فیلیپ هاموند،وزیر امور خارجه بریتانیا:
مراسم عید فطر زمانی برای جشن و وحدت میان مسلمانان
چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۰۰:۳۶
کد مطلب: 14383
گزارشگر :
 
مراسم عید فطر زمانی برای جشن و وحدت میان مسلمانان
وزیر امور خارجه انگلیس در پیامی عید فطر را به مسلمانان جهان به ویژه مسلمین این کشور تبریک گفت. در پیام فیلیپ هاموند آمده است: مراسم عید فطر زمانی برای جشن و وحدت میان مسلمانان جهان شمرده می شود واین زمان خاصی است که میلیون ها انسان از همه ملیت ها وبا ریشه های متفاوت دردین اسلام به عنوان یک دین جهانی به هم پیوند می خورند.
فیلیپ هاموند وزیر امور خارجه انگلیس عصر روز دوشنبه در پیامی عید فطر را به مسلمانان جهان به ویژه مسلمین این کشور تبریک گفت .

به گزارش ایرنا، در پیام وزیر خارجه انگلیس آمده است: مراسم عید فطر زمانی برای جشن و وحدت میان مسلمانان جهان شمرده می شود واین زمان خاصی است که میلیون ها انسان از همه ملیت ها وبا ریشه های متفاوت دردین اسلام به عنوان یک دین جهانی به هم پیوند می خورند.

وزیر خارجه انگلیس افزود: من علاقه مند هستم که صمیمانه ترین آرزوها را به مسلمانان بریتانیا وسراسر جهان درهمان حالی که درروزعید فطر درکنار خانواده هایشان جشن می گیرند، بفرستم .

وی همچنین گفت : در همین زمان ، ما همچنین بایستی افکار و دعاهایمان را به سمت شهروندانی سوق دهیم که همانند مردم غزه، سوریه وعراق درگیر اختلافات هستند.

مراکز اسلامی درانگلیس صبح روزدوشنبه اعلام کردند با اثبات نشدن رویت هلال ماه شوال درغروب یکشنبه، عید فطر دراین کشور روز سه شنبه است.

براساس آمارهای منتشر شده شمار مسلمانان درانگلیس نزدیک به سه میلیون نفر است.
Share/Save/Bookmark