«سردبیر صدای آمریکا اخراج شد»/ منظرپور: الخیر فی ما وقع
چهارشنبه ۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۱
کد مطلب: 40384
منظرپور ده روز فرصت اعتراض به اين حكم را دارد.

به گزارش رسانه ایران به نقل از پایگاه خبری امروز نما، محمد منظرپور، سردبیر بخش فارسی صدای آمریکا اخراج شد. منظرپور از تقرییا سه سال پیش، اردیبهشت ۱۳۹۲ نفر دوم صدای آمریکا بود.

یکی از کارکنان صدای آمریکا که نخواست نامش فاش شود، ضمن تایید این خبر به امروز نما گفت:« او را با اسكورت حفاظت اداره البته به شكل محترمانه اى بردند. به گفته منظرپور شاكى ستاره درخشش است (ستاره خودش بزرگترين حامى منظرپور در اين سال ها بوده است) از جمله موارد شكايت اين است كه منظرپور پايان قرارداد مهمان هايى كه براى شركت در برنامه ها پول مى گرفتند را دير ابلاغ كرده و سرويس مجبور شده در مواردى دستمزد مهمان ها را با وجود بسته شدن بودجه آن بخش بپردازد. منظرپور ده روز فرصت اعتراض به اين حكم را دارد. اما بعيد است نتيجه بخش باشد.»

در بخش فارسى همه صحبت از اين مى كنند كه به زودى نوبت خود درخشش هم مى رسد كه به اين شكل اخراج شود. امروز نما تاکید دارد که «درخشش در چنين روزى در اداره حضور ندارد و معلوم نيست چه كسى مسئول است. مديران ميانى سر در گم هستند. هيچ مديريت بحرانى ديده نمى شود انگار همه چيز از دست خارج شده و درخشش تصميم گرفته پيش از رفتن خودش منظرپور را هم با خود پايين بكشد.»

اما ساعاتی پس از انتشار این خبر، منظرپور در صفحه توییتر خود در واکنش به این خبر، عبارت الخیر فی ما وقع (هر چه اتفاق بیافتد خوب است) و همچنین آیه 5 سوره شرح یعنی «فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ يُسْرًا» (پس با هر دشوارى آسانى است) را منتشر کرد.