آرشيو خبر
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
۶ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۹
رکس تیلرسون وزیر خارجۀ آمریکا در پاسخ به پرسش‌هایی پیرامون تبعیض نژادی و برخوردهای خشن در جامعۀ آمریکایی، تأکید کرد که کینه‌جویی و نژادپرستی از نظر دولت و ملت آمریکا غیرقابل قبول است. او در مورد سخنان جنجال‌برانگیز دونالد ترامپ بعد از وقایع خشن شهر شارلوتزویل گفت که سخنان ترامپ تنها نظر شخصی اوست.
۶ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۰
ظرف پنج دقیقه می‌توان به پارلمان انگلیس نفوذ کرد و صد نماینده را کشت
پلیس این کشور به طور شبانه طرح حمله به پارلمان را شبیه سازی کرد و توانست با قایق و از طریق رودخانه «تیمز» به پارلمان وارد شود.
۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۹
امید دانا: چرا رسانه های لس آنجلسی حقوق کارمندانشان را نمی دهند؟
امید دانا نوشت: از دوستان اپوزیسیون که حتی توان جمع شدن با یکدیگر به منظور شام خوردن را هم ندارند می پرسم، اگر شما با هر باوری که دارید بر روی کار بیاید، فساد، دزدی، فقر، اعتیاد و جنایات ریشه کن می شود؟
۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۵
نتانیاهو: ایران به دنبال جنگ با اسرائیل است
نخست وزیر رژیم اسرائیل گفت که ایران در تلاش برای جنگ با این رژیم است.
۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۱
تحلیلگر اسرائیلی:امکان ورود ریاض و تل آویو به جنگ سوریه وجود دارد
«اسرائیل شمیر» در مصاحبه خود با اسپوتنیک گفت: این خطر وجود دارد که برخی موافق پایان بحران سوریه و به پایان رسیدن این جنگ نباشند. این طرفها عبارتند از عربستان سعودی و اسرائیل.
۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۳
فرامرز دادرس
«آیا دشمنی با حکومت جمهوری اسلامی این پروانه را به هر کسی! اعم از خود خوانده ایرانی ها! گماشتگان بیگانه، لابی های ایران ستیز و ایران هراس یا هر بیگانگه ای می دهد تا حتی با توسل به دروغ و جعل اخبار هر خبری را منتسب به ایران و ایرانی کنند. آیا تصور کرده اید چه آسیب هایی در سایه این ندانم کاری ها به جوامع ...
۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۳
شبکه دو اسرائیل: اسرائیل بزرگترین بازنده جنگ در سوریه است
شبکه دوم تلویزیون اسرائیل اعلام کرد: اسرائیل بزرگترین بازنده در بحران سوریه است زیرا سرویس‌های اطلاعاتی دیر به اوضاع جاری سوریه پی بردند.
۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۳
رادیو فردا از قطب بندی جدید به نفع ایران می گوید
«اینک وزارت خارجه قطر با اعلام بازگشت سفیر این کشور به تهران تأکید کرده که دوحه نه تنها به دنبال عادی‌سازی روابطش با تهران است بلکه از آن بالاتر به دنبال توسعه «همه‌جانبه» روابط دو کشور در تمامی زمینه‌ها، از جمله همکاری نظامی و امنیتی، است. این موضوع چیزی جز دهن‌کجی آشکار دوحه به ریاض و دیگر برادران ...
۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۰
آیا رضا پهلوی فیسبوک دختران خود را کنترل می کند؟
مطالب یکسان و کاملا رسمی منتشر شده در صفحات دختران رضا پهلوی، این گمان را تقویت می کند که ممکن است این صفحات از سوی رضا پهلوی تحت کنترل باشد و مطالب در فیس بوک تنها با نظارت او منتشر می گردد.
۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۷
حکایت مجری پیشین صدای آمریکا در تهران
زرتشت احمدی راغب (فعال اجتماعی) در تهران، در صفحه فیس بوک خود به تشریح وضعیت کیانوش سنجری، مجری پیشین VOA پس از بازگشت از آمریکا پرداخت.
۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۸
وزیر خارجه بریتانیا: برکناری قذافی از قدرت برای مردم لیبی یک فاجعه بوده
بوریس جانسون، وزیر خارجه بریتانیا گفته است برکناری معمرقذافی از قدرت در سال ۲۰۱۱ تاکنون "یک فاجعه " برای مردم این کشور بوده است.
۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۱
VOA: اکثر مردم آمریکا، ترامپ را موجب افزایش دو دستگی می‌دانند
یک نظرسنجی جدید نشان می‌دهد نزدیک به دو سوم از رأی دهندگان آمریکایی معتقدند پرزیدنت دونالد ترامپ بیشتر دارد کشور را به تقسیم‌بندی پیش می برد تا به سمت متحد کردن آن.
۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۲
نشانه های برنامه ریزی ترامپ برای خروج از برجام
صدای آمریکایی در انعکاس مقاله ای از سی ان بی سی تاکید داشت که نشانه‌هایی قوی وجود دارند که نشان می دهند دولت «دونالد ترامپ»، به‌دنبال تائید نکردن پایبندی ایران به توافق هسته‌ای است.
۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۳
وزیر جنگ اسرائیل: اگر ایران به نفوذش در سوریه ادامه دهد، اسرائیل در جنگ سوریه به نفع تروریستها مداخله می کند
لیبرمن با ارسال تهدیدی به آن طرف مرز مدعی شد اسرائیل در مداخله در جنگ سوریه به منظور جلوگیری از پیشروی ایران در این کشور، درنگ نمی کند.
۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۳
پاسخی کارشناسی به اشکال رضا پهلوی درباره گزارش موسسه بازل
صرف نظر از پرسش هایی که به راحتی می توان از رضا پهلوی در مقایسه وضعیت پولشویی و فساد اقتصادی میان حکومت پهلوی و جمهوری اسلامی ایران پرسید، به ارائه یک پاسخ از سوی کارشناسان اقتصادی درباره گزارش اخیر موسسه بازل پرداخته می شود. امیدواریم این پاسخ گویی به مسیری تبدیل شود که رضا پهلوی نیز به پرسش ها و ابهاماتی ...
۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۶
راستی آزمایی حمایت رضا پهلوی از اعتصاب غذا با دو پرسش از او
رضا پهلوی، فرزند محمدرضا شاه پهلوی، در صفحه فیس بوک خود از اعتصاب غذای زندانیان حمایت کرده و آن را صدای آزادی و حق جویی دانسته است.
۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۹
افشاگری سه نهاد حقوق بشری درباره «اتاق های مرگ» در بحرین
در این گزارش که تحت عنوان «اتاق های مرگ» منتشر شده در خصوص چگونگی تاسیس سرویس امنیت ملی بحرین و مهم ترین کسانی که مسئولیت شکنجه بازداشت شدگان را از آغاز فعالیت این سرویس به عهده داشتند نوشته شده است.
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۳
محمدرضا پهلوی در کنار شعبان جعفری از عوامل خیابانی کودتای ۲۸ مرداد
رضا پهلوی پس از کودتای 28 مرداد گفت: باید اضافه کرد که دوستان انگلیسی مصدق هنگامی که احساس کردند که دیگر برای آنها مفید نیست و می‌توان بدون دخالت وی راه حلی برای مشکل نفت پیدا کرد، او را به حال خود رها کردند.
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۲
اعلام سیاست جدید آمریکا در افغانستان/ آماده مذاکره با بخشی از طالبان هستیم
رئیس جمهور آمریکا طی سخنانی با اعلام راهبرد جدید کشورش در قبال افغانستان، از آمادگی واشنگتن برای مذاکره با بخشی از طالبان خبر داد.
۳۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۸
«اتحاد ایران و ترکیه به ضرر اسراییل و استقلال کردستان است»
مارتین شرمن رئیس و بنیانگذار اندیشکده مطالعات استراتژیک اسرائیل در این گفتگو خواستار دور کردن ایران و ترکیه از یکدیگر، جهت تاسیس دولت مستقل کُردی در عراق شد.