پخش یورونیوز فارسی از روی تمامی ماهواره ها متوقف شد
شنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۴
کد مطلب: 40555
پخش زبان فارسی شبکه یورونیوز از تمام ماهواره هایی که این شبکه از آن ها پخش می شد متوقف شد و تنها اخبار و گزارشات به زبان فارسی از طریق وب سایت یورونیوز قابل دریافت می باشد.

به گزارش رسانه ایران، پخش زبان فارسی شبکه یورونیوز از تمام ماهواره هایی که این شبکه از آن ها پخش می شد متوقف شد و تنها اخبار و گزارشات به زبان فارسی از طریق وب سایت یورونیوز قابل دریافت می باشد.

اوایل فروردین ماه امسال بود که این رسانه خبر تعطیلی بخش فارسی تلویزیون یورونیوز، از ابتدای اردیبشهت (برابر با ۲۱ ماه آوریل ۲۰۱۷) تعطیل خواهد شد.[اینجا بخوانید]

در یک هفته اخیر، برخی از کارمندان این شبکه، در مخالفت با این تصمیم، از کاربران فارسی زبان توییتر خواستند تا با ترند عبارت #SaveEuronewsPersianTV، حمایت خود از تلویزیون فارسی یورونیوز و اعتراض به مسئولان این رسانه را اعلام کنند. همچنین شرین عبادی نیز یکی از افرادی بود که در نامه ای خطاب به فدریکا موگرینی، خواستار جلوگیری از تعطیلی تلویزیون فارسی یوزونیوز شده بود.[اینجا بخوانید]

این حمایت ها و اعتراضات در شبکه های اجتماعی به نتیجه نرسید و بخش فارسی تلویزیون یورونیوز، تنها رسانه نسبتا بی طرف فارسی زبان تعطیل شد.
Share/Save/Bookmark