همکاری رضا پهلوی و عباس فخرآور از کجا شروع شد؟
يکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۱ ساعت ۲۰:۴۷
کد مطلب: 8727
گزارشگر :
 
همکاری رضا پهلوی و عباس فخرآور از کجا شروع شد؟
اطرافیان رضا پهلوی در حالی‌ که قادر به توجیه و هضم چنین پیوندی بین رضا پهلوی و فخرآور نیستند ناباورانه از خود می‌‌پرسند: آیا رضا پهلوی از سوابق مشعشع پسرک گستاخ بی‌خبر است؟ چرا شاهزاده تن به همکاری با فرد بدنامی مثل فخرآور می دهد؟
"فضائل عزیزان" مسئول پایگاه خبری حقوق انسانی‌ و اولیه بشر در یادداشتی با عنوان "تن دادن رضا پهلوی به همکاری با عباس فخرآور از کجا نشات می‌گیرد؟" نوشت که "اطرافیان رضا پهلوی در حالی‌ که قادر به توجیه و هضم چنین پیوندی بین رضا پهلوی و فخرآور نیستند ناباورانه از خود می‌‌پرسند: آیا رضا پهلوی از سوابق مشعشع پسرک گستاخ بی‌خبر است؟ چرا شاهزاده تن به همکاری با فرد بدنامی مثل فخرآور می دهد؟"

به گزارش رسانه ایران ارگان خبری انجمن حمایت از حقوق دموکراتیک زندانیان سیاسی‌ نوشت که "امیر عباس فخرآور که دوست می‌دارد خود را "پسرک گستاخ" بنامد به برکت چهره سازی‌های غیر واقعی‌ بخش فارسی‌ صدای امریکا و سپس صدا و سیمای جمهوری اسلامی شخصیت کمابیش شناخته شده‌ای در بین ایرانیان می باشد."

فضائل عزیزان در این مطلب می آورد: "سوابق او از همکاری با حفاظت اطلاعات زندان اوین گرفته تا معرفی‌ خود به عنوان رهبر جنبش دانشجویی و نویسنده و ژورنالیست و همکاری برادرش (آرش) با وزارت اطلاعات، آن قدر قطور و زبانزد خاص و عام است که اگر بخواهیم حتی به صورت اجمالی‌ و فهرست وار بدان ها اشاره کنیم، مثنوی هفتاد منی می شود که آن سویش ناپیدا است."


وی ابراز داشت: "رضا پهلوی اخیراً برای انجام کنفرانسی در واشنگتن در جهت معرفی سوپر شورایش دست همکاری به سوی امیر عباس فخرآور دراز کرده است. این عمل رضا پهلوی علاوه بر اینکه مستمسک جدیدی را برای حمله رقبا و منتقدینش فراهم کرده است بلکه موجبات بهت و حیرت اطرافیان و حامیان پر و پا قرص‌اش نیز گشته است."

در ادامه این مطلب در پایگاه خبری حقوق انسانی‌ و اولیه بشر می آید: "اطرافیان رضا پهلوی در حالی‌ که قادر به توجیه و هضم چنین پیوندی بین رضا پهلوی و فخرآور نیستند ناباورانه از خود می‌‌پرسند: آیا رضا پهلوی از سوابق مشعشع پسرک گستاخ بی‌خبر است؟ چرا شاهزاده تن به همکاری با فرد بدنامی مثل فخرآور می دهد؟"

فضائل عزیزان اظهار می دارد که "آغاز داستان این همکاری و پیوند بر می گردد به یک مهمانی که در تاریخ ۱۳ آوریل ۲۰۱۲ در منزل شخصی‌ سینا دبستانی برگزار شد. در این مهمانی که که آقایان نوری علی‌ و فواد پاشایی و تنی چند از اعضای حزب مشروطه به همراه فریبا داودی مهاجر و …حضور پیدا می کنند و بساط عیش و نوش را می گسترانند و شروع به رقص و … می کنند. از مراسم رقص و برخی‌ از حرکات غیر متعارف فواد پاشایی با خانم … فیلمبرداری می شود و این فیلم به نحوی در اختیار فخرآور قرار داده می شود و فخرآور بخشی از آن‌ را به صورت عکس (اسکرین شات) در فیسبوک و وبلاگ خود منتشر می‌کند و به صورت غیر مستقیم از طریق سینا دبستانی به حزب مشروطه می فهماند که قضیه فیلم جدی است."

وی ادامه می دهد: "در همان کشاکش و اوج بحران و درگیری، فخرآور قسمت‌هایی‌ از فیلم موصوف را جهت انتشار و زیر فشار گذاشتن اعضای حزب مشروطه و رضا پهلوی به "پایگاه خبری حقوق انسانی‌ و اولیه بشر" ارسال می‌دارد اما سردبیر سایت بنا بر ملاحظات اخلاقی‌ و سیاسی حاضر به انتشار آن نمی شود. بعد از گذشت چند ماه از این کشمکش، حزب مشروطه به مصالحه و به بازی گرفتن فخرآور در شطرنج سیاست رضایت می دهد و بدین گونه سلطنت طلبان با استیصال به همکاری های همه جانبه با "پسرک گستاخ" تن در می دهند و همه رسوایی‌ های ناشی‌ از این همکاری نامبارک را به جان می خرند."

Share/Save/Bookmark