"آخرین کریسمس" جورج مایکل
دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۴
کد مطلب: 39250
گزارشگر : رسانه ایران
 
"آخرین کریسمس" جورج مایکل
او در طی بیش از 3 دهه گذشته بیش از 100 میلیون آلبوم موسیقی فروخته است.
به گزارش رسانه ایران، پلیس درباره علت دقیق مرگ این خواننده مشهور پاپ جزییات بیشتری اعلام نکرده است اما گفته است مرگ ناگهانی این خواننده پاپ مشکوک نبوده است.

مدیر برنامه های این خواننده مشهور پاپ درباره مرگ او گفته است : او در کمال آرامش در خانه اش درگذشته است.

خانواده جورج مایکل نیز با صدور بیانیه ای از رسانه ها خواسته اند به خلوت و حریم خصوصی خانواده آنها احترام بگذارند.

جورج مایکل از خوانندگان مشهور دهه های ۱۹۸۰ تا نیمه های دهه اول قرن بیست و یکم بوده است اما در دهه گذشته آلبومی بیرون نداده بود.

"آخرین کریسمس" نام یکی از مشهور ترین ترانه های جورج مایکل است که شهرتی جهانی دارد و این در حالی است که این خواننده در روز کریسمس درگذشته است.

همچنین ترانه " نجوای بی پروا " (CARELESS WHISPER) از دیگر ترانه های معروف مایکل است . موسیقی این ترانه در ایران با موسیقی بی کلام تیتراژ کارتون "آنه شرلی" شناخته شده است. این ترانه در سال ۱۹۸۴ تولید شده است.

جورج مایکل از سال ۱۹۸۳ و با اجرا در گروه موسیقی " وَم " به شهرت رسید. او پس از آن به مدت دو دهه در صدر خوانندگان پاپ در بریتانیا و جهان بود. او در طی این سال ها بیش از ۱۰۰ میلیون آلبوم موسیقی فروخته است.

جورج مایکل از ۵ سال پیش به دلیل بیماری ریه از کارهای هنری فاصله گرفته بود. او به واسطه اقداماتی چون مصرف مواد مخدر و تخلفات رانندگی ، از مشاهیر حاشیه دار شناخته می شد.

اعلام خبر مرگ جورج مایکل در واپسین روزهای سال ۲۰۱۶ و در روز کریسمس در حالی است که در این سال بسیاری از ستاره های نامدار موسبقی درگذشتند.

انتهای خبر / عصرایران
Share/Save/Bookmark