آرشيو گزارش تصويری
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۳
در مراسم ختم مادر زهرا رهنورد؛ از ترانه علیدوستی تا عفت مرعشی
مراسم ختم خانم احترام سادات نواب صفوی، مادر زهرا رهنورد روز گذشته در مسجد امام حسن مجتبی تهران برگزار شد. حضور تعدادی از شخصیت‌ها و افراد شناخته شده در این مراسم مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفت.
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۱۹
جشنواره ملی «بهار نارنج»
جشنواره بهار نارنج در شهر ساری در استان مازندران برگزار شده است.
۳۱ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۴۴
تصاویری که هرگز بی‌بی‌سی نشان نداد
شبکه‌های ماهواره‌ای که با جدیتی هماهنگ به برخی رفتارهای بدعت‌آمیز مانند مراسم قمه‌زنی هم می‌پردازند، هرگز تصاویر مشمئزکننده‌ای از در مراسم مسیحیان در اروپا و جهان را به تصویر نمی‌کشند؟! مراسمی که حتی صدای انتقادات کلیسای کاتولیک را نیز بلند کرده است.
۱۸ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۱۴
کاریکاتور/ چرخ گوشت در دفتر استخدام داعش
یک هواپیمای آمریکایی 60 هزار نسخه از کاریکاتور "چرخ گوشت" را در آسمان شهر رقه که داعش آن را پایتخت خود می‌داند، رها کرد. این کاریکاتور، موضوع قربانی شدن اعضای جدید داعش را به چالش می‌کشد.
۱۲ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۴۲
کار یا گرسنگی؟!
مانور جدید بی بی سی بر روی کودکان کار ایران در حالی است که یک میلیون کودک انگلیسی از گرسنگی رنج می برند.به نوشته این روزنامه ها، فقط بنیاد موسوم به ˈتراسل تراستˈ که نیمی از بانک های توزیع مواد غذایی میان مردم فقیر را اداره می کند، در سال گذشته نزدیک به یک میلیون انگلیسی را تحت پوشش قرار داده است که ...
۲۷ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۰۴
محمد رضا گلزار با تیپ جدیدش عکس هایی منتشر میکند
۲۵ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۲۴
نیوشا ضیقمی طرفدار آلمان !
۲۵ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۲۴
رفع دلتنگی مهراوه شریفی نیا !!
۲۵ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۱۹
ماشین افسانه ای موسس فیس بوک!
ماشین افسانه ای موسس فیس بوک مارک زوکربرگ بنیانگذار شبکه اجتماعی فیس بوک اخیرا خودرو گرانقیمت ایتالیایی ” پاگانی هیوایرا ” خریداری کرده که با انتشار تصاویر آن توجه بسیاری از کاربران این شبکه اجتماعی را به خود جلب کرده و حسرت آنان را به دنبال داشته است.
۱۱ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۵۹
و اینم عکس نامزد زیبای نیمار بازیکن برزیل
عکس دیدنی نامزد نیمار فوتبالیست مشهور ، در بازی شب گذشته برزیل و شیلی، تمام بار ملت برزیل بر شانه های شماره ده تیم ملی یعنی “نیمار” قرار داشت، اما به نظر می رسید نامزد او “برونا” از تماشای بازی در زیر آفتاب لذت می برد. خبرنگاران می گویند نیمار تا ماه ژانویه پیش از این که نامزدی خود را با ...
۱۱ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۵۴
چهره ی غمگین رونالدو از بازگشت با خانه !
عکس دیدنی از قیافه ناراحت رونالدو در بازگشت به خانه ، درد روحی حذف زودهنگام پرتغال از جام جهانی ۲۰۱۴ برای کاپیتان این تیم با درد جسمی توأم شد تا خاطره سفر به برزیل برای او تلخ‌تر شود.بازیکنان تیم ملی پرتغال پس از ناکامی در صعود از مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۴، شب گذشته (شنبه) با چهرهایی مغموم به ...
۱۱ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۵۲
دختری كه شیطان پرست شد
دختر زیبایی كه شیطان پرست شد
۱۰ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۵۱
نماد های جالب هر کشور در جام جهانی !!
نماد ایران که یوزپلنگ کوچکی است در این نماد ها قابل توجه است
۱۰ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۴۳
تصاویر جذاب بازیگران زن ایرانی با تیپ زیبا و متفاوت ، عکس بازیگران زن ایرانی مشهور و سرشناس با تیپ جذاب و زیبا و ظاهری متفاوت در تیر ماه ۹۳ را در این مطلب ببینید و لذت ببرید.
۱۰ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۳۹
عکس دکتر چمران بر سر مزار دکتر شریعتی
از چپ به راست: شهید دکتر مصطفی چمران، احسان شریعتی ، دکتر ابراهیم یزدی / زینبیه دمشق ، سال ۱۳۵۶
۱۰ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۲۷
بدشانسی یک پیرمرد هنگام خوردن بستنی !
خوردن بستنی یک پیرمرد دردسر ساز شد ، یک پیرمرد 82 ساله که تنها در شهر تانتون انگلیس زندگی می کند، داشت از خوردن بستنی لذت می برد که یکباره اتفاق عجیبی افتاد.