۱
کدام کشورها دارای بیشترین آمار قربانیان آزار جنسی هستند؟
پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۱ ساعت ۱۵:۴۰
کد مطلب: 8186
گزارشگر :
 
بر خلاف تبلیغات صورت گرفته علیه جوامع شرقی در طول هفته های گذشته پس از تجاوز گروهی به زنی در هند، آمار زیر نشان دهنده ی رتبه بالای جواع غربی در میزان قربانیان ناشی از اذیت و آزار جنسی است.
جدول زیر 19 کشور اول جهان را در زمینه داشتن بیشترین قربانیان آزار جنسی نشان می دهد.

به گزارش رسانه ایران بر خلاف تبلیغات صورت گرفته علیه جوامع شرقی در طول هفته های گذشته پس از تجاوز گروهی به زنی در هند، آمار زیر نشان دهنده ی رتبه بالای کشورهای غربی در میزان قربانیان ناشی از اذیت و آزار جنسی است.

نکته جالب در این میان، عملکرد بی بی سی فارسی است که در برنامه "نوبت شما" روز دوشنبه 25 دی ماه با موضوع اذیت و آزار جنسی، بی آنکه اشاره ای به رسوایی جنسی رخ داده در ساختمان های بی بی سی توسط "جیمی ساویل" یکی از مجریان معروف این شبکه داشته باشد، انگشت اتهام را به سوی جوامع شرقی می گیرد.

اطلاعات ذیل برگرفته از آمار موسسه تحقیقاتی عدالت و جرم  (UNICRI) در سال 2002 می باشد.بر طبق این تحقیقات، انگلیس در رتبه ششم و امریکا در رتبه سیزدهم کشورهای دارنده ی بیشترین قربانیان آزار جنسی قرار دارند.
Share/Save/Bookmark
سارا
United States
۱۳۹۲-۰۸-۲۲ ۱۵:۴۴:۳۹
فعلا که طبق گزارشاتو در سال 2011 گشور های مصر،عربستان عراق و کشورهای عربی دیگه بدترین کشورها برای زنان هستند. و قاچاق زن،ازدواج اجباری و تجاوز و آزار جنسی زنان جز درآمد اقتصادیشونه. (4765)