نوری زاده همچنان دفاع می کند: فاجعه منا دست و پا چلفتی ماموران بود
پنجشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۲۴
کد مطلب: 29519
مولف :
 
نوری زاده همچنان دفاع می کند: فاجعه منا دست و پا چلفتی ماموران بود
در پی فاجعه منا و حمایت نوری زاده از مقامات عربستانی، گمانه زنی های مبنی بر وابسته بودن وی و تلویزیون ایران فردا، به برخی کشورهای عربی را تقویت می کند.

به گزارش رسانه ایران، با وجود بازگشت پیکرهای شهید فاجعه منا، و رنجش مردمی، از عدم کفایت لازم سعودی ها برای مدیریت حج، برخی چهره های اپوزیسیونی که به عربستان و برخی کشورهای عربی وابسته اند، همچنان علت حادثه را متوجه آل سعود نمی دانند و از دست اندرکاران حج دفاع می کنند.

در آخرین اظهارنظر علیرضا نوری زاده در صدای آمریکا، با اشاره به آنچه که او " آمار اشتباه کشته ها از طرف ایران" خواند؛ صحبت ها و مشاهدات شاهدان عینی و افراد نجات یافته فاجعه منا را غلط و نادرست اعلام کرد و علت فاجعه منا را " دست و پا چلفتی برخی از ماموران " معرفی کرد.

فیلم

پیش از این نیز، این مدیر تلویزیون ایران فردا، در برنامه پنجره ای رو به خانه پدری، با " لوس شدن موضوع منا " اظهار داشت تا مردم زیاد ناراحت نباشند چون عربستان غرامت خواهد داد.


این نوع موضع گیری از سوی نوری زاده در حالی بیان می شود که برخی از نیروهای اپوزیسیون معتقدند که نوری زاده، نیروی وابسته به عربستان بوده و شبکه ایران فردا را به عنوان شبکه عربستان فردا معرفی می کنند.(1 - 2 - 3 )
Share/Save/Bookmark