مثلث BBC در رئال مادريد
شنبه ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۳۹
کد مطلب: 11936
گزارشگر :
 
مثلث BBC در رئال مادريد
حضور مثلث قدرتمند خط حمله رئال مادرید (بنزما، بیل و كریس رونالدو) كه در رسانه‌های اروپایی به مثلث BBC معروف شده‌اند، این روزها بلای جان هر خط دفاعی شده است.
رئال‌مادرید در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا چنان قدرتمند ظاهر شد كه بایرن مونیخ، مدعی قهرمانی این رقابت‌ها را در خانه خود گلباران كرد و خود به فینال راه یافت.

به گزارش بهار نیوز رئالی‌ها كه در دیدار رفت در مادرید با تك گل بنزما به پیروزی رسیده بودند و بسیاری از كارشناسان معتقد بودند در آلمان كار سختی برای راهیابی به فینال خواهند داشت با نتیجه باورنكردنی ۴ بر صفر از سد قهرمان سال گذشته لیگ قهرمانان اروپا گذشته و یك پای فینال شوند.

در واقع بایرن مونیخ همان بلایی كه سال پیش بر سر بارسلون آورد و در نیمه نهایی با مجموع ۷ بر صفر به پیروزی رسید امسال با مجموع نتیجه ۵ بر صفر از دور مسابقات كنار رفت.

نكته جالب دیگر، حضور مثلث قدرتمند خط حمله رئال مادرید است كه این روزها بلای جان هر خط دفاعی شده است. بنزما، بیل و كریس (رونالدو) كه در رسانه‌های اروپایی به مثلث BBC معروف شده‌اند چنان در آمادگی قرار دارند كه هر تهاجم گروهی بازیكنان این تیم روی دروازه حریفان، بوی گل می‌دهد.

نكته دیگر اینكه كریس رونالدو با دو گلی كه دیشب به ثمر رساند ركورد بهترین گلزن لیگ قهرمانان اروپا را با ۱۶ گل از آن خود نمود. در همین باره، بهترین بازیکن كنونی جهان از رکوردشکنی خود در لیگ قهرمانان اروپا ابراز رضایت کرد؛ اما تاکید داشت برای او قهرمانی رئال، هدفی مهم تر است.
Share/Save/Bookmark