«ضد همجنسگرا» برچسب جدید برای مسلمان هراسی
چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۵۴
کد مطلب: 36206
«ضد همجنسگرا» برچسب جدید برای مسلمان هراسی
در سرتاسر جهان از گروه های مختلف قومی و مذهبی (از مسیحیت تا یهودیت)، سازمان های مردم نهاد و جمعیت های انسان دوستانه علیه همجنسگرایی مطلب می نویسند و شعار می دهند، اما هیچکدام بازیچه رسانه ها نمی شوند.
پس از حادثه تروریستی اورلاندو طوفان هجمه های رسانه ای علیه مسلمانان دوباره وزیدن گرفت. هنوز مشخص نشده است که انگیزه عمر متین مبارزه با همجنسگرایی بوده یا عقده گشایی های روانی. یک روز پس از انتشار این خبر، مشخص شد که او خودش بارها به کلوب شبانه همجنسگراها می رفته و حتی اختلال روانی در زندگی با همسرش خبر ساز شد.
با این حال بی بی سی فارسی دست به قلم شده و برچسب تازه ای برای مسلمان هراسی تولید کرده است. بی بی سی فارسی امروز از ابطال ویزای یک روحانی شیعه ضد همجنسگرا خبر داد. به گفته بی بی سی فارسی دولت استرالیا ویزای این روحانی را به دلیل آنچه عقاید ضد همجنسگرایی خوانده ابطال کرده است.
این درحالی است که در سرتاسر جهان از گروه های مختلف قومی و مذهبی (از مسیحیت تا یهودیت)، سازمان های مردم نهاد و جمعیت های انسان دوستانه علیه همجنسگرایی مطلب می نویسند و شعار می دهند، اما هیچکدام بازیچه رسانه ها نمی شوند.
Share/Save/Bookmark