جنگ در خانه؛
جاسوسی پهپادهای آمریکایی از معترضان
صدای آمریکا خاموش است!
چهارشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۰ ساعت ۲۲:۳۷
کد مطلب: 6297
مرجع : Democracy Now
مترجم :
 
پلیس نظامي محلی ایالات متحده تصدیق کرد که به ذخيره ی ادوات جنگی و استفاده از هواپيماهاي كنترل از راه دور مبادرت کرده است.
يك گزارش جديد از مركز تحقیقات فاش ساخت که پس از ۱۱ سپتامبر، بنگاه هاي اجرایي قوانین محلي، ۳۴ بيليون دلار از كمك هاي مالي دولت فدرال به ايالت ها را به کار گرفته اند تا تجهيزات نظامي مانند ربات هاي بمب یاب، تجهيزات ارتباطات ديجيتال و كلاه
اتحاديه آزادي های مدنی آمریکا يك گزارش جديد منتشر ساخته و طی آن از دولت تقاضا نموده تا قوانین حفظ حریم های خصوصی را در مورد تجسس های هواپيماهاي بدون سرنشين تدوین کند؛ به ويژه براي مردمي كه در اعتراض ها و تظاهرات درگير هستند.
هاي ايمني كولار را به دست آورند.

جرج شولز بر طبق گزارش مرکز تحقیقات بيان مي كند كه «مقدار زيادي از اين ادوات و تكنولوژي ها مدت زيادي است كه در اطراف ما مي باشند، اما به محض اينكه آنها به دست آورده مي شوند، براي مثال، یک قانون اجرایی با قدرت است که تغييردهنده ي بازي مي شود.»

«دادگاه ها و افکار عمومی بايد بپرسند كه چگونه است که این تكنولوژي ها به وسيله ي پليس كه از قدرت بيشتري نسبت به بقيه ي ما برخوردار است استفاده مي شود؟» دفاتر پليس محلي، هواپيماهاي كنترل از راه دور و بدون خلبان را نيز به اسباب كار خود اضافه كرده اند.

در ماه ژوئن يك هواپيماي بی خلبان در داكوتاي شمالي با نظارت و مراقبت به کمک پليس محلي آمد و موجب شد اولين بازداشت های محلي صورت پذيرد.

به گزارش رسانه ایران، اتحاديه آزادي های مدنی آمریکا يك گزارش جديد منتشر ساخته و طی آن از دولت تقاضا نموده تا قوانین حفظ حریم های خصوصی را در مورد تجسس های هواپيماهاي بدون سرنشين تدوین کند؛ به ويژه براي مردمي كه در اعتراض ها و تظاهرات درگير هستند.

كاترين كرامپ، یکی از وکلای دعاوی اتحاديه ی آزادي های مدنی آمريكا بين مي كند كه «ما اعتقاد داريم كه مردم نبايد از طريق پهپادها تحت نظارت باشند، فقط به اين دليل كه آنها درگير اولين فعاليت محافظتي پيشنهاد اصلاحي هستند.»
Share/Save/Bookmark