۲
دردسرهای تازه برای جم تی وی
يکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۱ ساعت ۲۱:۱۷
کد مطلب: 8728
گزارشگر :
 
گفته شده که سعید کریمیان راه حلی برای رفع این مشکل به این شرکت ها ارائه داده است. وی در ازای دریافت مبلغی از آنها پخش این تبلیغات را از شبکه های جِم متوقف خواهد کرد!
پس از قطعی دو هفته ای شبکه جم و با آغاز به کار مجدد شبکه های جم، گروه جِم با مشکلات جدیدی رو به رو شده است.

به گزارش رسانه ایران و به نقل از منابع اینترنتی، کمبود تبلیغات بازرگانی و فشار از سوی ایران بر شرکت های تجاری که به این مجموعه تبلیغات محصولات یا خدمات خود را سفارش می دهند به دردسری تازه برای این شبکه تبدیل شده است.

البته گروه جم برای حل این مشکل دست به ابتکاری عجیب و به شدت غیرتجاری زده است که در آن با ایجاد تغییر در شماره های ارتباطی تبلیغات شرکت های تجاری به پخش این تبلیغات در شبکه های گوناگون جِم می پردازد که این امر باعث ایجاد مشکلاتی نیز برای این شرکت ها شده است.


از جمله می توان به سردرگمی و نارضایتی مردم از این شرکت های تجاری به دلیل عدم دریافت محصول و یا خدمات خریداری شده اشاره کرد. 

گفته شده که سعید کریمیان راه حلی برای رفع این مشکل به این شرکت ها ارائه داده است. وی در ازای دریافت مبلغی از آنها پخش این تبلیغات را از شبکه های جِم متوقف خواهد کرد!

منابع اینترنتی اظهار داشته اند که گروه جِم به مدیریت سعید کریمیان که در حال غرق شدن در مشکلات خودش است و برای کسب درآمد دست به هر کاری می زند.
Share/Save/Bookmark
معترض
۱۳۹۱-۱۲-۲۷ ۱۳:۲۷:۰۵
واقعا فکر می کنید سایت خیلی خوبی دارید
حتما فکر می کنید مردم هم خر هستند چرا خبرهایی که می زنید رو می دزدید شماها با این منافق ها هیچ فرقی ندارید من این مطلبی رو که زدید عینا در عموست دیدم باید به اطلاعتان برسونم که بیشتر خبرهایی که می زنید از بچه های ماهواره است یا اهورا ایرانی یا ستلایت لست نیوز یا عموست یا...
واقعا فکر می کنید دزدی از خونه مردم بالا رفتنه متاسفم برایتان (2494)
 
ahmad
۱۳۹۴-۰۲-۳۰ ۰۱:۵۵:۱۴
شبکه جم فوقلاده است (7656)