درخشش مسعود شجاعی در اوساسونا
جواد هم به رکورد صد بازی رسید
چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۸۹ ساعت ۱۴:۴۸
کد مطلب: 1259
درخشش مسعود شجاعی در اوساسونا
به دنبال بازی های زیبای مسعود شجاعی در اوساسونا در هفته های اخیر رقابتهای لالیگا مطبوعات پامپلونا از عملکرد او تمحید کردند.
خوزه آنتونیو کاماچو، مربی باتجربه اوساسونا، به آداب و رسومش پایبند است و هر بار ایده ای را که در ذهنش می آید، به کار می گیرد. سیستم استفاده چرخشی از بازیکنان نیز در ذهن او به نحو دیگری است. کاماچو تقریباً همیشه از یازده بازیکن خاص در ترکیب اصلی تیمش استفاده می کند.

البته در رقابت های این فصل، اوضاع
نمایش خیره کننده مسعود در غیاب او به نحوی بود که این ستاره ایرانی به رغم توانایی های خیره کننده این ستاره ها، در هفته های اخیر در ترکیب اصلی اوساسونا جای می گیرد.
به نحو دیگری برای کاماچو پیش رفت و مسائل و مشکلات متعددی از جمله مصدومیت ها، باعث شد تا او نتواند از بازیکنانی که همیشه در ترکیب فیکس تیمش قرار داشتند، بهره ببرند.

به گزارش رسانه ایران به نقل از سایت گل، اوساسونا در حالی در هفته دوازدهم در جایگاه یازده جدول ایستاده است که در این مسیر، تعدادی از بازیکنان کلیدی اش از جمله پاندیانی، کامونیاس و یا سرخیو را در اختیار نداشت؛ ولی باید به این نکته اشاره کرد که در غیبت این ستاره ها، بازیکنان اوساسونا به خوبی از چالش ها عبور کردند. 

پاندینی در ۶ هفته از رقابت ها به خاطر مصدومیت غایب بود و کامونیاس ۴ دیدار را از دست داد و سرخیو که بیشترین غیبت را داشت، در ده دیدار نتوانست تیمش را همراهی کند. 

یکشنبه شاگردان کاماچو آزمایش بسیار حساسی داشتند که آیا می توانند در غیاب مونرئال، یکی از کلیدی ترین مهره هایشان موفق باشند یا نه.

این در حالی بود که کمتر کسی جای خالی اسکیروس که یکی از بهترین بازیکنان رختکن اوساسونا را حس می کرد. بهترین خبری که در رختکن اوساسونا به گوش می رسید،
نکونام در بازی با خیخون، صدمین بازی خود را با پیراهن اوساسونا انجام داد و توانست این رکورد را با پیروزی در این دیدرا جشن بگیرد. پونیال هم یکشنبه شب چهارصدمین بازی رسمی اش با پیراهن اوساسونا را انجام داد.
آمادگی و درخشش بازیکنانی مثل لولو، مسعود، نلسون و سوریا بود که با وجود آنها عملکرد تیم کاملاً تغییر کرده بود. 

شاگردان کاماچو دست کم در ورزشگاه رینو دناواررا، نمایش قابل قبولی را ارائه می دهند و اکنون رکورد جالب توجهی را ثبت کرده اند. آنها در ۱۲ دیدار اخیر خانگی شان تن به شکست نداده اند و با ۷ برد و ۵ تساوی از ماه مارس تاکنون در دیدارهای خانگی موفق بوده اند و در دیدارهای خانگی رقابت های این فصل تنها ۲ گل دریافت کرده اند.

مصدومیت آراندا و درخشش مسعود

خبر مصدومیت کارلوس آراندا در تمرینات روز شنبه اوساسونا، خبر ناامید کننده ای بود. در غیاب او، مونرئال، پاندیانی و کامونیاس، به نظر می رسید که اوساسونا کار سختی داشته باشد؛ ولی نمایش خیره کننده مسعود در غیاب او به نحوی بود که این ستاره ایرانی به رغم توانایی های خیره کننده این ستاره ها، در هفته های اخیر در ترکیب اصلی اوساسونا جای می گیرد.

پونیال ۴۰۰- نکونام ۱۰۰

دو بازیکنی که در دیدار مقابل خیخون نمایش خیره کننده ای را به اجرا گذاشتند، رکوردهایی را به نام خودشان ثبت کردند. نکونام در بازی با خیخون، صدمین بازی خود را با پیراهن اوساسونا انجام داد و توانست این رکورد را با پیروزی در این دیدار جشن بگیرد. پونیال هم یکشنبه شب چهارصدمین بازی رسمی اش با پیراهن اوساسونا را انجام داد.
Share/Save/Bookmark