دعوت هماهنگ مجاهدین‌خلق و سلطنت‌طلبان، برای آشوب در مناطق زلزله‌زده
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۴
کد مطلب: 41355
مولف :
 
دعوت هماهنگ مجاهدین‌خلق و سلطنت‌طلبان، برای آشوب در مناطق زلزله‌زده
در حالیکه همدردی و کمک های مردمی، دولتی و نهادهای نظامی توانسته به دردهای مردم آسیب دیده زلزله الیام ببخشد و موجبات آرامش را برای زلزله ردگان فراهم آورد، اما گویا گروه های ضدانقلاب، آرامش پس از زلزله در غرب کشور را برنمی تابند.

شش روز از زلزله کرمانشاه می گذرد و دستگاه های دولتی، نظامی و مردم نهاد، هر یک بنحوی برای رفع مشکلات آسیب دیدگان این حادثه در تلاش اند. امنیت روانی نسبی به استان برگشته و کمک هایی که به خصوص از طرف مردم به سمت زلزله زدگان سرازیر شده، توانسته قلب های رنج دیده شان را التیام بخشد.

تشکر مردم زلزله زده از کمک های مردمی
http://rasanehiran.com/images/docs/files/000041/nf00041355-2.jpg

دربرابر این حس همدلی بوجود آمده با بازماندگان زلزله که موجب بازگشت نسبی آرامش در منطقه حادثه دیده شده است، برخی از سازمان ها و چهره های ضدانقلاب در فراخوانی، برای امروز (شنبه ۲۷ آبان) ساعت ۴ بعد از ظهر، از هموطنان شهرهای کردنشین خواسته اند تا در واکنش به آنچه که « بی تفاوتی دولت نسبت به زلزله استان کرمانشاه» عنوان شده، در میادین اصلی شهر دست به اعتراض بزنند.

http://rasanehiran.com/images/docs/files/000041/nf00041355-1.png
تصویر فراخوان در صفحه سایت مجاهدین خلق

جالب اینکه این فراخوان ابتدا در ساعات اولیه صبح امروز از طریق سایت مجاهدین خلق اطلاع رسانی شد و دقایقی پس از آن، برخی گروه ها و چهره های سلطنت طلب نیز، با بازنشر این فراخوان در پی عملی شدن طرح این سازمان شدند.

تصویر پست فیس بوکی شهرام همایون، رهبر یکی از گروه های سلطنت طلب

اما نکته قابل تامل، هماهنگی بالا، میان گروه های مخالف اپوزیسیون می باشد. در حالی که حتی میان گروه های و سازمان های سلطنت طلب، اختلافات شدید داخلی وجود دارد، و حتی این اختلافات درون سازمانی در سال های اخیر مانع از حمایت های یکدیگر در فراخوان های مختلف شده، اما همراهی دو سازمان مختلف مجاهدین خلق و یکی از گروه های سلطنت طلب با رهبری شهرام همایون، موضوعی است که نمی توان بی تفاوت از کنارش رد شد.
Share/Save/Bookmark