۱
فیلم/ رضا پهلوی، چوب دو سر طلا
چهارشنبه ۱۰ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۳۲
کد مطلب: 26442
فیلم/ رضا پهلوی، چوب دو سر طلا
حضور رضا پهلوی در تلویزیون های سلطنت طلب به چالش امروز این قشر از اپوزیسیون قرار گرفته، به گونه ای که شرکت در یک برنامه تلویزیونی، داد و فریاد بقیه شبکه ها، مبنی بر عدم حضور رضا پهلوی در شبکه خود را در می آورد.

از طرفی شبکه های مختلف سلطنت طلب برای جذب مخاطب بیشتر (جهت پشتیبانی مالی از شبکه خود)، رضا پهلوی را به برنامه خود دعوت می کنند، دعوتی که البته بیشتر جنبه تهدید به خود می گیرد و در طرف دیگر وقتی که شاهد حضور رضا پهلوی در شبکه رقیب خود هستند، فریادهای مطالبه گرانه و انتقادهایی (به اصطلاح از طرف مردم ) علیه او بلند می شود تا با گرفتن چهره روشنفکرانه حرف خود را به کرسی بنشانند.

فیلم


متن قسمتی از فیلم انتقادات:
-" باید شما توضیح بدین وگرنه کارتون تمومه، ما نمی دانیم شورای ملی و شاهزاده پهلوی چه نقشی را در حرکت اپوزیسیون بر عهده دارند... آقا خسته شدیم از این بیانیه ها، ایشان چند هزار بیانیه داده؟ امروز دوران بیانیه نیست. امروز دوران این نیست که دلخوش باشیم که چند هزار نفر ما رو لایک می زنند... من آرزوی روزی را دارم که شما در رهبری خیابانی مردم دو تا باتون بخورید سرتون بشکند."

-" مسئله رضا پهلوی این است که ایشان کار سیاسی نمی کند و با کار سیاسی آشنا نیست. دیدم که آمریکایی ها آقای رضا پهلوی را خیلی زیاد جدی نمی گیرند. در گذشته جدی می گرفتند ولی الان جدی نمی گیرند ( رضا پهلوی ) نمی داند که می خواهد چکار بکند."

-" آقای رضا پهلوی زیرساخت قوی ندارد در آمریکا، جمعیتی هم که پشت ایشان هستند اغلب مسن هستند، دولت مردان آمریکا هم خیلی مایل نیستندکه برگردند به دوران پادشاهی و به آن نظام."
Share/Save/Bookmark