۱
حمله تازه داریوش سجادی به محمد نوریزاد
شنبه ۶ تير ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۱۳
کد مطلب: 26278
گزارشگر : رسانه ایران
 
پس از این «عبدالرضا تاجیک»، در برنامه افق تلویزیون دولتی «صدای آمریکا» به انتقاد از عملکرد «محمد نوری‌زاد»، «نسرین ستوده» و «محمد ملکی» پرداخت و گفت این افراد برخلاف ادعاهایشان به مسائل اخلاقی آنگونه که باید توجه نمی‌کنند.
رسانه ایران(rasanehiran.com):

داریوش سجادی فعال سیاسی و از منتقدین نظام فعلی ساکن آمریکا، در صفحه فیس بوک خود در واکنشی نسبت به صحبت های اخیر نوری زاد نوشت:

 
 
وی که خود را فردی انقلابی و مذهبی و منتقد به دولت فعلی و شخص آقای روحانی، آقای هاشمی رفسنجانی و ... می داند در ادامه نوشت:

چنین اظهاراتی ناخواسته توجه مخاطب را به علی (ع) و مشابه همین معامله و داوری ناجوانمردانه اغیار و نان به روزخواران با ایشان، معطوف می کند.

امامی که به صرافت بیان می داشت و بیان خود را ممهور به عمل خود کرده بود که:

«اگر تمام دنيا را به من بدهند حاضر نيستم دانه‌ای را از دهان مورچه‌ای بگيرم»

اما همان امام، علی رغم همه روحیات عاطفی و مهرورزانه اش وقتی در مصاف با خوارج کج فهم و صلب اندیش قاطع و محکم و خون چکان پایمردی کرد «نوری زادهای وقت» مشابه «نوری زادهای عصر» زبان به طعنه و شماتت بر علیه اش گشودند که:

«علی فاقد انعطاف و خشونت طلب و کشتارگر است»!

هر چند موتاسیون نوری زاد و امثال نوری زاد را قبلاً «استفراغ همه تظاهر و ریا و نقش بازی های ایشان» محسوب کرده بودم که کاتالیزور 88 این فرصت را به ایشان داد تا بعد از سالها زیست دو گانه سوز نهایتا تکلیف خود را با خود روشن کنند و همه نقش آفرینی ها و تئاترها و رُل ها و ریاکاری های خود طی سالهای قبل را قی کرده و بالا بیآورند.

اما و در عین حال نمی توان چنین رجعتی به خویشتن خویش این جماعت را با آن بند صلح حدیبیه «این همانی» نکرد که رسول الله تن به آن داد تا در مقابل الزامش به عودت فراریان از کفار قریش به مدینه متقابلاً ایشان برای قریشیان جهت عودت فراریان از مدینه و پناه برده به مکه تعهدی قائل نباشند.

منطق رسول الله علی رغم ترشروئی برخی اصحابش بسیار روشن بود:

فراری از مدینه النبی و پناه برده به دامان کفر حائز کمترین ارزشی نیست تا رسول الله دغدغه بازگرداندن ایشان به دامان اسلام را داشته باشد!

هر چند 1400 سال بعد نواده ایشان نیز به جد خود تاسی کرد و گفت:

امروز تاسف آنانکه ترک مان کردند و اکنون کنارمان نیستند را نمی خوریم، چرا که از ابتدا نیز در کنار ما نبودند!

شرط شادابی انقلاب «رویش و پالایش» است."

پس از این «عبدالرضا تاجیک»، در برنامه افق تلویزیون دولتی «صدای آمریکا» به انتقاد از عملکرد «محمد نوری‌زاد»، «نسرین ستوده» و «محمد ملکی» پرداخت و گفت این افراد برخلاف ادعاهایشان به مسائل اخلاقی آنگونه که باید توجه نمی‌کنند.

«عبدالرضا تاجیک»، نویسندگان روزنامه‌های زنجیره‌ای و از متهمان جریان ۸۸ که به‌خارج از کشور مهاجرت کرد، برخی از مخالفان جمهوری اسلامی مانند «محمد نوری‌زاد» را به بی‌اخلاقی در مبارزه و تلاش برای رسیدن به اهداف شخصی خود متهم کرد و گفت: “این افراد انگیزه‌های منفعت‌طلبانه، شخصی و خصوصی دارند …”

وی با اذعان به سوء‌استفاده‌های اپوزسیون از پرونده «ستار بهشتی» و خانواده وی، تاکید کرد: “نوری‌زاد از مادر ستار بهشتی سوءاستفاده می‌کند … از مادر ستار به‌عنوان یک بازیچه و هنرپیشه استفاده می‌کند تا به خواسته‌های سیاسی خود برسد … این سوءاستفاده‌گری‌های این افراد با ادعاهای اخلاقی آنها در تضاد است …”
 
Share/Save/Bookmark
محمد1
۱۳۹۴-۰۴-۰۷ ۱۲:۳۶:۳۱
این ها همه سو استفاده گر هستند (7777)