آرشيو خبر
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۱۱
خانواده‌های قربانیان حملات داعش از توییتر شکایت کردند
در شکایت‌نامه عنوان شده است که داعش از طریق توییتر نیرو جمع می‌کند، برای فعالیت‌هایش تبلیغ و از طریق آن وحشت ایجاد می‌کنند اما توییتر هیچ اقدامی برای جلوگیری از اعمال آن‌ها نکرده است.
۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۰
170 تن از فرماندهان نظامی آمریکا خطاب به ترامپ: شکنجه را متوقف کنید
۱۷۶ تن از مقامات سابق ارتش، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری منتخب آمریکا را فراخوانده‌اند تا از به‌کارگیری شکنجه پرهیز کند.
۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۳
پیشنهاد شغل برای اوباما: رئیس گلچین ترانه‌‌ها
رسانه ها از این موضوع،آن را دستمایه سوژه طنز خود قرار داده اند. به عنوان نمونه در صفحه مربوط به استخدام شرکت اسپاتیفای این غول موسیقی آنلاین، شغلی آگهی شده با عنوان "پرزیدنت پلی‌لیست"، یا به زبان کمی فارسی‌تر، رئیس گلچین ترانه‌ها.
۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۷
شاعری اپوزیسیون در مدح هاشمی/نوری زاده: هاشمی منبع خبر من بود!
او در این برنامه مدعی است اوایل انقلاب و زمانی خبرنگاری در روزنامه اطلاعات، هاشمی رفسنجانی منبع درجه یک او حساب می شده است.
۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۵
عراقچی خبرسازی روزنامه وال استریت را تکذیب کرد
جلسه کمیسیون برجام در وین بیش از سه ساعت طول کشید. عراقچی به خبرگزاری ایرنا گفته که کمیسیون مشترک برجام در پایان جلسه روز سه‌شنبه در وین با پاکسازی رسوبات از تاسیسات غنی سازی نظنز موافقت کرد.
۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۳
فشار دادگاه حقوق بشر اروپا برای حضور مسلمانان در استخر مختلط
یک دادگاه عالی اروپایی شکایت یک خانواده مسلمان برای معافیت شنای دخترشان را در استخر مختلط مدرسه، رد کرد.
۲۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۲۱
نکته علی علیزاده درباره مراسم تشییع آیت الله هاشمی رفسنجانی
علی علیزاده نوشت: «بله! ایران جزیره‌ ثباتی است که چند میلیون نفر از طیف های تا دیروز دشمن، به رغم بمباران رسانه اجنبی به خیابان می‌آیند و صلح آمیز به خانه برمی گردند.»
۲۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۵۱
تکریم هاشمی به روایت عکس ها / همه آمدند
حضور گسترده اقشار مردم در مراسم تشییع آیت الله هاشمی رفسنجانی، این مراسم را پس از مراسم تشییع پیکر امام خمینی، رهبر کبیر ایران، به بی نظیرترین حضور مردم در مراسم تشییع تبدیل کرد.
۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۲۷
جدیدترین تصاویر | درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی
آیت الله هاشمی رفسنجانی یکشنبه شب بر اثر سکته قلبی دار فانی را وداع گفت. در این بخش آخرین تصاویر منتشر شده در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی جمع آوری شده. حضور مسئولان و سران قوا در حسینیه جماران و تصاویر تجمعات و تشییع جنازه در اینجا به روز رسانی می شود ...تصویر سایت Khamenei.ir از برنامه روز سه شنبه ...
۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۲۱
آخرین فیلم ها و کلیپ ها | درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی
رسانه ایران (Rasanehiran.com): برخی از فیلم ها و کلیپ های مربوط به فوت آیت الله هاشمی رفسنجانی در زیر جمع آوری شده است: این مجموعه به روز می شود... لحظه انتقال پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی از جماران وداع (1) با آیت الله هاشمی رفسنجانی در حسینیه جماران 20 دی وداع (2) با آیت الله هاشمی رفسنجانی ...
۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۰۷
BBC ازسوی مجموعه‌ای است که برای ملت ایران دوست تلقی نمیشود/ جای نقد به هاشمی توهین کردید
غلامحسی کرباسچی عضو حزب کارگزاران و شهردار سابق تهران، در گفتگو با BBC فارسی، از گزارش ها و گفتگوهای یک طرفه این شبکه انتقاد کرد.
۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۰۴
شلیک ناوشکن امریکایی به سوی شناورهای نیروی دریایی ایران در تنگه هرمز
رادیو فردا با اعلام این خبر، گفته که این دو مقام امریکایی نخواسته‌اند که نامشان فاش شود. صدای امریکا (VOA) هم گفته که این دو مقام دفاعی امریکایی نخواستند نامشان فاش شود.
۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۲۱
تیتر جالب اسپوتنیک برای درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی
اسپوتینک در یادداشتی که مربوط به درگذشت آیت الله هاشمی نوشت که از این پس ۱۹ دی به عنوان سالگرد فوت هر دو امیر کبیر در تقویم ایران ثبت خواهد شد.
۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۵۴
بازتاب درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی در رسانه های جهان
خبر درگذشت آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی، رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام ایران، بلافاصله به خبر اول اغلب رسانه های جهان بدل شد.
۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۹
چرا مجاهدین خلق از درگذشت هاشمی بسیار خرسند است؟
شاید بتوان یکی از مهمترین مواضع ایشان در ماه های اخیر را، واکنش نسبت به «صوت آیت الله منتظری در اعتراض به اعدام های سال ۶۷» دانست.
۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۱
واکنش برخی چهره های اپوزیسیون به درگذشت همراه امام و رهبری
اهمیت این خبر با توجه به دانستن نقش و جایگاه مهم ایشان در ساختار جمهوری اسلامی مشخص می شود.از این رو واکنش ها می تواند جایگاه اپوزیسیون را نیز مشخص کند.
۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۷
علی افشاری مصداق سخنان ترامپ است؟
رئیس جمهور منتخب آمریکا در چند توئیت از «بهبود رابطه» با روسیه استقبال کرد و گفت کسانی که این بهبود رابطه را چیز بدی می دانند «افراد نادان یا احمق» هستند.
۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۶
از شرق تا غرب؛ جهان به مرگ آیت الله هاشمی واکنش نشان داد
از شب گذشته و در پی انتشار خبر فوت آیت الله هاشمی رفسنجانی، علاوه بر رسانه های داخلی در ایران، تقریبا همه رسانه های مهم و اثرگذار در سرتاسر جهان، این خبر را در صدر خروجی اخبار خود قرار دادند. این موضوع در کنار پیام های تسلیت از سوی کشورهای مختلف و سران و سیاستمداران این کشورها، نشان می دهد که فقدان ...
۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۷
تلاش BBC برای متشنج کردن فضای تشییع جنازه مرحوم رفنسجانی
"مجتبی واحدی" مشاور کروبی و کارشناس این شبکه که سابقه بارها توهین به آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را در کارنامه دارد، گفت: «مشکل عمده‌ای که وجود دارد دو مسأله است؛ اول اینکه در تشییع جنازه وی چه اتفاقاتی رخ خواهد داد؟ چون کنترل این جمعیت سخت است. مسأله دوم بحث درگذشت مشکوک[!] ایشان می‌باشد».
۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۷
خوشحالی طراحان تحریم از فوت هاشمی
«فقط وقتی کار به نماد‌های انقلاب می رسد، همنفسی انصار تحریم آشکار و ترحیم یواشکی روشن می شود.»