۲
جنجال سایت های زرد ایرانی:
"شکیرا" ایرانی از آب درآمد! + تصاویر
جمعه ۸ دی ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۰۶
کد مطلب: 7919
گزارشگر :
 
"شکیرا" ایرانی از آب درآمد! + تصاویر
سایت ها زرد ایرانی در تازه ترین جنجال خبری با انتشار تصاویری، مدعی شدند که یک خواننده مشهور غربی، ایرانی از آب درآمده است!
به گزارش انتخاب این سایت ها ضمن کشف نام خانواده "شکیرا"، نوشته اند: به تازگی شایعه شده است که خانم شکیرا از پدر و مادر ایرانی متولد شده است و اصالتا ایرانی است شکیرا (شکیلا دیبافر) بعد از سی سال به آغوش خانواده اش بازگشت! 


این سایت ها که تنها منبع انتشار چنین خبری در کل جهان هستند، نوشته اند: شکیرا هنرپیشه و خواننده معروف کلمبیایی بعد از سی سال جدایی خانواده خود را یافت. منوچهر و نوش آفرین دیبافر، مادر و پدر شکیرا، که از درباریان به نام زمان شاه بودند پس از انقلاب به امریکا مهاجرت کرده و پناهنده شدند. ولی به دلیل مشکلات سیاسی و مالی سرپرستی شکیرا را که آن زمان کودکی ۲ ساله بود، به خانواده ای اسپانیایی سپردند. تا این که ماه گذشته شکیرا به کمک خانم اپرا ویفری، مجری معروف اپرا شو، موفق به دیدار خانواده اش در امریکا شد. 


این سایت ها که تخصص شان، «به بهره برداری رساندن پروژه ایرانی شدن چهره های مشهور جهان» است، اضافه می کنند: وی گفت بسیار از این دیدار خوشحال است و دوست دارد وقت بیشتری را صرف خانواده اش کند. او همچنین گفت که با وجودی که در اسپانیا و با فرهنگ اسپانیایی بزرگ شده است اما دوست دارد درباره ریشه های ایرانی خود تحقیق کند. 


این در حالی است که چنین خبری در سایت های معتبر انگلیسی زبان ، اساساً وجود ندارد!
Share/Save/Bookmark
سام
۱۳۹۳-۰۳-۲۶ ۲۱:۳۵:۴۱
من عاشق شکیرا ام عاشققققققققققققققققققققققققققق (6524)
 
۱۳۹۳-۰۹-۱۱ ۱۲:۴۴:۳۴
جیگرشو میخورم (7147)