خودکشی ستاره 27 ساله فوتبال امریکا در زندان
شنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۰۲
کد مطلب: 40561
خودکشی ستاره 27 ساله فوتبال امریکا در زندان
وکیل مدافع، مدیر برنامه و خانواده او از مرگ غیرمنتظره این بازیکن جوان ابراز تعجب کرده اند، به گفته آنها آرون هرناندز روحیه خوبی داشت و فرد افسرده یا بیماری نبود.
«آرون هرناندز» ستاره فوتبال امریکایی و بازیکن پیشین تیم «نیو انگلند پاتریوتز» که به جرم قتل زندانی بود، خودکشی کرد و در سلولش درگذشت. او هنگام مرگ ۲۷ سال داشت.

به گزارش رسانه ایران، سازمان زندان های ایالتی ماساچوست روز پنجشنبه 31 فروردین با انتشار بیانیه ای رسمی این خبر را تأیید کرد. در این بیانیه گفته شده، آرون هرناندز با استفاده از ملحفه های های تختخواب، خود را به پنجره سلولش حلق آویز کرده است.

ظاهرأ او با ایجاد موانعی مقابل در سلول مانع ورود آسان مأموران شده و پیش از رسیدن آنها جان سپرده است.

به نوشته صدای امریکا، سخنگوی سازمان زندان های ایالتی ماساچوست با ابراز تأسف از درگذشت این ستاره فوتبال امریکا گفت، تلاش پزشکان برای نجات آرون هرناندز بی نتیجه بود و در نهایت مرگ رسمی او در بیمارستان اعلام شد.

در همین حال وکیل مدافع، مدیر برنامه و خانواده او از مرگ غیرمنتظره این بازیکن جوان ابراز تعجب کرده اند، به گفته آنها آرون هرناندز روحیه خوبی داشت و فرد افسرده یا بیماری نبود.

بنا به گزارش VOA، آرون هرناندز در سال ۲۰۱۳ به جرم قتل دوست پسر خواهر زن خود به حبس ابد محکوم شد، با این حال او تقاضای تجدید نظر کرده بود و احتمال تبرئه یا کاهش محکومیتش وجود داشت. به همین دلیل خودکشی او در زندان و در جریان فرآیند دادگاه تجدید نظر، با شک و تردیدهایی همراه شده است.

سازمان زندان های ایالتی ماساچوست و مقامات دادستانی اطمینان داده اند درباره علت مرگ آرون هرناندز و احتمال قتل او تحقیق خواهند کرد.

آرون هرناندز در امریکا و از خانواده ای اهل پورتوریکو متولد شد. او علاقه زیادی به فوتبال امریکایی داشت و از بازیکنان مطرح دبیرستان و دانشگاه خود بود. او در سال ۲۰۱۰ به تیم فوتبال «نیو انگلند پاتریوتز» پیوست و دوران موفقی در این باشگاه بزرگ داشت.
Share/Save/Bookmark