۲
انتقاد شدید دانا از بی بی سی و من و تو به دلیل حمایت از تجزیه طلبان
يکشنبه ۱۴ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۵۳
کد مطلب: 26593
گزارشگر :
 
امید شریفی دانا خطاب به بی بی سی به دلیل حمایت از تجزیه طلبان و استفاده از کارشناسان موافق تجزیه طلبی نوشت: براستی بی بی سی این افراد را از کدام جوی پیدا می کند؟؟؟
رسانه ایران(rasanehiran.com):

امید شریفی دانا، سلطنت طلب مقیم استکهلم سوئد و مجری و سازنده برنامه رودست، بارها با ساخت برنامه هایی مخالفت خود با تجزیه طلبان ایران را اعلام کرده است و در این مورد حتی دست به انتقاد از حمایت شورای ملی و رضا پهلوی از تجزیه طلبان زده است.

وی در همین راستا در آخرین اقدام خود، پس از آنکه بی بی سی فارسی در برنامه پرگار به بحث در رابطه با تجزیه ایران پرداخت در صفحه فیس بوک برنامه رودست واکنش شدیدی نشان داد.

شریفی دانا نوشت:وی همچنین در واکنش به شبکه من و تو که در برنامه ای مجریان آن از تجزیه طلبان حمایت کردند، نوشت:

گفتنی است پیش از این رسانه ایران به سابقه بی بی سی و انگلیس در حمایت از تجزیه ایران پرداخته است.(بی بی سی فارسی و کردهای تجزیه طلب-چرا ساز بی‌بی‌سی با تجزیه‌طلبان کوک می‌شود؟)

Share/Save/Bookmark
محمد1
۱۳۹۴-۰۴-۱۴ ۱۸:۲۶:۰۱
متوجه نشدم. یعنی تجزیه طلبان اومدن بری کردستان برچم درست کردن تا کردستان رو از ایران تجزیه و جدا کنند؟؟؟ ننگ بر تجزیه طلباتن منفور (7808)
 
محمد
۱۳۹۴-۰۴-۱۴ ۱۸:۲۶:۴۴
با سلام جناب دانا بی بی سی مگر کدام زمان خبر درستی ویا از کارشناسی درستکار ومطلع به امور سیاسی یا تاریخی یا اقتصادی وغیره استفاده کرده مگر در زمان انقلاب که اینحقیر یکی از دشمنان واقعی ملت ایران بی بی سی را میدانم اینحقیر شرم دارم به خانم واقای جوانک بی ثمر حتی برای نصل شخصی خودیعنی جز ننگ برای پدر ومادر نیستند تا چه رسد برای ملت اذربایجان عزیز وبا غیرت انسان منافق جز شیطان مخلوقی با او موافق نیست چون بیسوادترین وبی هویتترین وبی ثمرترین موجود زنده میتوان انهم بسختی گفت سر دبیر محترم بی بی سی چرا چنین مخلوقات را دعوت به نفاق افکنی میکنید نکنید این افراد جز ضرر برای بی بی سی چیزی نیستند وجز بی توجه کردن ملت نسبت به بی بی سی چیزی نیست وسلام (7809)