پرچم همجنس بازی در بی بی سی بالاست
شنبه ۵ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۵۳
کد مطلب: 36396
مولف : محمود شریعتی
 
پرچم همجنس بازی در بی بی سی بالاست
همجنسبازی را بخشی از طبیعت، آزادی، حیات، نور، هنر و روح انسان نمایش می دهند. این را بی بی سی برای مخاطبان فارسی زبانش که اکثرا در ایران، افغانستان و تاجیکستان حضور دارند القا می کند.
رسانه ایران (Rasanehiran.com):
همجنسبازی را بخشی از طبیعت، آزادی، حیات، نور، هنر و روح انسان نمایش می دهند. این را بی بی سی برای مخاطبان فارسی زبانش که اکثرا در ایران، افغانستان و تاجیکستان حضور دارند القا می کند. سازگاری با طبیعت انسان پر رنگ ترین ابزار توجیه همجنس بازی است. ابزاری که بی بی سی فارسی هم در متقاعد سازی مخاطبانش استفاده می کند. اینکه همجنس بازی هیچگاه با طبیعت و حیات طبیعی انسان سازگاری داشته یا نه یک بحث مفصل علمی دارد که از حیطه این نوشته خارج است. اما برای ما که مسلمانیم قرآن بهترین حجت است و می توانیم از آیات مربوط به قوم لوط نظر قرآن درباره طبیعی بودن این گرایش در انسان آنچنان که اکنون در اروپا رایج شده است را دریابیم.
همجنس بازی برای مسلمانان
در آیه ۲۸ سوره عنکبوت آمده است که احدی قبل از قوم لوط همجنس باز نبوده اند. از طرف دیگر لوط به کسانی که برای تجاوز به مهمان های او به داخل خانه اش هجوم بردند پیشنهاد کرد که به این کار دست نزنند و در عوض او دخترانش را به ازدواج شرعی آن ها در خواهد آورد.(حجر آیه ۷۱) . از این آیات می توان دریافت که پایه گذاران همجنس بازیی در جهان با زنان نیز رابطه جنسی داشته اند. چرا که از این راه تولید نسل می کردند. اما از روی آنچه قرآن شهوت می خواند با مردان نیز رابطه جنسی برقرار می کردند.
حال بر می گردیم به اصل مطلب. بی بی سی فارسی که مدعی آزادی عقاید و احترام به همه عقاید است چطور اعتقادات حداقل ۹۰% مخاطبانش که مسلمانان فارسی زبان هستند را نادیده می گیرد و همجنس بازی را طبیعی می خواند؟
پس از حملات تروریستی اورلاندو ابتدا قاتل را مسلمان و سپس همجنس باز معرفی می کند. اخیرا بی بی سی فارسی از همخواب عمر متین به عنوان همجنس هم رونمایی کرد. این سلسله اقدامات بی بی سی فارسی را نیز می توان در جهت قبح زدایی از همجنس بازی در میان مسلمانان تلقی کرد. به این معنا که می شود یک مسلمان هم اعتقاد به دین داشته باشد و هم همجنس بازی کند.
بازی با کلمات
یکی دیگر از اقداماتی که رسانه های دنیا از جمله بی بی سی فارسی در مسیر قبح زدایی از همجنس بازی انجام داده اند، استفاده از کلمات و واژگان تازه و پر طمطراق مثل «دگر باشی» «دگرباش جنسی» و «همجنس گرا» به جای استفاده از واژه اصیل «همجنس بازی» است. این کار باعث عادی شدن به کار گیری این کلمات به جای واژه همجنس بازی است و در نهایت معنا و مفهوم این عمل زشت برآمده از شهوت رانی بشر را تغییر داده و بعنوان یک گرایش طبیعی جلوه دهند.
Share/Save/Bookmark