامنتای این بیچاره رو میخوندم حالم از ایرانی بودنم به هم خورد اینه اون تمدن 2500ساله اینقدر تن کوروش کبیرو تو گور نلرزونین فحش نشونه شخصیته که چقدر بی فرهنگو کثیف هستین خوبه بیچاره شبی که حذف شد گفت با هم صلح کنیم الاغم بود میفهمید یعنی شما از الاغم کمترید که ولش نمیکنید با حرفای استار هم کاملا موافقم یکی مثه ادرین خان الان ابروهاو ورمیداره گوشوارشم میندازه اونوقت امیرحسین تا عمر داره باید تحقیر شه حالا امیر ابروشو نمیگرفت میگفتن میگیری هرچی به این بیچاره میرسه حرام میشه (3683)
 
رز
۱۳۹۲-۰۵-۲۷ ۱۲:۱۲:۰۹
من طرفدار پروپاقرص مجییییییییدم به کسی میخواین توهین کنید مالی نیست غیر از مجید که ابروتونو میبرم ......یه مشت بچه ننه کوچولو دور هم جمع شدن هی میگن امیرحسین شما همش به قیافه نداشته اون بدبخت میرین ..اگه طرفدارشین میرفتین موقعی که ریشو زد بهش رای میدادین حالا اول نه بیاد فینال بدخت ها رای های امیرحسین از ندا هم کمتر بود ...لطفا حرف بیخود هم نزنید مجید حق هیچ کسی رو نخورده تازه باید اول میشد اگه صحبت سر حق خوری برین یقیه ندا رو بگیرین چون مجید وارمیا بالاترین رای رو داشتن تازه برین خداروشکر کنید امیرحسین چهارمین نفر تو اکادمی شد صدا نداشت خانمی که میگی صداش مردونه بود جدیدا مردا گوشواره و خط چشم میکشن ابروی هرچی مرد رو برده صدای کلفت هنر نیست چون تمام مردا صداشون کلفته ....در ضمن شانس اوردین اکادمی ادامه نداشت وگرنه ندایی که امیرحسین طرفداریشو میکرد هم حذف میشد ...شما باید روز فینال میفهمیدین که کی حق امیرحسینو به قول خودتون خورده کسی که سوم میشه....خوشحالم که یه خانم برنده امسال اکادمی شد و یه مردی مثل مجید جونم دوم شد گرچه تلاشش بالا تر از ارمیا بودباید اول میشد ولی توی قلب طرفدارات اولی.....تازه مهم اینجاست بین پسرای اکادمی که هیچ کدوم خوب نبودن تو رفتی فینال مرسیییییی مجید جونم (3687)
 
مهرداد
۱۳۹۲-۰۵-۲۷ ۲۱:۲۸:۳۱
چه میگویید ای مردم هویج مغز من طرفداری هیچ کسی رو نمیکنم ولی این حرفا دهنمو باز میکنه اصلا امیرحسین دوجنسه اصلا فقط بود صداشو کلفت کنه خوب به شما چه رز خانومی که میگه صدا کلفت کردن هنر نیست لابد صدای تو دماغی هنره هان امیرحسین هرچی بود صداش جون دار بود خوبه خوده هومن به مجید گفت اخره اهنگ به هن هن میوفتی اصلا نباید بهش کارت طلایی میدادن باز تو میگی باید اول میشد خخخخخخ مگه امیر ماله باباتو بالا کشید که میای داد و هوار راه میندازی رز خانوم چه طور دخترا واسه امیرحسین کامنت میذارن عاشق جمالش شدن ولی واسه مجید میذارن عاشق صداش شدن ها تو همین صفحه قبل یکی شمارشو گذاشته که مجید جونش واسش زنگ بزنه حالا تو فیسبوکش بماند که دخترا واسش خودکشی میکنن شما طرفدارای مجید هم به جای این خاله زنک بازی ها برین فیسبوکشو لایک بزنین که لایکاش در برابر بقیه هیچ پخی نیست اینقدر رایشو به رخ نکشین بعدشم رز خانوم امیر میخواد تیپ بزنه از ننه شما باید اجازه بگیره حتی امام های ما چشماشونو مداد میزدن تو خارج گوشواره واسه مرد عادیه اصن عشقش کشید جهت پیدا کردن فضول چه طور الان مردا تو همین ایران زر و برق لباساشون از لحاظ رنگی بودن از خانوما بیشتره حتی ساعت رنگی دستشون میکنن اون تو خارجه هر کاری دوس داره میکنه بیخود نرو تو حاشیه حالا ارزو خانوم تحویل بگیر هی میگه مجید ازارش به مورچه نمیرسه چرا باید به خاطره امیرحسین فحش بخوره (3700)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۵-۳۰ ۱۲:۳۹:۰۴
وبت خیلی عالیه عزیزم امید وارم پر طرفدار طرین وب توی دنیا باشه (3732)
 
آريانا
۱۳۹۲-۰۵-۳۰ ۲۱:۴۷:۴۰
اصلا آره ما عاشق خود مجيد شديم واسه همين بهش راي داديم كه اول بشه. حالا چي؟؟ مشكلتون چيه؟؟ طرفدار داشته رفته فينال كه هييييييييچ دومم شده .. مباركش باشه..گيرم كه همه طرفداراشم دختر باشن.. مشكل چيه؟! .حالا نه اينكه همه اينايي كه به اميرحسين راي دادن همه به خاطر صداش راي دادن! من يكي كه اگه مجيد مي رفت رو صحنه سرفه هم مي كرد به جاي خوندن، بهش راي مي دادم چون عاااااشقشم،‌ چه برسه به حالا كه از همه بهتر و سرترم مي خونه. آقاي مهرداد چشمتو باز مي كردي مي ديدي همون شب كه هومن به مجيد گفت به هن هن افتادي بعدش كلي ازش تعريف كرد. گوگوشم كه به گريه افتاد با اجراي مجيد. واسه كدومشون گوگوش گريه كرد؟! مجيييييد از نظر ما اوله بار آخري باشه كه به عشششششششم پيله مي كنين فهميدين؟؟؟!! شما برين طرفداريتونو بكنين چيكار دارين به مجيد؟ (3735)
 
عاشق امیرحسین
۱۳۹۳-۰۱-۲۹ ۲۰:۲۱:۵۶
مجید کجا امیرحسین کجا اگه برای امیرحسین شایعه درست می کنن برای اینکه خوشگله دست از سرش برنمی دارن مجید مثلا خیللللللللللللللللللللی خوشگله که بیان واسشم شایعه درست کنن (6104)
 
عبوری
۱۳۹۲-۰۵-۳۰ ۲۲:۱۸:۴۹
با آریانا موافقم. تازه کسی که هنوز خواننده نشده ولی اول کارش با یه مسابقه این همه کارش حاشیه پیدا کرده همون بهتر که خواننده نشه. امیرحسین اگه خواننده بشه باید کل زندگیش بره دنبال پاک کردن و جواب دادن به حاشیه هاش. ولی در عوض مجید حاشیه نداره. تو دل برو هم هستش (3736)
 
فضوووول
۱۳۹۲-۰۵-۳۱ ۰۰:۲۲:۳۵
من از طرف تمام کسانی به مجید متلک پروندن معذرت میخوام بس کنین دیگه جان مادرتون بسه غلط کردن هی رگ غیرتتون بالا میزنه (3737)
 
جاوید امیرحسین
۱۳۹۳-۰۲-۰۳ ۲۰:۵۴:۰۳
زبون تو گاز بگیر تا عمر دارم از مجید بدم میاد با اون صدای سرما خوردش متنفرم
فهمیدی (6142)
 
فضووول
۱۳۹۳-۰۲-۰۶ ۰۰:۲۰:۳۱
من که این جمله رو نوشتم چشم دیدن مجیدو اصلا ندارم قبلا یه اشتباهی کردم تو همین کامنتا مجیدو مسخره کردم گفتم صداش شبیه کلاه قرمزیه همه افتادن به جونم دیگه خسته شدم از دستشون بعد اینو نوشتم شما هم ناراحت نشید لطفا (6160)
 
life
United States
۱۳۹۲-۰۶-۰۲ ۱۸:۵۲:۴۵
امیرحسین خر کیه ولمون کن بابا (3768)
 
۱۳۹۴-۰۳-۳۰ ۲۲:۳۵:۵۶
خر عمته بی تربیت (7733)
 
۱۳۹۲-۰۶-۰۳ ۰۰:۱۰:۵۲
life ... خودتی الللللللللدنگ (3770)
 
۱۳۹۳-۰۱-۱۴ ۰۸:۴۲:۴۱
قربون دهنت (5993)
 
بیامی از گروه شاه خوبان
۱۳۹۳-۰۱-۱۴ ۰۹:۱۵:۴۱
سلام گروه شاه خوبان به حمایت امیر حسین تشکیل شده که قبلا توسط دو نفر به نام اطهره ومریم که با گفتن شعری زیبا برای امیر حسین طرفداران امیرحسین ودیگر افراد رابه خود جلب کرد و این گروه شعرهای زیادی برای او گفت اند که اولین شعر را برای شما می گوییم فرشته ان که جانان بود و رفت / ان که چشم امیدان بود و رفت/ رفت ان چشم اهوی صد افرین/ که باید مشد جله ای بهترین/صد افرین که نه هزار افرین / چشم اهو که نه چشم زیبای فرشته عالمین/ عالمینان با دیدنت ذوق می کنند/ ذوق که هیچ بلکه زخود گل می کنند/اما افسوس نخور ای گل بونه/ که نداری طرفی جز من دیوونه/من که برای دیدنت دست بر دعا برداشته ام/ منکه برای نیستند با به فرار بنهاشته ام/چون من برای سیمای چهره این جور گفتم/ بس هرچه گفتم تابه حال راست گفتم خوب امید وارم از این لذت کامل برده باشید وهمچنین مارا یاری کنید هیچ درنگی نداشته باشید به راستی این گروه وجود دارد بس بهگروه ما به بیوندید تا امیر حسین عزیز به فراموشی سبرده نشود (5994)
 
الياس
۱۳۹۲-۰۶-۰۳ ۲۲:۲۰:۲۷
امير حسين مثل بقيه خوشكلا مغرور نبود خاكى بود (3805)
 
انشرلی
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۰۰:۲۶:۱۸
لعنت بر این اقایونی که فکر میکنن شخصیتو مردونگی به فحش دادن وبا ابروی مردم بازی کردنه انشاالله تو زندگی خودتونم مردم باهاتون چنین رفتاری داشته باشن تا بفهمین چه قدر درد داره (3900)
 
sog_and
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۱۷:۱۳:۲۱
بس کنید دیگه این برنامه تموم شده شما هنوز درگیرید
به شما چه ربطی داره که امیرحسین چی می پوشه عشقش میکشه دوست داره شما به فکر تیپ و قیافه خودتون باشید هر چیربگید اون خودشو به خاطر شما بدبختا ناراحت نمی کنه اصن آدم حسابتون نمی کنه (3918)
 
sog_and
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۱۷:۱۸:۱۸
بس کنید دیگه این برنامه تموم شده شما هنوز درگیرید
به شما چه ربطی داره که امیرحسین چی می پوشه عشقش میکشه دوست داره شما به فکر تیپ و قیافه خودتون باشید هر چیربگید اون خودشو به خاطر شما بدبختا ناراحت نمی کنه اصن آدم حسابتون نمی کنه صداش هم تو این سه سال از همه بهتر بوده (3919)
 
پریسا
United States
۱۳۹۲-۰۶-۱۱ ۱۱:۴۱:۰۳
.... شما هیچی حالیتون نیست امیرحسین خودش تو فیس بوک به کسی که ازش پرسیده بود گی(همجنس باز) هستی یا نه گفته بود نه بعدشم کسی که همجنس بازه اجازه نمیدن بیاد تو آکادمی... (3925)
 
negar
۱۳۹۲-۰۶-۲۴ ۱۴:۳۱:۱۱
فقط میتونم بگم واسه همتون متاسفم که وقتتونو ذهنتونو پای اینجور آدما میدارین که حتی ذره ای ارزش ندارن واقعا بی ارزشین نمیتونم بفهمم آدمایی مثل شما چه قدر میتونن حقیر باشن که حتی به امثال مجید امیرحسین... فکرکنن (4167)
 
shabnam
United States
۱۳۹۲-۰۷-۰۳ ۱۵:۰۲:۰۹
vaghan vagh yani vaghan baratooooon moteasefa vaghan hamin (4299)
 
shabnam
United States
۱۳۹۲-۰۷-۰۳ ۱۵:۰۶:۲۴
vaghan kesi ke in matlabo dade biroon moshkele maghzi dare bi chare barash moteasefam enshaalah shafa peyda mikone baad agaram amirhoseim hamjensgara bood ke rish nemizasht man ke amir hosseino kheili doos daram (4300)
 
ava
۱۳۹۲-۰۸-۰۲ ۰۱:۳۸:۳۶
این حرفاچیه درباره ی مردم میگید?
نبایدتوزندگی دیگران دخالت کردخیلی کاراشتباهیه.
حالااگه امیرحسین واقعاهم همچین آدمی باشه به کسی ربط نداره وزندگی خودشه,بایدراحت باشه,مثه همه ی ماکه دوست داریم راحت زندگی کنیم وسلیقه ی خودمونو داریم... (4547)
 
خوشکل خانوم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۸-۰۷ ۲۰:۱۵:۳۲
به نظر من همش دروغی بیش نیست (4587)
 
سامین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۸-۱۹ ۲۰:۴۲:۵۸
خدا ستار العیوب است .یعنی خدا اشکالات هر انسانی را می پوشاند.قطعا خدا از کسانی که عیب و اشکال و نقص دیگران را افشا میکنند ناراضی است . غیبت کردن از یک انسان با هردین و فکر و اندیشه ای کار ناپسندی است به حدی که خداوند غیبت کردن را مانند خوردن گوشت برادر مرده میداند !!!!!حالا اگر این غیبت در رسانه ای باشد که هزاران و بلکه ملیونها شخص مخاطب داشته باشد گناه این عمل زشت به همان تعداد شنوندگان افزایش مییابد .کسانی که متعمدانه مطالبی در خصوص یک شخص منتشر میکنند بدانند که در آخرت این جزو حق ناس از آنها بازخواست خواهد شد .یا ایهاالناس علیکم به انفسکم .ای مردم فقط به اعمال خود و اندوخته های آخروی خود کار داشته باشید . از خدا استغفار نمایید و حتی اگر مطالب درج شده شما صحیح باشد باز افشای آنها غیبت شخص محسوب میگردد .خوش دل باشید . (4708)
 
۱۳۹۲-۰۸-۱۹ ۲۳:۲۰:۳۴
متاسفانه این ملت ایران که خیلی ادعا فرهنگو مسلمون بودن دارن این چیزا سرشون نمیشه اینقدر بدبین و بی شخصیت شدن والا از ما ایرانیا بعیده یه حرفا اراجیفی تو فیسبوک خوندم که مردم به هم میزدن که نگو رحم و مروت ندارن اصن به شما چه خون خودتو کثیف تر میکنین فیسبوک شده یه رشته فحش شناسی بذارن سر یه ترم پرفسور میشن الهی مثل دایناسور این هرزه های لجن منقرض شن تو همین دنیا جزای زر زر مفتشونو بگیرن به حق امام حسین واین شب های عزیز (4722)
 
۱۳۹۲-۰۸-۱۹ ۲۳:۲۴:۳۷
جالبه اینایی که فقط بلدن فحش بدن خودشون جنبه فحش شنیدن ندارن وحتی خودشونو مودب هم میدونن اینو تو فیسبوک فهمیدم یعنی این همه روانی داریم تو جامعه وای بر ما (4724)
 
بروسلی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۸-۲۴ ۱۶:۵۳:۴۱
بچه ها من گام بگام ندارم حالا تمرینامو از رو چی بنویسم میخام گریه کنم (4777)
 
شهره
۱۳۹۳-۰۳-۰۷ ۲۰:۳۴:۵۵
چه ربطی داشت به موضوغ (6413)
 
۱۳۹۲-۰۹-۰۸ ۱۶:۵۷:۵۳
اگه ازمون صدا رو نگاه میکردید میدیدید که حدود 6 یا 7 نفر دیگه هم بودن که گوشواره داشتن اگه حداقل یکی از اونا قبول میشدن همه کاسه کوزه ها سر امیرحسین شکسته نمیشد یه خرده با هم مهربون باشیم بد نیست (4935)
 
۱۳۹۲-۰۹-۱۴ ۱۴:۵۶:۰۵
ازش متنفرم (4999)
 
مژگان
۱۳۹۲-۰۹-۱۶ ۲۳:۲۹:۳۰
اینقد پشت سر امیر حسین بدبخت حرف نزنید اون خیلی پسر خوبیه (5038)
 
۱۳۹۲-۰۹-۲۱ ۱۴:۰۵:۲۵
چره تو زندگیش دخالت میکنین مگه وکیل وسیشین ؟فضولیش به شما نیومده!!!!!!!!!!!!!!! (5087)
 
زهرا
Germany
۱۳۹۲-۱۰-۰۲ ۰۰:۰۰:۲۴
ما ودخترم هستی عاشق برنامتون بودیم (5184)
 
سحر
۱۳۹۲-۱۰-۰۲ ۱۴:۲۷:۴۳
واقعاخجالت اوره!پشت سرهمه منوتویی هااین حرفارودراوردن،کی بشه دست خودکثیفشون روبشه.امیرحسین خیلی هم گله چشم همه حسوداش کورشه الهی (5189)
 
حسین
۱۳۹۲-۱۰-۰۵ ۱۱:۵۳:۴۱
دقیقا با حرفت موافقم.اینا همه چرته.حسودیشون میشه ... (5215)
 
یلدا
۱۳۹۳-۰۶-۱۷ ۱۶:۵۸:۰۰
لایـــــــــــــــــــــــــــک منم موافقم (6850)
 
صبا
۱۳۹۲-۱۰-۰۵ ۱۳:۴۴:۲۹
اگه بخوام منصفانه نگاه کنم به این مساله فی الواقع به شما هیچ ربطی نداره !من از اول طرفدار این آقا بودم چون صدای زیبایی دارن مخصوصا زمانی که کاروان دشتی از گوشه های موسیقی مملکتش رو خوند !!! شما چرا به قابلیت های فرد و اثری که از خودش به جا میذاره توجهی ندارین !!!! خداییش از ارمیا با اون وضعیتش بهتر عمل کرد !!در این که شکی نیست !!! پس چرا بیچاره رو دارین تیکه پاره می کنین !!!چون خودتون این آزادی عمل رو تو مملکتتون ندارین بهش حسودی میکنین؟ والا برا مردم مسلمام ایران زشته!!!مردم دنیا یه حساب دیگه رو ما مسلمونا باز میکنن !!!! (5216)
 
عاشق خوشتیپا مث خودم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۱۰-۱۳ ۱۷:۰۵:۳۳
بقول خودش که میگه ادم باید ازادی داشته باشه شمام مث اونایی هستین که دیدن همه دخترا عاشق یک ادم خوشتیپ شدن کم اوردین الکی به بیچاره تهمت زدین دارین از حسادت میسوزین (5270)
 
نرگس
۱۳۹۲-۱۲-۰۳ ۱۴:۵۰:۴۷
باهات موافقم
عاشقتم (5692)
 
یلدا
۱۳۹۳-۰۶-۱۷ ۱۶:۵۷:۲۳
منم موافقم
این چیزا رو در مورد امیر حسین نگین
درمورد ارمیا هم بد قضاوت کردن
نفر بعدی کیه؟
هان؟ (6849)
 
نوشین
۱۳۹۲-۱۰-۲۸ ۱۱:۴۳:۴۵
اصلا باورم نمیشه (5381)
 
علی
۱۳۹۳-۰۱-۲۹ ۰۵:۴۹:۳۶
واقعامتاسفم برای برنامهآکادمی گوگوش ولی ازخانم هلن تشکرمیکنم (6094)
 
شبنم
۱۳۹۳-۰۴-۱۸ ۱۵:۲۱:۳۶
واقعا ااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا باورم نمیشه (6643)
 
مهرناز
۱۳۹۳-۰۴-۲۳ ۱۸:۵۱:۴۵
و خداوند عقل را آفرید (6654)
 
۱۳۹۳-۰۶-۲۲ ۰۲:۲۴:۱۲
ولی فکرکنم به بعضیاکه رسیده کم اورده مهرنازجون (6858)
 
شقایق
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۸-۳۰ ۱۷:۰۱:۰۳
متاسفم برای رسانه ها!این همه حقوق مسلمانان و کاتولیک های بدبحت توی آمریکا زیر پا گذاشته می شه هیچ کس صداش درنمیاد. (7111)
 
ندا
۱۳۹۳-۰۹-۰۶ ۰۰:۳۴:۰۷
موندم چقدمیشنن فک میکنن تا یه حرفی حدیثی واسه اینجوراشخاص درمیارن واقعا متاسفم براشون (7123)
 
ماه
۱۳۹۳-۱۰-۱۲ ۲۰:۳۸:۱۲
واقعا که (7236)
 
طرفدار امیرحسین
۱۳۹۴-۰۳-۳۰ ۲۲:۳۲:۰۶
هیچکس حق توهین به این عشقو نداره ... مگه ایران خیلی پوششش عالیه ؟!؟ والا بدتر از امیرحسین توی جامعه ی ماست ، و تا وقتی دور و برتونو با دقت ندیدین لطفا حرف اضافه نزنید. (7732)