آرزوی بربادرفته بولتون درباره حمله آمریکا و اسرائیل به ایران
شنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۴۰
کد مطلب: 34516
آرزوی بربادرفته بولتون درباره حمله آمریکا و اسرائیل به ایران
نماینده سابق آمریکا در سازمان ملل اعلام کرد که آمریکا و رژیم اسرائیلی بارها فرصت حمله نظامی به تأسیسات هسته‌ای ایران را از دست دادند.
به گزارش بریت بارت، جان بولتون، نماینده سابق آمریکا در سازمان ملل اعلام کرد که آمریکا و رژیم اسرائیلی فرصتهای بسیار زیادی را طی ۱۰ سال گذشته برای نابودی توانمندی‌های هسته‌ای ایران از دست دادند.
بولتون در برنامه‌ای که با حمایت موسسه مرکز نیروی هوایی اسرائیل در نیویورک برگزار شد در کنار مقامات ارشد نیروی هوایی اسرائیل گفت: دو کشور به یکدیگر نگاه می‌کنند و می‌گویند "خوب چرا تو اول این کار را انجام نمی‌دهی؟" واقعیت این است که حمله آمریکا می‌توانست مؤثرتر باشد، زیرا ما دارای قابلیت‌های بیشتری هستیم.

بولتون که به عنوان رئیس اندیشکده گیت استون نیز مشغول کار است گفت: وضعیتی که با ایران داریم به طور فزاینده‌ای درحال خطرناک‌تر شدن است. مشکلی با تشویق به حمله به ایران ندارم، زیرا این تهدید هسته‌ای را به شدت خطرناک می‌دانم. وی در پایان گفت که رئیس‌جمهوری آینده آمریکا با دوره بسیار خطرناکی مواجه خواهد بود که در آن باید درباره استفاده از حمله نظامی علیه ایران تصمیم‌گیری کند.

منبع: تسنیم
Share/Save/Bookmark