وزیر دفاع انگلیس: خشم مردم از ازدواج همجنس گرایان
شنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۱۶:۰۴
کد مطلب: 9482
گزارشگر :
 
وزیر دفاع انگلیس: خشم مردم از ازدواج همجنس گرایان
وزیر دفاع انگلیس با اشاره به اینکه بسیاری از انگلیسی‌ها مانند او مخالف ازدواج زوج های همجنس گرا هستند، تاکید کرد که این نوع ازدواج منجر به خشم حقیقی میان مردم شده است.
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه انگلیسی تلگراف "فیلیپ هاموند"(Phillip Hammond) وزیر دفاع انگلیس با اشاره به اینکه قوانین مربوط به ازدواج زوج های همجنس گرا منجر به ایجاد حس واقعی خشم میان مردم این کشور شده است، اعلام کرد که مخالفت او با این نوع ازدواج باعث شده است که او جزء اقلیت های پارلمان انگلیس قرار بگیرد.

هاموند در عین حال گفت که دیدگاه هایی که او درباره ازدواج همجنس ‌گرایان دارد، توسط تعداد بیشماری از مردم حمایت می شود.

شبکه تلویزیونی بی بی سی در پوشش اظهارات هاموند به نقل از وی نوشت که این وزیر محافظه کار انگلیسی از دولت لندن به دلیل صرف زمان زیاد برای بحث درباره ازدواج زوج های همجنس ‌گرا انتقاد کرد و گفت که اتخاد چنین سیاستی منجر به خشم بسیاری از مردم شده است.

هاموند در این باره گفت: من هیچ وقت فکر نمی کردم که این (ازدواج همجنس ‌گرایان) موضوعی باشد که ما باید روی آن تمرکز کنیم.

بر اساس نوشته این شبکه تلویزیونی، ازدواج زوج های همجنس گرا منجر به ایجاد شکاف میان حزب محافظه کار انگلیس شده است و تقریبا نیمی از اعضای پارلمان انگلیس در رای آزاد ماه فوریه سال جاری خود به لایحه ازدواج همجنس گرایان، مخالفت خود را اعلام کردند اما با این حال "دیوید کامرون" نخست وزیر و همکاران نزدیک وی مانند "نیک کلگ" و "اد میلیبند" قاطعانه حامی این نوع ازدواج هستند.

وزیر دفاع انگلیس که در اعلام مخالفت خود با این نوع ازدواج بی پرده عمل کرده است، به بی بی سی گفت: حس واقعی از خشم میان بسیاری از مردمی که ازدواج کرده اند به وجود آمده است مبنی بر اینکه هر دولتی تصور می کند که توانایی تغییر تعریف قانونی مانند ازدواج را دارد.
Share/Save/Bookmark