داعش دو جوان را در نینوا سنگسار کرد
جمعه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۰۱:۰۶
کد مطلب: 24356
گزارشگر :
 
داعش دو جوان را در نینوا سنگسار کرد
ادعای مضحک اقامه حدود شرعی در حالی از سوی تروریست های داعش برای کشتن مخالفان و ایجاد رعب و وحشت در دل مردم مورد استفاده قرار می گیرد که مبنای تمامی روابط موجود در نزد اعضای این گروهک تروریستی که از سراسر جهان در عراق و سوریه جمع شده اند، روابط جنسی نامشروع و سیال است که تحت عنوان شرم‌آور "جهاد نکاح" معرفی می شود.
گروه تروریستی داعش دو جوان را در استان نینوای عراق به اتهام فحشا سنگسار کرد.

به گزارش رسانه ایران به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، پایگاه های وابسته به این گروه تروریستی تصاویر مربوط به سنگسار شدن دو جوان در ملأ عام به اتهام ارتکاب فحشا را منتشر کردند.

بخش اطلاع رسانی این سازمان تروریستی تحت عنوان "اقامه حد شرعی"، تصاویری را منتشر کرد که در آن دو مرد جوان با دست‌ها و چشمان بسته، در حضور جمع زیادی از مردم سنگسار می شوند.

چنان که در این تصاویر نشان داده شده، شماری از عناصر داعش که اغلب لباس سیاه پوشیده‌اند، با سنگ های بزرگی که در دست دارند، در دو منطقه مختلف متهمان را سنگسار می کنند و به قتل می رسانند.

ادعای مضحک اقامه حدود شرعی در حالی از سوی تروریست های داعش برای کشتن مخالفان و ایجاد رعب و وحشت در دل مردم مورد استفاده قرار می گیرد که مبنای تمامی روابط موجود در نزد اعضای این گروهک تروریستی که از سراسر جهان در عراق و سوریه جمع شده اند، روابط جنسی نامشروع و سیال است که تحت عنوان شرم‌آور "جهاد نکاح" معرفی می شود.Share/Save/Bookmark