برندگان احتمالی گلدون کلوب چه کسانی هستند؟
يکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۲
کد مطلب: 39384
برندگان احتمالی گلدون کلوب چه کسانی هستند؟
فیلم های مهتاب، لالالند و منچستر ساحلی باز بیشترین شانس برای بردن جوایز گلدن گلوب ۲۰۱۷ را دارا هستند.
فیلم های مهتاب، لالالند و منچستر ساحلی باز بیشترین شانس برای بردن جوایز گلدن گلوب ۲۰۱۷ را دارا هستند.

به گزارش رسانه ایران؛ صدای آمریکا در گزارشی، برندگان احتمالی گلدن گلوب را معرفی کرده است. به نوشته VOA، منتقدان فیلم در وب سایت های گوناگون به این پیش‌بینی ها پرداخته اند.

صدای آمریکا نوشت:
«مجله رولینگ استونز تلاش کرده برندگان گلدن گلوب امسال را پیش بینی کند و در مقاله ای که در وب سایت این مجله منتشر شده، نوشته که این پیش بینی ها به قدر همان گوی طلایی گلدن گلوب، طلایی است.»
به زعم منتقدان، فیلم «مهتاب» برنده احتمالی گوی طلایی در رده درام خواهد بود. با این حال رولینگ استونز، فیلم «منچستر ساحلی» شایسته حقیقی گوی طلایی است.

فقط این مجله نبود که شانس فیلم مهتاب برای برنده شدن بالا می داند؛ سایت فوربز نیز فیلم مهتاب را به دلیل «اوریجینال» بودن فیلم، برنده احتمالی‌ دانسته و او می گوید که مهتاب در کل فیلم مهمتر و بهتری است.

به نوشته صدای آمریکا، مجله «ونیتی فیر» نیز در مقاله ای به دو فیلم «منچستر ساحلی» و «مهتاب»، بیشترین شانس بردن جایزه بهترین فیلم درام داده شده. به اعتقاد ونیتی فیر از آنجا که در «منچستر ساحلی» ستارگان معروفی ایفای نقش کرده اند، پیش بینی اش برای بردن این فیلم است.

در رده فیلم های موزیکال، فیلم لالالند شانس برنده شدن دارد. منتقدان مختلف در رده فیلمهای موزیکال/کمدی، فیلم «لا لا لند» را متفق برنده احتمالی دانسته اند.

در میان کارگردانان نیز، از نظر رولینگ استونز، بری جنکینز کارگردان فیلم «مهتاب» است. اما بر اساس پیش بینی‌ فوربز دیمین شازل، کارگردان لا لا لند برنده احتمالی است.

اما لالالند در یک جای دیگر نیز نماینده دارد. به زعم VOA، در بخش بهترین بازیگر مرد در رده موزیکال اکثر منتقدان ۱۰۰ درصد شانس را به رایان گازلینگ (فیلم لا لا لند) داده اند.

در بخش بهترین بازیگر فیلم مرد در رده ملودرام اما نظرها متفاوت است. ر برخی‌ وبسایت ها مانند رولینگ استونز، رقابت‌ها نزدیک است و یک برنده احتمالی‌ را دنزل واشنگتن (فیلم حصارها) دانسته است. برخی از منتقدان نیز پیش بینی‌ می کنند کیسی افلک (فیلم منچستر ساحلی) برنده این جایزه شود.

برنده احتمالی‌ جایزه بهترین بازیگر زن در رده درام هم به اتفاق نظر منتقدان، ناتالی پورتمن برای بازی در فیلم «جکی» در نقش ژاکلین کندی بیشترین شانس بردن را داده اند و در رده موزیکال/کمدی هم اِما استون (لا لا لند) را برنده احتمالی گلدن گلوب می‌بینند.

                                                                  ناتالی پورتمن

اما در بخش سریال های تلویزیونی، مجله رولیگ استون احتمال می‌دهد سریال «Game of Thrones» جایزه بهترین سریال درام را بگیرد.

در گزارش صدای آمریکا آمده که در بسیاری از وبسایت‌ها پیش بینی‌ شده که قوی‌ترین رقیب در بین سریال‌ها «مردم بر ضد او جی‌ سیمسون» است که نامزد بیشترین جوائز شده است.
Share/Save/Bookmark