دیدار رهبری با مسئولان و کارگزاران نظام و
تصاویری که رشته های رسانه های بیگانه را پنبه کرد
چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۱
کد مطلب: 40993
تصاویری که رشته های رسانه های بیگانه را پنبه کرد
رسانه های فارسی زبان خارج از کشور و به ویژه BBC فارسی، صدای امریکا (VOA)، رادیو فردا و رادیو زمانه همواره تلاش کرده اند میان مسئولان ایرانی جدایی و اختلاف بیندازند.
رسانه ایران (rasanehiran.com):
رسانه های فارسی زبان خارج از کشور و به ویژه BBC فارسی، صدای امریکا (VOA)، رادیو فردا و رادیو زمانه همواره تلاش کرده اند میان مسئولان ایرانی جدایی و اختلاف بیندازند. به ویژه در فاصله نزدیک به برگزاری انتخابات 29 اردیبهشت در ایران و روزهای پس از آن. اما ایرانی ها نشان داده اند که در برابر دشمن مشترک خارجی، یکدل و متحدند.


در آستانه انتخابات ۲۹ اردیبهشت، استعفای علی اکبر ناطق نوری از ریاست دفتر بازرسی رهبر ایران، به منظور حضور در فعالیت های سیاسی انتخابات و حمایت از نامزدی حسن روحانی، به بهانه ای برای رسانه های برون مرزی فارسی زبان برای ایجاد شایعه و اختلاف افکنی میان رهبری و حامیان حسن روحانی تبدیل شد. در حالی که اقای ناطق نوری اعلام کرد که برای حفظ جایگاه رهبری و دور نگه داشتن آن از شائبه سیاسی کاری در انتخابات از مقام خود استعفا داده است.


بی بی سی فارسی همچنین بلافاصله پس از برگزاری مراسم دیدار کارگزاران ایرانی با رهبر فرزانه ایران و حضور در مراسم افطاری ایشان، تلاش کرد هشدار رهبری را درباره دوقطبی سازی در جامعه به پای حسن روحانی روحانی، نامزد پیروز انتخابات دوازدهم ریاست جمهوری بنویسد و میان آیت الله خامنه‌ای و حسن روحانی اختلاف افکنی کند.

در این باره بخوانید: دوقطبی سازی BBC بلافاصله پس از هشدار رهبر ایران درباره آن

Share/Save/Bookmark