۱
کلیپ/چرا اپوزیسیون منکر عملیات تروریستی داعش در ایران می‌شود؟
سه شنبه ۱۵ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۲۶
کد مطلب: 36620
کلیپ/چرا اپوزیسیون منکر عملیات تروریستی داعش در ایران می‌شود؟
سوالی که به ذهن خطور می کند آن است که چرا اپوزیسیون سعی دارد عملیات بمب گذاری تروریست های داعشی در تهران را نفی کنند؛ طبق اسناد ارائه شده در مستند در عمق ناکامی، عناصر ضد انقلاب هزینه های مربوط به این عملیات را متقبل شده اند. آیا قرار است اطلاعات دیگری درآینده از طرف تروریست های دستگیر شده درباره ارتباط با ضدانقلاب پخش شود، که افرادی مانند شهرام همایون و علیرضا نوری زاده منکر حضور داعش در ایران می شوند؟!

به گزارش رسانه ایران، پس از دستگیری عوامل داعش در ۲۵ خرداد و انتشار خبر مربوطه از تریبون وزارت اطلاعات، چهره های اپوزیسیون، دستگیری بمب گذاران داعشی در ایران را به سخره گرفتند.

علیرضا نوری زاده، مدیر و برنامه ساز تلویزیون ایران فردا که به گفته دیگر چهره های اپوزیسیون، از طرف عربستان حمایت مالی می شود، مدعی شد " رفاقت جمهوری اسلامی با داعش و القاعده یک رفاقت ابدی است. "

نوری زاده در ادامه برنامه خود تاکید کرد که این ادعای وزارت اطلاعات به دلیل عدم انتشار تصاویر تروریست های دستگیر شده، پایه و اساس ندارد.

همچنین در طرف دیگر شهرام همایون نیز در تلویزیون کانال یک با تمسخر فیلم دستگیری تروریست های داعشی در تهران، مدعی شد که فیلم دستگیری ساختگی است. وی در ارائه ادله خود اظهار داشت " که چطور ممکن است یک گروه تروریستی در تهران در یک اتوموبیل تابلویی بمب گذاری بکند و در خانه ای که تروریست های هستند اسلحه نباشد و هیچکس برای آن خانه دیده بانی نکند؟ این فیلم را نشان هرکسی بدهید می خندد؟"

اظهاراتی که نشان می دهد گویا شهرام همایون انتظار آن داشت تا تروریست های داعشی با تویوتا لنکروز و پرچم و لباس مخصوص خود در خیابان های تهران حاضر شوند!

حال سوالی که به ذهن خطور می کند آن است که چرا اپوزیسیون سعی دارد عملیات بمب گذاری تروریست های داعشی در تهران را نفی کنند؛ طبق اسناد ارائه شده در مستند در عمق ناکامی، عناصر ضد انقلاب هزینه های مربوط به این عملیات را متقبل شده اند. آیا قرار است اطلاعات دیگری درآینده از طرف تروریست های دستگیر شده درباره ارتباط با ضدانقلاب پخش شود، که افرادی مانند شهرام همایون و علیرضا نوری زاده منکر حضور داعش در ایران می شوند؟!

کلیپ
Share/Save/Bookmark
فرشاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۹ ۱۲:۲۷:۵۸
همانطوریکه تاکنون 38 سال از پیروزی انقلاب گذشته و جز شکست چیزی نصیب آمریکا، اسرائیل و نوکرانش نشده است تا زمانی که ما عملأ پیرو امام زمان(عج) هستیم ایشان به تائید الهی این حکومت را از سرنگونی حفظ میکنند! (8466)