VOA: آرش صادقی در بیمارستان بستری شد
يکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۹
کد مطلب: 39386
بعد از بازشدن هشتگ هایی در توئیتر برای سلامتی آرش صادقی، سایت صدای آمریکا سرانجام از بستری شدن وی در بیمارستان خبر داد.
به گزارش ایسنا، امیر رئیسیان وکیل‌ مدافع گلرخ ایرایی روز شنبه گفت آرش صادقی همسر گلرخ ایرایی در حالی در بیمارستان بستری شد که مرخصی همسرش تمدید نشد.

به نوشته سایت صدای آمریکا هفته پیش آرش صادقی با اعتصاب غذای طولانی خود خبرساز شده بود. وی بیش از هفتاد روز در اعتراض به آنچه این سایت فارسی زبان برخورد ناعادلانه با همسرش نامید، اعتصاب غذا کرده بود.

سایت VOA در ادامه نوشته گلرخ ابراهیمی ایرایی، همسر آرش صادقی به جرم «تبلیغ علیه نظام و توهین به مقدسات» به ۶ سال زندان محکوم شده و به گزارش سازمان عفو بین‌الملل به دلیل نوشتن یک داستان که حتی چاپ نشده در دادگاه محکوم شده است.

چند روز پیش امیر رییسیان در گفت‌وگو با ایسنا، گفته بود که ساعاتی پیش گلرخ ایرایی به مرخصی آمد و عرفاً این مرخصی‌ها ۵ یا ۶ روزه است، البته قابل تمدید نیز هست.
گفتنی است که وی 14 دی ماه در مصاحبه با این خبرگزاری افزوده بود که آرش صادقی نیز امشب به بیمارستان منتقل می‌شود و روند درمان را طی می‌کند. به نوشته خبرگزاری ایسنا رییسیان اظهار امیدواری کرده بود که ان شاءالله گلرخ ایرایی تا پایان درمان آرش صادقی در بیرون از زندان باشد و دیوان عالی کشور هم دستور توقف حکم را بدهد.Share/Save/Bookmark