چرا برخی علیرغم بدبینی به انگلیس، همچنان BBC می‌بینند؟
يکشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۳
کد مطلب: 36686
چرا برخی علیرغم بدبینی به انگلیس، همچنان BBC می‌بینند؟
همچنین حشمت ریئسی در این گفتگو تاکید کرد که علیرغم آنکه همه ایرانیان سیاست های انگلیس را برای ایران مصیبت بار می دانند، ولی همچنان برخی از آنها BBC را تماشا می کنند.

شهرام همایون، مدیر و برنامه ساز سلطنت طلب، در برنامه اخیر خود، در گفتگو با حشمت ریئسی، تحلیلگر اپوزیسیون به بررسی پیشینه و عملکرد BBC فارسی پرداخت.
پیش از این شهرام همایون، در واکنش به برنامه های BBC، از تلویزیون های فارسی زبان خواسته بود تا برای اولین بار " پرونده خفت بار بی بی سی " را برای اولین بار پیش بکشند.( خبر مربوطه را اینجا ببنید )

در این گفتگو شهرام همایون اظهار داشت که انگلیس در صد سال پیش به جای حمله نظامی و تسخیر سرزمین های استعماری، رو به قدرت رسانه ای آورده است و از طریق جنگ نرم، کشورها را به مستعمره خود تبدیل می کند.

فیلم

همچنین حشمت ریئسی در این گفتگو تاکید کرد که علیرغم آنکه همه ایرانیان سیاست های انگلیس را برای ایران مصیبت بار می دانند، ولی همچنان برخی از آنها BBC را تماشا می کنند. وی در این مصاحبه اظهار داشت که انگلیس ها در بین استعمار گران، از همان ابتدا در قدرت نرم بیشتر سرمایه گذاری می کرد تا قدرت سخت و در اغلب موارد مستعمرات خود را بدون تلفات می گرفت.
Share/Save/Bookmark