پشت پرده ی شورای ملی ایران و میت رامنی
يکشنبه ۷ آبان ۱۳۹۱ ساعت ۲۱:۵۷
کد مطلب: 7512
گزارشگر :
 
پشت پرده ی شورای ملی ایران و میت رامنی
در پایان، یکی از شرکت کنندگان در این کنفرانس به کلی سرّی، برای روحیه دادن به امضاکنندکان منشور، اعلام کرد که موفق شده است امضای آقای رامنی! را در تایید شورای ملی ایران، در میان امضاهای دیگر شناسایی کند.
به گزارش رسانه ایران، سایت فرهنگ ایران در یادداشتی با توجه به برگزاری شورای مجازی ملی ایران در مهرماه 91 می نویسد:

خبرهای رسیده حاکی است که هفته پیش گروهی از ایرانیان در یک کنفرانس به کلی سری اینترنتی! از پاریس و واشنگتن به هم وصل شدند. همان طور که از ماه ها قبل پیش بینی شده بود، کمیته موقت شورای ملی، آمادگی خود را برای برگزاری نخستین کنگره این شورا در تاریخ بیست و نهم اکتبر۲۰۱۲، برابر با هفتم آبان ماه ۱۳۹۱در پاریس اعلام کرد. انتخاب تاریخ هفتم آبان برای برگزاری کنگره تصادفی نبود.

چند سال است که از سوی برخی از ایرانیان، روز 29 اکتبر برابر با هفتم آبان، به نام روز جهانی کورش بزرگ نامگذاری شده است. این روز در میان روزهای چهارم و نهم آبان، به ترتیب سالروز تولد محمدرضا شاه و ولیعهد سابق ایران قرار گرفته است و به همین دلیل از سوی سلطنت طلبان به فال نیک گرفته می شود، تا جایی که برخی از سلطنت طلبان افراطی خودسرانه روز هفتم را به روز نهم پیوند زده و ولیعهد سابق ایران را کورش رضا می نامند.

یکی از شرکت کنندگان در این کنفرانس به کلی سرّی، خبرها را به بیرون درز داد. وی گزارش کرد در این کنفرانس اینترنتی موضوع برگزاری کنگره مطرح شد و در نظر گرفته شد که کنگره در هفتم آبان گشایش یابد و نهم آبان روز پایان کنگره تعیین شود و با انتخاب اعلی حضرت! ولیعهد سابق به سخنگویی و رهبری شورا، همزمان تولد ملوکانه در سالن کنفرانس جشن گرفته شود، ولی به فرموده ی همایونی، برگزاری این کنگره تا انتخاب آقای میت رامنی به ریاست جمهوری امریکا به تاخیر افتاد.

گزارش دهنده افزود از طریق دفتر ملوکانه با خبر شده که اعلی حضرت! از طریق فخر آور! با ستاد انتخاباتی کاندیدا میت رامنی، در تماس می باشند. گزارش دهنده افزود یکی از شرکت کنندگان در این جلسه توضیح داد که ما بالا رفتن بهای دلار در ایران، بستن بازار تهران و شورش صرافان را به حساب مبارزات همایونی و شورای ملی گذاشتیم! وی افزود ما قصد داشتیم، هم آقای رامنی و هم اوباما را از قدرت نیروهای همیشه در صحنه ی شورا آگاه نماییم.

در پایان، یکی از شرکت کنندگان در این کنفرانس به کلی سرّی، برای روحیه دادن به امضاکنندکان منشور، اعلام کرد که موفق شده است امضای آقای رامنی! را در تایید شورای ملی ایران، در میان امضاهای دیگر شناسایی کند.

ما با شنیدن این خبر شگفت انگیز، از یکی از کارشناسان خبره در خواست کردیم که این موضوع را بررسی، و صحت و سقم این خبر را گزارش دهد.

کارشناس یاد شده پس از بررسی گزارش داد که گویا امضای آقای میت رامنی با نام مستعار (مرتضی- ر) کمی پایین تر از امضای (بهنام چگوارا) و (قودوغعلی خیاری) زینت بخش سایت اینترنتی شورای ملی می باشد.

چند هفته پیش در برنامه افق در صدای امریکا، اعلی حضرت ولیعهد سابق! مدعی شد که این آخرین تیر ترکش وی می باشد، و حتما باید به هدف بخورد. این طور که به نظر می رسد، ولیعهد سابق روی انتخاب آقای رامنی به ریاست جمهوری شرط بندی! کرده است و اگر این طور نشود و آقای اوباما از صندوق های رای بیرون آید، بر کدام مصیبت باید گریست؟ حکومت اسلامی یا اپوزیسیون متوهم؟
Share/Save/Bookmark